červen 2020

Slevové kódy Chefparade červen 2020

9 (51 hodnocení) O obchodu

Chefparada je škola vaření, nabízí kurzy vaření pro začátečníky, pokročilé, dospělé i děti, privátní párty pro veřejnost nebo firemní akce. V Chefparade si můžete vyzkoušet desítky kurzů mezinárodních kuchyní. Slevové kódy Chefparade podporuje. Kurzy můžete navštívit v Praze a vedou je renomovaní kuchaři. Kurz vaření můžete darovat jako originální dárek. K dispozici je i služba cashback, podporovaná některými cashback portály.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Chefparade jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 885 dny Chefparade.cz: Sleva 10 % na kurzy vaření a produkty

Jak ušetřit Chefparade 2020

Recenze Chefparade

Chefparade neboli škola vaření nabízí již od roku 2007 různé kurzy vaření, a to kurzy pro dospělé i děti. Vybrat si můžete z několika témat kurzů – Asie a exotika, ryby a mořské plody, steaky a maso, evropská kuchyně, sladké či speciální kurzy.

Nabízí mimo jiné i firemní teambuildingy, akce pro děti, soukromé oslavy a párty, rozlučky se svobodou i vaření pro turisty a pronajímá studia. Chefparade tým se skládá z 20 šéfkuchařů, který provádí uchazeče jednotlivými kurzy vaření.

Chefparade Praha 3 – na rohu ulic Husitské a Jeronýmovy se nachází škola vaření. Většina kuchařských kurzů a vaření pro veřejnost probíhá právě tady. Větší studio pro vaření najdete v areálu Holešovické tržnice.

Zde jsou uvedeny některé výhody a nevýhody Chefparade:

+ výběr z mnoha termínů a typů kurzů vaření
+ možnost pronájmu Chefparade statku (prostor a vybavení pro outdoorové vaření uvnitř)
+ pravidelná akce Chefparade Black Friday – možnost získat 2 kurzy za cenu jednoho nebo výrazně ušetřit na ceně kurzu
+ dárkové poukazy na kurzy vaření
+ dárkové předměty k zakoupení (kuchařská zástěra, čepice jak pro dospělé, tak pro děti, vařečka a kuchařka)

– budovy školy vaření pouze v Praze

Jak získat promo kód Chefparade

Promo kód Chefparade získáte například, pokud se rozhodnete zakoupit 4 dárkové poukazy. Díky této výhodné akci budete mít jeden dárkový poukaz Chefparade zdarma. Ten není vázán na konkrétní kurz ani na jméno, je tedy přenosný a obdarovaný se může sám rozhodnout kdy a jakého kurzu vaření se zúčastní. Na poukaz můžete připsat i osobní věnování.

Dárkový poukaz platí 6 měsíců od data zakoupení. Před uplynutím doby platnosti ho lze prodloužit na dalších 6 měsíců za poplatek 500 Kč. Cena dárkového poukazu pro dospělé činí 2 590 Kč, dětské kurzy stojí 1 290 Kč. Poukaz lze uplatnit pouze ve škole vaření Chefparade v Praze.Také vám doporučujeme sledovat portál Skrblík, kde se aktuální promo kódy nachází.

Jak uplatnit slevový kód Chefparade

Pokud si objednáte 4 dárkové poukazy, získáte jeden zdarma. Podmínkou je, aby poukazy byly stejné hodnoty. Na webu v sekci “Dárkový poukaz a dárky” najdete objednávkový formulář. Kde zadat promo kód Chefparade? Do kolonky slevový kód Chefparade zadejte “3+1” a čtvrtý dárkový poukaz dostanete zdarma.

Cashback Chefparade

7,5 % získat bonus 60 Kč7,5 % získat bonus 50 Kč7,5 % získat bonus 100 Kč

Cashback Chefparade nabízejí portály Tipli, Plná peněženka a Vratné peníze. Nakupte přes odkaz nějakého z portálů a získejte 7,5 % z vašeho nákupu zpět.

Cashback znamená navrácení části peněz z vašeho nákupu zpět. Zaregistrujte se u některého z cashback portálů a nakupte přes jejich odkaz z některého obchodu. Následně získáte část peněz podle uvedených procent zpět.

Chefparade slevy a jak ušetřit

Jak ušetřit v Chefparade? Na webu v sekci “Dárkový poukaz a dárky” najdete objednávkový formulář. Zakoupit si můžete jak dárkové kupóny s akcí jednoho zdarma nebo jakékoliv jiné dárkové předměty. Vyberete si z nabídky předmětů: kuchařská zástěra, čepice pro dospělé i pro děti, vařečka a kuchařka.

E-shop také pravidelně pořádá Chefparade Black Friday, při kterém můžete získat například 2 kurzy za cenu jednoho nebo výrazně ušetřit na ceně kurzu. Zúčastnit se můžete každoročního festivalu jídla a pití Foodparade.

Chefparade kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Hlavní zákaznická infolinka Chefparade je vám k dispozici od pondělí do pátku od 10 do 17 hodin na telefonním čísle 730 155 087 nebo využijte Chefparade e-mail rezervace@chefparade.cz. Přes tyto kontakty si zařídíte kurzy vaření.

Kurzy vaření pro turisty s vámi vyřeší na čísle 733 738 521, či e-mailu eliska@chefparade.cz. Můžete si také pronajmout prostory nebo uspořádat firemní teambuildingy – více informací na tel. čísle 734 311 772 nebo e-mailem firemniakce@chefparade.cz. Pro pronájem Chefparade statku slouží tel. číslo 734 747 933 a Chefparade e-mail statek@chefparade.cz.