květen 2022

České dráhy slevový kód na květen 2022

(0 hodnocení)
O obchodu

České dráhy jsou největší vlakový dopravce v České republice. Nabízejí jak vnitrostátní, tak mezistátní dopravu. Skrblík má pro vás slevové kódy a slevové kupóny pro České dráhy.

Můžete přejít do obchodu. České dráhy jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit České dráhy 2022

Se Skrblíkem a Českými drahami na výlet

České dráhy jsou největší vlakový dopravce v České republice. Nabízejí jak vnitrostátní, tak mezistátní dopravu. A také mnoho zajímavých způsobů, jak za cestování tolik neutratit a ještě si je zpříjemnit. Skrblík má pro vás slevové kupóny pro České dráhy a vždy něco navíc!

1. Skrblíkovy slevy v e-shopu Českých drah

Možná si říkáte, že cestovat vlakem není zrovna ten nejlevnější způsob dopravy. Ale možná je to jinak! Možná jste ještě neměli čas zjistit, jak na to! Možná potřebujete Skrblíkovy slevové kupóny na České dráhy a začne vás bavit jezdit vlakem! Vezmete rodinu na výlet do Prahy, Znojma nebo Kroměříže, za body ve věrnostním programu zaplatíte dětem cestu vlakem k babičce nebo si “jen” ušetříte nervy a s místenkou k jízdence zdarma nastoupíte do pátečního rychlíku pár minut před odjezdem. A aktuální slevový kód na E-shop České dráhy vám možná přinese ještě nějakou slevu navíc.

Jaké slevy na E-shopu České dráhy vám tedy Skrblík nabízí? Nejlepší bude, když se přihlásíte k odběru našeho středečního zpravodaje! Do své e-mailové schránky vždy dostanete pravidelnou dávku aktuálních slev a vychytávek. Tak nepřijdete o žádnou aktualitu, ať už se bude týkat slev na České dráhy, nebo jinde!

Na našem webu zadejte do vyhledávání České dráhy a otevře se vám Skrblíkova aktuální nabídka slev a slevových kódů na E-shop České dráhy. Tady máte všechno na jednom místě a hledání vás nezdrží ani o vteřinu déle, než je nutné.

Do oranžového formuláře nahoře vyplňte svůj e-mail a brzy budete se slevovými kupóny na České dráhy vědět, jak cestovat levněji!

Slevový kód České dráhy

2. Co a jak se slevovými kupóny na České dráhy?

Pod oranžovým formulářem už vidíte aktuální slevové kupóny na E-shop České dráhy.

Jak můžete například slevový kód na České dráhy použít? Klikněte na “ZOBRAZIT” a otevře se vám aktuální odkaz na web cd.cz nebo na webové stránky partnerské organizace. Tady si pečlivě pročtěte podmínky a způsob, jak slevu získat!

Často zde uvidíte slevových kupónů na České dráhy víc. Ty i s levové kódy ČD jsou seřazeny chronologicky, nejnovější vždy nahoře. Slevový kupón ČD, kterému brzo platnost vyprší, najdete vždy úplně dole. Tak ať to stihnete! Většinou se k zajímavé slevové nabídce dostanete tak, že kliknete na odkaz “Zobrazit” nebo “Zobrazit slevový kód”.

Z toho plyne poučení: Nabídky slev se samozřejmě mění, a tak doporučujeme sledovat Skrblíkovu nabídku slev na České dráhy a všímat si platnosti kupónů a podmínek.

3. Jezděte s Českými drahami výhodně celý rok

Proč si tedy vybrat České dráhy? Protože se to vyplatí. Slevy na České dráhy získáte jednoduše: zaregistrujte si uživatelský profil na E-shopu České dráhy. Získáte zajímavé nabídky, i bez našich slevových kupónů na E-shop České dráhy.

Například? Ke každé jízdence zakoupené přes E-shop získáte do většiny vlaků místenku zdarma. Ještě si můžete vybrat místo! Ušetříte si nervy a čas!

Ve svém uživatelském profilu si můžete aktivovat Věrnostní program ČD Body. Za ujeté kilometry s Českými drahami získáváte benefity — vstupenky do muzeí a na vybrané kulturní události, vouchery do Půjčoven kol na nádražích ČD nebo celodenní jízdenky pro vás nebo dokonce pro celou rodinu. Zvykněte si jezdit vlakem a za chvíli se to vyplatí!

Super sleva na České dráhy? Jmenuje se In Karta. Podle zvolené varianty přináší slevu na České dráhy od 25 procent ze základní ceny jízdného. Čas od času vám naše slevové kupóny ČD umožní nákup In Karty výhodněji, nezmeškejte to. Vedle stálé slevy získáváte díky In Kartě dodatečné výhody. S In Kartou máte totiž slevy na jízdenky mezi krajskými městy a také z vybraných menších měst do měst krajských. Čím dřív jízdenku kupujete, tím je sleva vyšší.

Například při cestě z Prahy do Břeclavi zaplatíte za běžné jízdné 429 Kč. Se slevou na In Kartě 25 % jen 322 Kč a pokud ještě koupíte jízdenku například 14 dní předem a využijete slevy ČD Včasná Česko nebo Akční jízdenka, můžete se dostat až na cenu 224 Kč.

Na In Kartě si navíc můžete nabít elektronickou peněženku, a tak platit bezhotovostně u pokladny i u průvodčího.

Službu ČD Kredit si může aktivovat každý registrovaný uživatel E-shopu České dráhy a zjednodušit si nákup jízdenek. Můžete si nabít jakoukoli částku (do výše 30 000 Kč) a z ní pak čerpat na jednotlivé nákupy.

4. Proč jezdit s Českými drahami?

Vedle slevových kódů na České dráhy a výhod z nich plynoucích tu máte ještě mobilní aplikaci “Můj vlak” pro mobilní telefony a tablety, která poskytuje kompletní informační servis pro cesty vlakem. Vyhledáte svůj spoj, koupíte si jízdenku, sledujete polohu svého vlaku a navíc nemusíte jízdenku ani tisknout — ukážete ji průvodčímu na svém zařízení.

Přemýšlíte nad zajímavým dárkem pro své blízké? Sledujte Skrblíkovy aktuální slevové kódy na České dráhy nebo kupte přenosnou Kilometrickou banku. Darujete tak 2 000 km na libovolné cestování. Z papírového sešitku se odečítají ujeté kilometry. E-shop České dráhy nabízí i dárkové vouchery v různých cenách, pomocí kterých je možné zaplatit libovolnou jízdenku zakoupenou v e-shopu nebo u pokladny.