srpen 2021

Slevový kód Česká pojišťovna srpen 2021

0 (0 hodnocení) O obchodu

Česká pojišťovna je jednou z největších a nejznámějších pojišťoven v Česku. Pojistit si můžete majetek, automobil, zvířata nebo si sjednat cestovní pojištění. Česká pojišťovna slevy nabízí například za sjednání pojištění přes internet. Čas od času vydává společnost akční slevové kódy Česká pojišťovna. Skrblík pro Vás má nachystaný nejnovější slevový kupón Česká pojišťovna.

Můžete přejít do obchodu. Česká pojišťovna jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 215 dny Česká pojišťovna: 50% sleva na cestovní pojištění pro děti
  • 215 dny Sleva 10 % na pojištění online u Česká pojišťovna
  • 215 dny Cashback 5 % od Tipli na produkty z Česká pojišťovna
  • 215 dny 5 % zpět z pojištění u Česká pojišťovna díky cashbacku od Tipli

Jak ušetřit Česká pojišťovna 2021

Česká pojišťovna poskytuje jak životní, tak i neživotní pojištění, které je možné sjednat jak pro malé, střední nebo velké klienty v oblasti průmyslových, podnikatelských rizik a zemědělství, tak je možné sjednat také individuálně. Tržní podíl na domácím trhu přesahuje až 20 % s tím, že ve své správě má více jak sedm milionů pojistných smluv. Na trhu působí již více jak 190 let, kdy na počátku nabízela pouze pojištění proti požáru.

Využijte služeb Česká pojišťovna se slevou s využitím slevových kupónů Česká pojišťovna

Služby, které Česká pojišťovna nabízí

Služby, které nabízí Česká pojišťovna jsou opravdu rozmanité, kde profesionální řešení je standardem.

Pojištění občanské

Životní pojištění

Můžete vybírat ze široké nabídky produktů, které jsou zaměřeny na děti, rodinu, na stáří nebo pro zaměstnance. Díky této nabídce si můžete vybrat skutečně pojištění, jaké Vám nejvíce vyhovuje a zbytečně neplatit za produkty, o které nemáte zájem. Ochraňte sebe i své blízké.

Pojištění vozidel od České pojišťovny

I zde samozřejmě můžete vybírat z nabídky, která Vám bude nejvíce vyhovovat. Stačí Vám pouze základní pojištění nebo raději chcete komplexní ochranu? Česká pojišťovna nabízí jak povinné ručení, tak i havarijní pojištění, kde ho můžete sjednat i pokud chcete pojistit starší vůz.

Pojištění domácnosti od České pojišťovny

Pojistka, která ochrání Vaši nemovitost nebo vybavení domácnosti ať už před zloději nebo přírodními živly, včetně sjednání asistence majetku.

Cestovní pojištění od České pojišťovny

Jednou z dalších služeb, které Česká pojišťovna nabízí, je nabídka cestovního pojištění. Máte možnost sjednat jak krátkodobé, tak i dlouhodobé cestovní pojištění.

Pojištění odpovědnosti od České pojišťovny

Určitě jste již slyšeli o „pojistce na blbost“ jak se této pojistce lidově říká. Pojištění odpovědnosti občanů Vám pomůže, pokud způsobíte škodu někomu jinému.  Vybírat můžete opět z několika produktů.

Pojištění zvířat od České pojišťovny

Sjednáním této pojistky získáte komplexní ochranu pro Vaši kočku nebo psa.

Pojištění pro firmy od České pojišťovny

Pojištění vozidel

I zde samozřejmě můžete vybírat z nabídky, základního pojištění až po komplexní ochranu. Česká pojišťovna nabízí jak povinné ručení, tak i havarijní pojištění. Můžete využít také nabídky, kde můžete pojistit neomezený počet vozidel v rámci jedné pojistné smlouvy.

Cestovní pojištění od České pojišťovny

Jednou z dalších služeb, které Česká pojišťovna nabízí, je nabídka cestovního pojištění pro všechny profese, pro krátké i dlouhé cesty.

Pojištění majetku od České pojišťovny

Pojistka, která ochrání majetek podnikatele. Využít můžete také nabídky pojištění přepravy zásilek.

Pojištění odpovědnosti od České pojišťovny

Pojištění odpovědnosti Vám pomůže, pokud způsobíte škodu někomu jinému.  Vybírat můžete ze široké nabídky produktů.

Pojištění zemědělství a lesů od České pojišťovny

Sjednáním této pojistky získáte ochranu Vašich lesů a lesních školek nebo si můžete sjednat pojistku plodin nebo pojištění zvířat.

Finanční rizika

Česká pojišťovna nezapomněla ani na možnost sjednání pojištění plynoucí z finančních rizik.

Česká pojišťovna slevy a akce, které pořádá

Poradíme Vám, jak získat a použít slevové kupóny Česká pojišťovna, včetně několika tipů a rad jak výhodně sjednat pojištění a s Česká pojišťovna ušetřit.

Česká pojišťovna pořádá mnoho zajímavých akcí, kde můžete získat nebo uplatnit slevové kódy od Česká pojišťovna. Stačí sledovat pravidelně nabídku akcí a slev od Česká pojišťovna. Máte možnost získat přímo slevové kupóny od Česká pojišťovna na jejich produkty nebo třeba i zajímavé slevové kódy od Česká pojišťovna na nákupy u jejich partnerů, čili můžete nakupovat oblečení, zboží a produkty se slevovým kódem České pojišťovny.

Facebook a ostatní sociální sítě

Sledujte Česká pojišťovna na facebooku a dalších sociálních sítích a budete neustále vědět o zajímavostech a slevových kódech Česká pojišťovna, včetně pořádaných zajímavých soutěží a akcí.

Jak sjednat pojištění a jak nezapomenout na žádné slevy a slevové kupóny Česká pojišťovna

Pokud potřebujete sjednat pojištění u Česká pojišťovna máte mnoho možností jak na to. Kompletní informace naleznete na internetových stránkách www.ceskapojistovna.cz.

Máte zde možnost kontaktovat poradce a naleznete zde veškerá důležitá čísla, e-maily a seznam poboček včetně kontaktů. Navíc pokud máte rádi pohodlí domova nebo Vás například dohnal předcestovní shon, máte možnost sjednat určité druhy pojištění on-line a s Česká pojišťovna ušetřit. Jestliže vlastníte nějaký slevový kód Česká pojišťovna nezapomeňte jej při sjednání on-line uplatnit. Stačí zaškrtnout políčko „Mám slevu“ a vyplnit ho do kolonky pro slevový kód Česká pojišťovna a zmáčknout tlačítko „Ověřit“. Pokud máte slevový kód Česká pojišťovna ve Vašem e-mailu, doporučujeme Váš slevový kód Česká pojišťovna zkopírovat z e-mailu a vložit do pole, abyste tak předešli chybě při přepisu a vyhnuli se tak zbytečnému problémům. Pro pomoc s pojištěním samozřejmě také můžete kontaktovat svého osobního ověřeného finančního poradce, který má služby Česká pojišťovna v nabídce.