červenec 2021

Slevový kód Čerstvá káva červenec 2021

9 (13 hodnocení) O obchodu

Čerstvá Káva je internetový obchod s prémiovou i běžnou kávou, kávovary a dalšími doplňky pro přípravu kvalitní kávy doma, kromě toho také nabízí servis pro Vaše kávovary. Při přihlášení k odběru newsletteru můžete využít slevy 10 % na nákup. Při nákupu nad 3 000 Kč máte k dispozici dopravu zdarma. Skrblík pro Vás má slevové kódy do obchodu ČerstváKáva.cz.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Čerstvá káva jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 211 dny Čerstvá káva doprava zdarma

Jak ušetřit Čerstvá káva 2021

ČerstváKáva.cz je internetový obchod zaměřený na prodej kvalitní kávy, běžné i té prémiové. Prodává svou vlastní značku Čerstvá káva. Navíc nabízí kávovary a další doplňky pro přípravu kvalitní kávy doma včetně servisu pro vaše kávovary. Opravdu zde najdete všechno, co s přípravou kávy alespoň trochu souvisí. Na e-shopu Čerstvá káva si ale můžete o kávě také leccos přečíst — sekce Články o kávě, recepty, recenze vás určitě inspiruje a poučí, má totiž za cíl pozvednout kulturu přípravy a podávání kávy. Tomu fandí i Skrblík, a tak má pro vás slevové kódy do obchodu Čerstvá Káva.

1. Čerstvou kávu, a ještě výhodně?

Ano, je to možné. Skrblík vám totiž nabízí slevy na e-shopu Čerstvá Káva.

Když se přihlásíte k odběru středečního Skrblíkova zpravodaje, jednou za týden vám přijde e-mail s přehledem o všech nových slevových kupónech a Skrblíkových vychytávkách. Nepromeškáte tak ani žádný slevový kód Čerstvá Káva. Nebo vás upozorníme na nový slevový kupón k nákupu na cerstvakava.cz, a nakoupíte díky tomu opravdu kvalitní kávu.

Na webu Skrblíkovy kupóny zadejte do vyhledávání Čerstvá Káva a otevře se vám stránka obsahující přesnější informace o e-shopu i přehled aktuálních slevových kupónů Čerstvá Káva.

Vyplňte svůj e-mail do okna v oranžovém formuláři a my se už o vše ostatní postaráme. Nebojte se, nebudeme vaši e-mailovou schránku plnit množstvím e-mailů — náš zpravodaj opravdu dostanete jen každou středu a potom jen v případě mimořádně zajímavých slevových akcí!

Když už budete sledovat naši nabídku slevových kupónů Čerstvá Káva, asi vás bude zajímat, čím je e-shop specifický. Právě čerstvou kávou — tak můžeme označit jen kávu, tedy 100% arabiku, která není od upražení starší více než dva měsíce.

Vedle vlastní značky ČERSTVÁ KÁVA — samozřejmě čerstvé — nabízí e-shop značkové kávy ze světa, např. Alfredo, Illy, Lavazza, Segafredo, Dallmayr, Lamborghini apod. Nebo slevový kód Čerstvá Káva možná využijete například k nákupu kávovaru, kafemlýnku, pressovače či džezvy, nebo si konečně koupíte napěňovač mléka!

Ochotný personál vám rád a ochotně zodpoví veškeré vaše dotazy a poradí, když budete váhat nebo hledat další informace! Uvidíte, že už nebudete kupovat kávu jinde než tady! A navíc výhodně se slevovými kupóny na e-shop cerstvakava.cz.

Slevový kód Čerstvá káva

 2. Jak na slevové kupóny Čerstvá Káva

Slevový kupón na e-shop cerstvakava.cz vás upozorní na novinky v internetovém obchodě nebo na zajímavou výprodejovou akci. Slevový kód Čerstvá Káva zadáváte při vyplňování objednávky do příslušného okna a získáváte zvýhodněnou cenu.

Pod oranžovým oknem vždy najdete nejnovější slevový kupón na e-shop cerstvakava.cz. Postupně jsem seřazeny další slevy Čerstvá Káva a budou tam až do dne, kdy skončí jejich platnosti. Většinou se k zajímavé slevě konkrétně dostanete tak, že kliknete na odkaz „Zobrazit“ nebo „Zobrazit slevový kód“. Když se tu objeví například nový slevový kód Čerstvá Káva, věnujte pozornost jeho platnosti nebo podmínkám, za jakých můžete slevu získat, protože se mohou s každou slevou lišit. 

Vedle Skrblíkových slevových kupónů na cerstvakava.cz můžete samozřejmě sledovat rubriku Nejnovější kávové produkty na startovací stránce e-shopu. Mezi nimi najdete i zajímavé slevy na Čerstvá Káva u konkrétních výrobků.

3. Proč ještě kupovat kávu na Čerstvá Káva

Obchod Čerstvá Káva získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky. Recenze jsou mimořádně pozitivní a procento doporučení dosáhlo k číslu 99!

Hledáte inspiraci pro zajímavý dárek? Vyzkoušejte rubriku Tipy na dárky. Možná byste mohli darovat i Předplatné kávy. To je zajímavost i další sleva na e-shopu Čerstvá káva — vyberete si svou oblíbenou kávu a objednáte pravidelnou měsíční zásilku s čerstvým a vonícím balíčkem. Předplatíte si kávu na 3 měsíce, rok nebo roky dva. Úměrně tomu získáte slevu na objednané balíčky kávy, od 10 do 25 %. To nezní špatně, že? A k tomu ještě přidejte výhody, které vám přináší například Skrblíkovy slevové kódy na e-shop cerstvakava.cz, a je rozhodnuto!

4. Ještě něco navíc k čerstvé kávě…

Například krátké doručovací lhůty — ve většině případů dostanete balíček druhý den po objednání, a pokud si zboží chcete vyzvednout na jedné z prodejen Čerstvá Káva, bude to pravděpodobně možné v ten samý den!

Nakupte kávu se slevovým kupónem Čerstvá Káva a ještě ušetřete na dopravném — to v případě, kdy celková částka za váš nákup přesáhne 3 000 Kč. Jestliže uvítáte doručení do obchodů Čerstvá Káva v Hybernské ulici 40 nebo ve Strašnicích v Turnovského 24, bude to úplně zadarmo, a za doručení balíčku do některé z poboček DPD ParcelShop, Uloženka nebo Zásilkovna zaplatíte opravdu přátelské cenu.