červen 2021

Slevový kód Cellarius červen 2021

9 (8 hodnocení) O obchodu

Síť vinoték Cellarius byla založena v roce 1996 a nyní je nejdéle fungujícím obchodem s vínem v Praze. V současnosti má čtyři pobočky – v pasáži Lucerna na Václavském náměstí, v Budečské ulici na Vinohradech, na Karlínském náměstí a v Černošicích u Prahy. Chcete nakoupit víno ještě výhodněji? Skrblík Vám pomůže – využijte nejnovější slevový kód na Cellarius.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Cellarius jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 169 dny Cellarius.cz sleva až 70 %

Jak ušetřit Cellarius 2021

Patříte mezi milovníky dobrého vína a chcete ochutnat kvalitní víno z různých koutů světa? Sháníte víno k dobrému jídlu, které chystáte pro rodinný oběd? Potřebujete dárek pro své kamarády nebo rodinné příslušníky? Nechcete kupovat zajíce v pytli a vsázíte na prověřenou kvalitu, kterou vám obchod doporučí na základě nejlepších zkušeností profesionálních sommeliérů?

Jak uplatnit slevové kupóny Cellarius

Každý, kdo odpověděl na jednu z otázek ano, by měl navštívit internetový obchod Cellarius. Zde nakoupíte kvalitní vína za velmi příznivé ceny z pohodlí domova. Zboží vám bude velmi rychle dopraveno až do domu. Díky službám obchodu ochutnáte ta nejkvalitnější vína všech známých i méně známých odrůd.

Široká nabídka obchodu Cellarius zaujme jak znalce vín, tak i laiky, kteří si určitě najdou mezi skvělými víny svého favorita.

Pokud chcete ušetřit na Cellarius, stačí si dočíst tento text až do konce a velmi jednoduše zjistíte jak uplatnit slevové kupóny Cellarius.

Co nabízí Cellarius

Síť vinoték Cellarius byla založena v roce 1996 a nyní je nejdéle fungujícím obchodem s vínem v Praze. V současnosti má firma Praze čtyři kamenné pobočky a disponuje tímto e-shopem.

V obchodě naleznete širokou nabídku červených, bílých, růžových a šumivých vín. Jako doplňkový sortiment jsou v nabídce destiláty, piva, delikatesy k vínu i pivu, vinotéky a dárková balení. Vína pochází ze všech nejznámějších vinařských oblastí z celého světa a v nabídce nechybí žádná vyhlášená odrůda.

A pokud sami nedokážete vybrat žádné víno jako dárek pro své známé, můžete jim darovat Dárkový poukaz do obchodu.

Cellarius nabízí rovněž výhradní zastoupení některých světoznámých značek, které jinde v České Republice nekoupíte jako například Finca Las Moras (Argentina), Viňa Morandé (Chile), Azabache (Španělsko) a jiné.

Výhody pro zákazníky Cellarius

Hlavní podíl na věrnosti zákazníků mají především neustále připravované aktuální slevy Cellarius, kde lze využít slevové kupony Cellarius.

Hlavní výhodou, kdy nemusíte využít žádný slevový kupón Cellarius, je doprava zdarma při nákupu od 3000 Kč.

Velkou výhodou obchodu je síť kamenných vinoték v Praze, kde lze některá z nabízených vín ochutnat a až poté zakoupit, což ocení každý, kdo už někdy v životě zakoupil zkažené nebo ne příliš dobré víno.

Možnosti dopravy a platby z Cellarius

Rozvoz zboží zajišťuje kurýrní přepravce. Další možností je zboží si vyzvednout osobně v jedné ze čtyř poboček v Praze.

Platbu je možno uskutečnit buď na dobírku při převzetí zboží, nebo lze platbu uskutečnit při objednávce kartou.

Další možností je platba předem bankovním převodem při objednání zboží.

Při osobním vyzvednutí na prodejně lze platbu uskutečnit buďto v hotovosti nebo je možno využít platby kartou.

Aktuální slevy Cellarius

Pravděpodobně se budete divit, ale na tomto e-shopu aktuálně nepotřebujete žádný slevový kupón Cellarius. Pokud chcete využít slevu do Cellarius není potřeba zadávat žádný speciální slevový kód Cellarius.

E-shop Cellarius nabízí sekci Vinný outlet nakoupíte zboží, které oproti standardu budete mít za velmi výhodnou cenu se slevou až 30 procent z původní ceny.

Dále u jednotlivých kategorií můžete objevit ikonku Sleva, kde vybrané výrobky rovněž pořídíte s velmi zajímavou slevou.

Vše je velmi jednoduché a snadné a nyní již bez problému víte, jak ušetřit na Cellarius.

Čas od času můžete narazit na slevový kupón Cellarius, který vám může výrazně zlevnit celý nákup. Slevové kupóny Cellarius se objevují nepravidelně a právě z  tohoto důvodu sledujte pravidelně Skrblíka, který Vás o slevovém kódu Cellarius bude informovat jako první.