srpen 2021

Slevový kód Cadenza srpen 2021

0 (0 hodnocení) O obchodu

Cadenza je internetový obchod zaměřený především na pracovní oděvy. V nabídce má trička, kalhoty, haleny, košile, pláště, obuv a další oděvy. Značková prodejna Cadenza se nachází v Praze na adrese Myslíkova 31. Skrblík pro vás má slevy a slevové kupóny do obchodu Cadenza.

Můžete přejít do obchodu. Cadenza jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 214 dny Profesní oděvy se slevou až 50 % v e-shopu Cadenza
  • 214 dny Cadenza: Slevy na pracovní oděvy

Jak ušetřit Cadenza 2021

Oblékněte se do práce i jinam v Cadenza

Cadenza je internetový obchod zaměřený především na pracovní oděvy. Firma Cadenza existuje od roku 1990 a za jejím vznikem stálo přání nahradit nevzhledné uniformy pro zdravotníky něčím příjemným, pohodlným a esteticky hodnotným. Dnešní nabídka už samozřejmě není jen pro zdravotníky, najdete zde moderní, vkusné a pohodlné oblečení do práce — trička, kalhoty, haleny, košile, pláště, šaty, obuv a další oděvy. E-shop nabízí i speciální řadu oblečení ze lnu. Značkovou prodejnu Cadenza se nachází v Praze na adrese Myslíkova 31. Při objednávce v e-shopu si tam také můžete vyzvednout svůj balíček. U Skrblíka máme pro vás má nabídku slev, slevových kódů a slevových kupónů Cadenza.

1. Jak nepřijít o zajímavé slevy na Cadenza.cz

Jaké slevy na Cadenza.cz vám Skrblík nabízí? Pokud pro sebe nebo své zaměstnance nakupujete pracovní oblečení, určitě nechcete přijít o žádnou novinku a zajímavou příležitost nakoupit na Cadenza.cz se slevou, například se Skrblíkovým slevovým kódem  na Cadenza.

Na https://www.skrblik.cz/kupony/ zadejte do vyhledávání Cadenza a otevře se vám Skrblíkova aktuální nabídka slev a slevových kupónů Cadenza.cz. Tady máte všechno na jednom místě a odtud vás jednoduše přesměrujeme na stránky samotného internetového obchodu. Nebo můžete kliknout na „Zobrazit“ na slevovém kupónu Cadenza a už vidíte výběr ze zlevněných položek e-shopu.

A teď to podstatné. Když do oranžového formuláře vyplníte svůj e-mail, přihlásíte se tím k odběru Skrblíkova zpravodaje. Každou středu pak budete dostávat čerstvou dávku aktuálních informací a slevových kupónů. Tím pádem budete vždy vědět o každé slevě na Cadenza, upozorníme vás na každý nový slevový kód k nákupu na Cadenza.cz. S námi prostě ušetříte!

2. Co a jak se slevovým kupónem Cadenza?

Výše vidíte jeden takový slevový kupón Cadenza.cz. Stačí kliknout na „Zobrazit“ a otevře se vám na e-shopu Cadenza.cz přímo sekce Slevy. Přes filtr můžete snadno najít to, co právě hledáte. Ale protože s nákupem oblečení a obuvi to někdy není jednoduché, možná docela rádi využijete zelenou linku Cadenza 800 148 830 a poradíte se se zkušeným personálem internetového obchodu.

Nabídka slevových kupónů a slevových kódů Cadenza se průběžně obměňuje, a tak doporučujeme všímat si platnosti kupónů a přečíst si podrobné podmínky, které se vám otevřou po kliknutí na konkrétní slevový kupón Cadenza.cz.

Cadenza

3. Proč nakupovat u Cadenza.cz

V záhlaví e-shopu najdete jeden z důvodů: Cadenza je česká firma, celý výrobní proces od prvního návrhu designu, přes úpravu materiálů až po ušití finálního výrobku probíhá kompletně v České republice. Kvalita výrobků Cadenza spočívá právě v pečlivém výrobním procesu, který je pod přísným dohledem našich odborníků.

Navíc, ať už využijete nákup přes Skrblíka, naši aktuální nabídku například slevových kódů Cadenza, nebo si zboží koupíte přímo přes e-shop, platí pro vás prodloužený termín na výměnu zboží. Místo ze zákona povinných 14 dní máte na vyzkoušení a případnou výměnu nebo vrácení zboží 30 dní od zakoupení zboží. Když vám zasílá vyměněné zboží, e-shop poštovné a balné už podruhé neúčtuje — to je v jeho režii. Záruka výměny nebo vrácení po dobu 30 dní platí samozřejmě i pro zboží nakoupené v prodejně v Myslíkově ulici 31 v Praze.

Zajímavostí e-shopu Cadenza.cz je samostatná nabídka oblečení ze 100% lnu. V letních dnech je možná uvítáte nejenom do práce.

Když nevyužijete například slevový kód Cadenza, mohly by vás ještě zajímat množstevní a jiné slevy Cadenza.

Slevu 2 % na Cadenza.cz získáte automaticky, objednáte-li si výrobky s platbou před dodáním (neplatí pro objednávky zakázkového typu, kde je platba předem nezbytná, sleva je odečítána z ceny bez DPH).

Studentům se nabízí celoroční sleva 5 % při nákupu v prodejně Cadenza, Myslíkova 31, Praha 2. Sleva je poskytnuta na základě předložení platného potvrzení o studiu.

Na prodejně Cadenza si také můžete se slevou až 30 % vybrat ze zlevněného zboží, například na vývojových vzorků, odlišných barev a materiálů oděvů, jedenkrát praných výrobků a dalších nestandardních modelů.

4. Způsoby platby a dopravy

Zboží si můžete bezplatně vyzvednout na prodejně a zaplatit v hotovosti nebo kartou. Při dopravě domů nebo na adresu firmy zaplatíte buď převodem z účtu, kartou nebo můžete zaplatit dobírku při převzetí balíčku. Zde jsou ceny a způsoby dopravy.