září 2021

Slevový kód Bytové parfémy září 2021

9 (87 hodnocení) O obchodu

Bytové parfémy jsou e-shop, který nabízí bytovou kosmetiku. Vybírat můžete z nepřeberného množství aromalamp, aroma olejů, aroma difuzérů, katalických lamp, vůní do aut a mnoho dalších od světoznámých značek. Možností, jak ušetřit v e-shopu Bytové parfémy, je hned několik. Slevy Bytové parfémy jsou k dispozici každý týden a to nejen pro členy klubu Aria Pura. Ušetřete na bytové kosmetice se slevovými kódy Bytové parfémy, které můžete najít na portálu Skrblík.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Bytové parfémy jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit Bytové parfémy 2021

Bytové parfémy provozuje ARIA PURA, což je společnost, která je přímým dovozcem a distributorem bytové kosmetiky, aroma přístrojů, bytových parfémů a aroma olejů. Společnost je schopná pro vás připravit vlastní parfémy a vůně. V nabídce najdete difuzéry, katalytické lampy, aromalampy a oleje, vonné vosky, vůně do auta a další vonné doplňky.

Je hned několik možností, jak ušetřit v Bytové parfémy. Poskytovatelé nabízejí pro Bytové parfémy cashback. Tradiční listopadovou akci Black Friday Bytové parfémy podporují. Slevy Bytové parfémy nabízí na vybraný sortiment v průběhu celého roku.

Navštívit můžete dvě kamenné prodejny, kde si zboží můžete osobně vyzvednout. Při splnění určitých podmínek máte v Bytové parfémy doručení zdarma.

Jak získat slevový kupón Bytové parfémy

Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte od Bytové parfémy slevový kupón. Slevové kódy můžete získat i jako součást marketingových akcí. Při konání akce Black Friday máte možnost získat slevový kupón Bytové parfémy.

Na Skrblíkovi najdete slevové kódy, můžete se přihlásit k odběru newsletteru a získat tipy na akce ve stovkách obchodů.

Jak uplatnit slevový kód Bytové parfémy

Slevový kód Bytové parfémy

Jakmile budete mít vybrané zboží vložené v košíku, tak do něj přejděte. Pod seznamem objednávaného zboží najdete pole “VAŠE SLEVY“. Do prázdného pole opište nebo zkopírujte váš Bytové parfémy slevový kód a klikněte na “POUŽÍT“. Sleva se vám ihned odečte, pokud bude váš slevový kód Bytové parfémy platný.

U slevových kódů je potřeba dát si pozor na podmínky pro uplatnění. Většinou jsou slevové kódy nějak omezeny, ať už časově nebo minimální hodnotou objednávky.

Cashback Bytové parfémy

Cashback Plná peněženka2,8 % získat bonus 60 KčCashback Refundo2,8 % získat bonus 50 KčCashback Tipli2,8 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze2,8 % získat bonus 50 Kč

Pro Bytové parfémy cashback získáte na portálech Plná peněženka, Refundo, Tipli a Vratné peníze. Z vašeho nákupu vám vrátí všichni poskytovatelé 2,8 %, takže je pouze na vás, kterého si vyberete.

Abyste mohli využít cashback, tak se musíte nejprve zaregistrovat u jednoho z poskytovatelů. Následně se prokliknete do obchodu a vytvoříte objednávku. Po převzetí zboží vám budou na vaše cashback konto připsány peníze, které si můžete nechat poslat na účet.

Bytové parfémy slevy – výprodeje, Black Friday…

Bytové parfémy akce nabízí každý týden jiné na vybrané druhy zboží. Slevy Bytové parfémy poskytují v řádu několika desítek procent. Slevu na nákup můžete získat také, pokud jste členy Klubu Aria Pura. Za vaše nákupy získáváte věrnostní body, které pak můžete směnit za slevu.

Za registraci získáte 500 bodů a za každou 1 Kč z nákupu získáte 1 bod. Slevu 50 Kč můžete získat za každých 1 000 bodů. Počet bodů si volíte sami. Všem známou slevovou akci Black Friday Bytové parfémy podporují. Za splnění určitých podmínek nabízí Bytové parfémy dopravu zdarma.

Bytové parfémy doprava zdarma a cena poštovného

Při osobním odběru na prodejně je v Bytové parfémy doprava zdarma. Pokud objednáte zboží nad 1 000 Kč, tak máte v Bytové parfémy poštovné zdarma až k vám domů.

Možnosti a ceny dopravy:

  • Osobní odběr na prodejnách je zdarma
  • DPD je za 100 Kč (za dobírku +30 Kč)
  • Česká pošta – balík Do ruky je za 79 Kč
  • Česká pošta – balík Na poštu je za 60 Kč
  • Česká pošta – balík Do balíkovny je za 49 Kč
  • Zásilkovna je za 49 Kč (za dobírku +30 Kč)

Platba je možná hotově na prodejně, převodem, na dobírku, pomocí GoPay nebo PayPal či kartou u dopravce.

Bytové parfémy vrácení zboží

Vrácení zboží Bytové parfémy umožňují do 14 dnů od převzetí zboží bez udání důvodu. Pro odstoupení od smlouvy můžete využít Bytové parfémy formulář pro vrácení zboží, který je ke stažení zde.

Zboží, které chcete vrátit, stačí důkladně zabalit, aby při přepravě nemohlo dojít k jeho poškození. Do balíčku přiložte také kopii faktury a vyplněný Bytové parfémy formulář pro odstoupení od smlouvy. Kompletní balíček poté odešlete na adresu níže.

Adresa pro vrácení zboží:
ARIA PURA s.r.o.
Škrobárenská 518/16
Brno
617 00

Bytové parfémy reklamace 2021

Záruční doba na prodávané zboží činí 24 měsíců. Během této doby je možné uplatnit v Bytové parfémy reklamace. Na vyřízení má obchod 30 kalendářních dnů od převzetí zboží. Pro veškeré dotazy ohledně reklamace použijte Bytové parfémy reklamační e-mail reklamace@ariapura.cz.

V případě reklamace Bytové parfémy zboží zabalte a odešlete poštou na adresu níže. Do balíčku přiložte kopii faktury a vyplněný Bytové parfémy reklamační formulář, který si můžete stáhnout zde.

Adresa pro zaslání reklamace:
ARIA PURA s.r.o.
Škrobárenská 518/16
Brno
617 00

Bytové parfémy kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro kontaktování využijte Bytové parfémy telefon 725 311 301. V případě písemné komunikace použijte on-line chat v pravém dolním rohu nebo Bytové parfémy e-mail sklad@ariapura.cz.

Využít můžete také Facebook nebo Instagram. Kontakty, otevírací dobu a adresy na jednotlivé kamenné prodejny najdete zde.