únor 2023

3x Bookshop slevový kód na únor 2023

(53 hodnocení)
O obchodu

Bookshop je e-shop s knihami všeho druhu. V e-shopu můžete zakoupit běžné knihy, učebnice nebo antistresové omalovánky. Množství knih je k dostání i v anglickém jazyce. Skrblík má pro Vás připravené slevové kódy do Bookshop.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Bookshop jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Bookshop slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace31. 1. 2023

Jak ušetřit Bookshop 2023

V tomto obchodě si nákup užijí vášniví čtenáři zejména cizojazyčné literatury. Bookshop totiž nabízí přes 4 milióny knih v různých světových jazycích. Skrblík vám poradí, jak můžete při nákupu své oblíbené literatury ušetřit.

Záruka Bookshop

Bookshop při prodeji odpovídá za to, že při převzetí zboží nemá žádné vady. Zboží též musí mít vlastnosti, které byly ujednány a hodí se k účelu, který prodejce uvádí pro její použití a na základě reklamy. Produkt musí vyhovovat požadavkům právních předpisů a být v odpovídajícím množství, hmotnosti nebo míře.

Při nákupu nepoužitého zboží je poskytována záruka 24 měsíců, při nákupu použitého je záruční doba měsíců 12. Vyskytne-li se vada v průběhu 6-ti měsíců od převzetí, má se za to, že vada byla již při převzetí. Za vadu zboží ovšem nelze považovat rozdílnost odstínů barev ve skutečnosti a na elektronických zobrazovacích zařízeních. Zakoupené produkty můžete vrátit bez udání důvodu do 14-ti dnů od nákupu.

Pokud potřebujete uplatnit reklamaci, je toto nutné bez zbytečného odkladu od zjištění vady. Jestliže se v průběhu záruční doby vyskytne vada zboží, pro kterou nemůže být výrobek zcela řádně používán a vadu lze odstranit, máte právo na bezplatnou opravu zboží. U vady odstranitelné na ještě nepoužitém výrobku můžete požadovat místo odstranění vady přiměřenou slevu z kupní ceny nebo výměnu vadného výrobku za bezvadný. V případě vady, která se nedá odstranit a zboží tak nelze řádně užívat, máte právo na přiměřenou slevu z kupní ceny, výměnu zboží či můžete od kupní smlouvy odstoupit. U zboží použitého můžete uplatnit pouze nárok na přiměřenou slevu z kupní ceny.

Typy slev, slevový kupón Bookshop

Akční ceny Bookshop – slevy až do výše 50 % na zahraniční tituly. V této kategorii máte opravdu z čeho vybírat, nachází se zde přes 3.500 knih za úžasné akční ceny.

Dárky za kredity – za každý nákup na Bookshop získáváte kreditní body. Musíte být ovšem registrovaný zákazník a při každém nákupu být přihlášen, aby se vám kreditní body na váš účet připisovaly. Za každých 100 Kč nákupu na Bookshop vám bude připsán 1 kreditní bod. Za kreditní body si můžete vybrat z nabízených dárků nebo si vygenerovat slevové kupóny Bookshop. Kredity ale můžete uplatnit pouze u objednávek, u kterých nebyla poskytnuta žádná další sleva. Výhodou je, že kredity se sčítají za vaše nákupy až 3 roky zpátky. Tudíž máte dostatek času sbírat kreditní body, které poté můžete proměnit za vaši slevu na Bookshop.

Slevový kupón Bookshop – zaregistrujte se jako zákazník, sbírejte kreditní body a ty potom můžete vyměnit za váš exkluzivní slevový kupón na Bookshop.

Kniha zdarma – pokud pod vámi vybranou knihou na e-shopu napíšete recenzi, můžete být jedním z pěti šťastlivců každý měsíc, který získá knihu z Bookshop zcela zdarma. Stačí vyplnit vaše jméno, email, souhrnné hodnocení příslušné knihy, volitelně klady a zápory a vše odeslat. Pokud budete mít při losování štěstí, kniha zdarma může být vaše.

Tématické speciály – v těchto kategoriích si můžete zakoupit vybrané knihy na Bookshop se slevou 15 %.

Nejprodávanější zahraniční tituly – zde si také můžete vybrat z nabídky nejprodávanějších titulů Bookshop se slevou 15 %.

Doprava zdarma – při nákupu nad 10.000 Kč získáváte na svoji objednávku z Bookshop dopravu zdarma.

Slevový kód Bookshop

Platební metody na Bookshop

  • bankovní převod
  • platba online kartou – VISA, MasterCard
  • dobírka
  • hotově při osobním odběru (Soběslav)
  • faktura (úřady, státní školy)
  • Benefity a.s. – platba přes kartu Benefity a.s.

Možnosti dopravy z Bookshop

Objednávku si můžete po předchozí emailové či telefonické domluvě osobně vyzvednout v distribučním místě v Soběslavi. Pokud to máte trochu z ruky, ale přesto si chcete objednávku vyzvednout, můžete využít služeb Zásilkovna.cz, kde máte na výběr z více než 1.400 výdejních míst. Pohodlnější dodání je pomocí zásilkové služby PPL, kdy vám balíček dovezou až domů. Dopravce vás bude před dodáním kontaktovat. Domů vám objednávku doručí i Česká pošta se službou Balík Do ruky.