červenec 2021

Slevový kód BlueEar červenec 2021

9 (7 hodnocení) O obchodu

BlueEAR.cz je prodejce bezdrátových sluchátek. V e-shopu si můžete vybrat bezdrátová sluchátka na sport, stereo BlueEAR.cz nebo designovou powerbanku. Sleva BlueEAR.cz ve výši 5 % je k dispozici za odběr newsletteru. Obchod čas od času obměňuje slevové kódy BlueEAR.cz. Skrblík pro Vás má aktuální slevový kupón BlueEAR.cz

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. BlueEar jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 208 dny Dárkový set bluetooth sluchátek se slevou 12 % na BlueEAR.cz
  • 208 dny BlueEAR doprava zdarma

Jak ušetřit BlueEar 2021

Již vás nebaví používat sluchátka s dráty k mobilnímu telefonu? Neustále rozmotáváte kabely a ztrácíte tím drahocenný čas? Potřebujete bezdrátová sluchátka, ale taková která budou diskrétní až téměř neviditelná? Hledáte sluchátka která mají velký dosah od vašeho mobilu aniž by přenos ztratil na kvalitě? Hodila by se vám sluchátka, jejichž součástí je powerbanka pro váš mobilní telefon? Sháníte sluchátka, která neruší ostatní a ani vy nejste při poslechu hudby rušeni šumy z okolí?

Jak uplatnit slevové kupóny BlueEAR.cz

Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli ano, pak čtete správný příspěvek a chcete-li vědět, jak ušetřit při koupi bezdrátových sluchátek, přečtěte si právě tento příspěvek až do konce a zjistíte, jak použít slevový kupón BlueEAR.cz 

Co nabízí BlueEAR.cz

Jedná se o obchod, který nabízí kvalitní bezdrátová sluchátka BlueEar.

Tato sluchátka se vyznačují velmi malými rozměry a i přes to mají velmi vysoký výkon a navíc jsou konstruována tak, že velmi dobře tlumí vnější ruchy , ale zároveň neomezují okolí např. hlasitou hudbou, kterou si do nich pouštíte.

Jedná se o první bezdrátová stereo sluchátka s reálnou pracovní vzdáleností až 10 m, takže je můžete bez zamotávání do kabelů využít téměř kdekoliv.

Navíc tato sluchátka jsou velmi jednoduchá na ovládání, a proto ho zvládne kdokoliv na jeden dotyk.

Sluchátka jsou velmi vhodná pro outdoorové a sportovní aktivity, jsou odolná proti běžnému pocení a běžnému styku s vlhkostí.

Firma nabízí sluchátka v několika typech provedení:

EAR CHARGE – jsou vybavena unikátním napájecím systémem, díky němuž můžete nabíjet obě sluchátka a zároveň používat powerbanku pro mobilní telefon

EAR MINI- jsou vybavena minimalistickým pouzdrem pro sluchátka, jsou nejmenší na českém trhu a nemají žádná tlačítka, ale ovládají se pouze dotykem na jejich vnější část.

EAR STEREO – mají velmi zajímavé kompaktní provedení a obsahuje unikátní vodivý napájecí systém

EAR OUTDOOR – jsou vybavena praktickým gripem s možností uchycení na zavazadlo nebo lze využít při nošení na krku, obsahuje stylovou powerbanku

Dále je možnost zakoupit i dárkový set, který obsahuje 1x EAR CHARGE a 1x EAR OUTDOOR za zvýhodněnou cenu.

U všech typů lze samozřejmě zvolit z různých barevných provedení.

Výhody pro zákazníky

Hlavní podíl na věrnosti zákazníků mají především neustále připravované aktuální slevy BlueEAR.cz, kde lze využít slevové kupony BlueEAR.cz.

Hlavní výhodou, kdy nemusíte využít žádný slevový kupón BlueEAR.cz, je doprava zdarma při nákupu nad 3000 Kč.

Na internetových stránkách BlueEAR.cz naleznete rovněž poradnu, kterou lze využít na dotazy ohledně nabízeného sortimentu či technologických dotazů ohledně nabízeného sortimentu apod.

Možnosti dopravy a platby

Rozvoz zboží zajišťuje přepravce PPL nebo lze využít služeb České pošty. Další možnost je využít služeb široké sítě poboček PPL Parcel Shop, kde lze svůj balík vyzvednout.

Platbu je možno uskutečnit na dobírku při převzetí zboží nebo předem bankovním převodem při objednání zboží.

Při vyzvednutí ve výdejních místech lze v určitých případech využít platbu kartou.

Aktuální slevy BlueEAR.cz

Pravděpodobně se budete divit, ale na tomto e-shopu aktuálně nepotřebujete žádný slevový kupón BlueEAR.cz. Pokud chcete využít slevu do BlueEAR.cz.cz není potřeba zadávat žádný speciální slevový kód BlueEAR.cz.cz.

V obchodě můžete objevit například zajímavý dárkový set za zvýhodněnou cenu.

Vše je velmi jednoduché a snadné a nyní již bez problému víte, jak ušetřit na BlueEAR.cz.

Čas od času můžete narazit na slevový kupón BlueEAR.cz, který vám může výrazně zlevnit celý nákup. Slevové kupóny BlueEAR.cz se objevují nepravidelně a právě z  tohoto důvodu sledujte pravidelně Skrblíka, který Vás o slevovém kódu BlueEAR.cz bude informovat jako první.