září 2021

Slevový kód Beletrie.eu září 2021

9 (67 hodnocení) O obchodu

Využijte slevové kupóny Beletrie.eu, které pro vás má přichystané portál Skrblík, a které vám pomohou ušetřit při nákupu nejnovějších knih, CD a DVD nebo hraček v eshopu internetového knihkupectví. Tipy na akce a slevy Beletrie.eu zasílá zákazníkům prostřednictvím newsletteru. Ušetřit vám pomůže také cashback Beletrie.eu, který nabízejí poskytovatelé cashback portálů.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Beletrie.eu jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit Beletrie.eu 2021

Beletrie.eu je internetový obchod, který se specializuje převážně na prodej knih a z dalšího širokého sortimentu zmíníme například audio knihy, e-books, DVD, hračky a dárky nebo papírenské zboží. Na stránkách obchodu najdete také e-magazín Beletriofil, kde naleznete mnoho zajímavých článků, recenzí na knihy, informací o knižních novinkách, soutěže atd.

Obchod se může pyšnit certifikátem Ověřeno zákazníky díky spokojenosti ověřených zákazníků na portálu Heureka. 96 % z nich by obchod doporučilo svým známým.

V tomto článku pro vás máme připravených pár tipů, jak ušetřit na Beletrie.eu.

Jak získat slevový kupón Beletrie.eu

Pokud chcete získat Beletrie.eu slevový kupón, je výhodné přihlásit se bezplatně k odběru newsletteru. Tak vám budou pravidelně přicházet informace o právě vycházejících titulech, soutěžích, akcích a slevových kupónech přímo do vaší e-mailové schránky. O aktuálních slevových kupónech a ostatních akcích se můžete dozvědět také při sledování Facebookových stránek obchodu.

Slevové kupóny Beletrie.eu najdete také přehledně na této stránce Skrblík. Můžete si nechat zasílat také newsletter, kde najdete nejzajímavější slevy do stovek obchodů.

Jak uplatnit slevový kód Beletrie.eu

Beletrie.eu slevový kód uplatníte v prvním kroku objednávky. Hned pod položkami nákupního košíku stačí kliknout na “Mám slevový/dárkový kupón a chci ho uplatnit” a objeví se vám kolonka “Kód kupónu”. Sem slevový kód Beletrie.eu zadáte a potvrdíte ho stisknutím “Uplatnit kupón”. Sleva se automaticky odečte z celkové hodnoty nákupu.

Beletrie.eu slevové kupóny jsou časově omezené, proto si před použitím pohlídejte jejich platnost.

Slevový kód Beletrie.eu

Cashback Beletrie.eu


Cashback Refundo2 % získat bonus 50 KčCashback Tipli2 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze2 % získat bonus 50 KčCashback Plná peněženka1,05 % získat bonus 60 Kč

Refundo, Tipli, PlnáPeněženka a VratnéPeníze jsou internetové portály, které nabízejí do obchodu Beletrie.eu cashback ve výši 2 % až 2,95 % z celkové částky vašeho nákupu.

Cashback Beletrie.eu získáte tak, že si bezplatně vytvoříte účet na jednom z výše uvedených cashbackových portálů, přihlásíte se k němu a přes odkaz uvedený na tomto portálu přejdete do obchodu. Zde už nakoupíte tak, jak jste zvyklí. Jedinou změnou je, že obchod informuje cashbackový portál o provedení vaší objednávky, a ten vám připíše odměnu ve výši až 2,95 % (Tipli) z celkové hodnoty nákupu na váš účet.

Beletrie.eu slevy – výprodeje, Black Friday…

Beletrie.eu slevy pravidelně během roku obměňuje. Slevy se nabízí na jednotlivé produkty, například na knižní novinky, na určitý druh zboží nebo na celý nákup.

Přímo na stránkách e-shopu je sekce “Levné knihy”, ve které na vás čekají knihy s trvale sníženou výhodnější cenou, kam obchod zařazuje například starší tituly.

Narazit můžete i na Beletrie.eu výprodeje, během nichž pořídíte produkty až s 69% slevou.

Akci Black Friday Beletrie.eu bohužel zatím nepořádá.

Beletrie.eu doprava zdarma a cena poštovného

Beletrie.eu doprava zdarma platí při nákupu nad 4 000 Kč.

Při nižší hodnotě nákupu jsou ceny dopravců následující:

  • Česká pošta-Balík Do ruky – 89 Kč
  • Česká pošta-Balík Na poštu – 79 Kč
  • Česká pošta-Balík do Balíkovny – 69 Kč
  • PPL – 99 Kč
  • Zásilkovna – 49 Kč

Při platbě na dobírku činí dobírka 29 Kč.

Máte také možnost osobního odběru zdarma ve výdejně na Praze 8.

Beletrie.eu vrácení zboží

Beletrie.eu vrácení zboží je možné provést v zákonné lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Pokud budete chtít zakoupené zboží vrátit, zabalte pečlivě zásilku, aby nedošlo k jejímu poškození přepravou, přiložte k ní kopii faktury a vyplněný reklamační list, zásilku označte viditelně “Vrácení zboží” a dopravte ji na vlastní náklady na adresu expedičního skladu firmy:

Knihkupectví/sklad

Opálkova 1658

18200 Praha 8, Kobylisy

Do 14 dnů od převzetí zboží prodejcem vám budou vráceny peníze na váš účet.

Vrátit zboží nemůžete v případě, že se jedná o CD, DVD nebo další nosiče a jejich balení bylo rozbaleno.

Beletrie.eu reklamace 2021

Na Beletrie.eu reklamace máte právo do uplynutí záruční lhůty, která je na většinu produktů 24 měsíců.

Pro zdárné vyřízení reklamace musíte zásilku řádně zabalit, přiložit k ní kopii faktury a reklamační list, zásilku viditelně označit “Reklamace” a zaslat ji na adresu:

Knihkupectví/sklad

Opálkova 1658

18200 Praha 8, Kobylisy

Prodejce má 30 dnů od převzetí zásilky na vyřízení reklamace.

Beletrie.eu kontakt – e-mail, telefon, infolinka

S případnými problémy se můžete obrátit na Beletrie.eu e-mail: obchod@beletrie.eu, nebo na Beletrie.eu telefon: +420 731 466 880.