září 2022

AWA shop slevový kód na září 2022

(16 hodnocení)
O obchodu

Slevový kupón AWA shop můžete uplatnit v průběhu objednávky v nákupník košíku. E-shop nabízí kosmetiku, doplňky stravy nebo takzvané superpotraviny. K dispozici je od AWA shop doprava zdarma nebo dárky zdarma k nákupům. Skrblík pro Vás má připravené slevové kódy AWA shop.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. AWA shop jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
AWA shop slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace30. 9. 2022

Jak ušetřit AWA shop 2022

Konečně jste se rozhodli, že se hodláte stravovat nějak jinak než dosud? Již vás neuspokojuje gulášek s šesti knedlíky? Chcete zpátky získat víc energie a vitality? Rovněž začínáte myslet i nad kosmetikou, kterou používáte, jestli tam náhodou není víc škodlivých látek než očekáváte?

Jak uplatnit slevové kupóny AWAshop

Nebylo by lepší se trochu víc zamyslet nad tím, jaké jídlo si každodenně dopřáváte? Nejlepším řešením je začít s regionálními produkty, přidat superpotraviny a čerstvé a syrové ovoce a zeleninu.

Slevový kód AWA shop

Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli ano, pak čtete správný příspěvek a chcete-li vědět, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a zdravé výživy nebo superpotravin, přečtěte si právě tento příspěvek až do konce a zjistíte, jak použít slevový kupón AWAshop 

Co nabízí obchod AWAshop

Jedná se o obchod, který nabízí vše pro zdravý životní styl – kosmetiku, doplňky stravy nebo superpotraviny.

Nabízené zboží lze rozdělit do čtyř hlavních sekcí: Superpotraviny, Doplňka stravy a zdravá výživa, Kosmetika a Šungitové výrobky.

V sekci Superpotraviny nakoupíte ořechy, semínka, luštěniny, raw stravu a mnoho dalšího, v sekci Doplňky stravy veškeré přípravky na posílení imunity, růst svalové hmoty, energii a vitalitu a například detoxikaci organismu, v sekci Kosmetika veškerou kosmetiku pro muže i ženy, včetně přírodní i dekorativní kosmetiky a poslední sekci objevíte výrobky ze šungitu – specifická prekambrická hornina obsahující uhlík s téměř zázračnými účinky na lidské zdraví.

Na e-shopu máte ještě možnost navštívit sekci Awa centrum Brno, kde naleznete vysvětlení k veškerým službám, které centrum poskytuje (fotoepilace, fotoomlazení, odstranění tetování apod.)

Výhody pro zákazníky

Hlavní podíl na věrnosti zákazníků mají především neustále připravované aktuální slevy AWAshop, kde lze využít slevové kupony AWAshop.

Hlavní výhodou, kdy nemusíte využít žádný slevový kupón AWAshop, je doprava zdarma nad 1490 Kč.

Velmi výhodné je přihlásit se k odběru newsletteru, čímž získáte možnost dozvědět se o slevách, slevových kódech AWAshop, připravovaných novinkách a soutěžích jako první.

Ke každému nákupu nad 2000 Kč si zákazník může vybrat dárek k nákupu zdarma.

Možnosti dopravy a platby

Rozvoz zboží zajišťuje Česká pošta (Balík Do ruky). Další možnost je využít služeb sítě výdejních míst Zásilkovna.cz, což je cenově výhodnější. Poslední možností je osobní odběr zboží v Praze nebo Brně.

Platbu je možno uskutečnit na dobírku při převzetí zboží nebo předem bankovním převodem při objednání zboží.

Při vyzvednutí ve výdejních místech lze v určitých případech využít platbu kartou.

Obchod rovněž nabízí možnost zaslání do zahraničí – zde je nutno uskutečnit platbu předem bankovním převodem.

Aktuální slevy AWAshop

Pravděpodobně se budete divit, ale na tomto e-shopu aktuálně nepotřebujete žádný slevový kupón AWAshop. Pokud chcete využít slevu do AWAshop není potřeba zadávat žádný speciální slevový kód AWAshop.

E-shop AWAshop nabízí sekci Akční nabídka, kde objevíte velké množství zboží, u kterého naleznete ikonku s výší slevy. Toto zboží nakoupíte oproti standardu s velmi zajímavou slevou.

Další výhodnou nabídku lze objevit v sekci Výprodej. Zde nakoupíte doprodávané zboží za mimořádné ceny se slevou až 50 procent z původní ceny.

Vše je velmi jednoduché a snadné a nyní již bez problému víte, jak ušetřit na AWAshop.

Čas od času můžete narazit na slevový kupón AWAshop, který vám může výrazně zlevnit celý nákup. Slevové kupóny AWAshop se objevují nepravidelně a právě z  tohoto důvodu sledujte pravidelně Skrblíka, který Vás o slevovém kódu AWAshop bude informovat jako první.