červenec 2021

Slevový kód Ariana Koberce červenec 2021

9 (27 hodnocení) O obchodu

Internetový obchod Ariana-Koberce.cz se specializuje na originální, ručně vázané koberce klasických vzorů. Skrblík pro vás má slevové kupóny a jiné slevy do obchodu Ariana perské koberce.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Ariana Koberce jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 208 dny Výprodej perských koberců se slevou až 79 % na Ariana Koberce
  • 208 dny Doprava ZDARMA k jakékoliv objednávce od Ariana Koberce
  • 208 dny Akční sleva na perské koberce z Ariana-Koberce.cz

Jak ušetřit Ariana Koberce 2021

Ariana Koberce je největší obchod koberců v České republice. Ariana Koberce se specializuje převážně na prodej ručně vázaných perských koberců. Ty je možné rozdělit na několik druhů ať už podle materiálu, vzoru, techniky či místa výroby. Odborníci z Ariana Koberce vás rádi provedou světem ručně vázaných koberců z různých zemí orientu jako je například Írán, Pákistán, Indie, Turecko, Afghánistán, Nepál, Čína, Rusko či Turkmenistán.

Perský koberec je unikátní doplněk do každého interiéru, jehož cena se bude při správné údržbě stále zvyšovat. Perský koberec hlavně udělá váš domov krásným a zajímavým. Ručně vázané koberce s sebou také nesou svůj příběh, protože jsou často vyráběny řemeslníky, kteří si své zkušenosti předávají z generace na generaci, přičemž každá z nich přinesla nějaké zlepšení.

Navštivte prodejnu Ariana Koberce Praha osobně v pražských Holešovicích na adrese Partyzánská 188/7a Praha 7 a prohlédněte si nabídku více než 10 000 nádherných koberců nebo navštivte prodejnu Ariana Koberce Brno. Specialisté z Adriana Koberce vám pomůžou se vším od výběru vhodného koberce až po jeho údržbu. Vyberte si z obrovské nabídky koberců za skvělé ceny i vy.

Ariana Koberce vám nabízí nejenom odborné poradenství a nákup koberců, ale také jejich odborné čištění a opravy.

Slevové kupóny Ariana Koberce

Skrblík pro vás připravil pravidelně aktualizovanou nabídku slevových kódů Ariana Koberce se kterými ušetříte. Vyberte si ten slevový kupón Ariana Koberce, který vám nejvíce vyhovuje a se kterým také nejvíce ušetříte. Slevové kódy Ariana Koberce jsou většinou určeny pro konkrétní kategorii koberců. Snažíme se pro vás zajistit co nejrozmanitější slevové kupóny Ariana Koberce, aby si mohl vybrat opravdu každý.

Jak uplatnit slevové kódy Ariana Koberce

Poté, co jste si vybrali vhodný slevový kupón Ariana Koberce na něj klikněte, čímž se dostanete přímo do obchodu Ariana Koberce.

Slevový kód Ariana Koberce

K uplatnění některých slevových kódů Ariana Koberce je potřeba vložit slevový kód do k tomu určeného políčka pod názvem “promo kód” či obdobně v průběhu objednávky. U ostatních druhů slevových kupónů Ariana Koberce je sleva započítána automaticky a Ariana Koberce sleva je ihned vaše.

Možnosti platby a dopravy

Zaplatit můžete bankovním převodem na účet prodávajícího. Další možností je platba hotově na prodejně. Pokud chcete zaplatit rychle a pohodlně z domova, zvolte platbu pomocí vaší platební karty pomocí zcela bezpečné platební brány.

Zboží doručuje kurýrní společnost GLS kamkoli na území České republiky a to zcela zdarma při jakékoliv hodnotě objednávky. Lhůta doručení je většinou 2 pracovní dny. Nejste si jistí, jestli se vám bude vybraný koberec hodit do interiéru? Ariana Koberce vám nabízí možnost individuálního dovozu s možností zkoušky a manipulace s kobercem přímo ve vašem domově.

Záruka na zakoupené zboží v e-shopu Ariana Koberce je ze zákona standardně 24 měsíců. Ariana Koberce vám navíc také garantuje prodlouženou lhůtu 30 dní na vrácení peněz nebo výměnu zboží bez udání důvodu.

Kontakty na Ariana Koberce

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně koberců či v případě problému s objednávkou nebo se slevovými kódy Ariana Koberce informujte naše zákaznické centrum na telefonním čísle +420 251 551 578 nebo na e-mailové adrese info@ariana-koberce.cz

Zákaznická linka je k dispozici od pondělí do soboty v 10-19 hodin nebo v neděli od 11 do 17 hodin.

Zaregistrovat se můžete také k odběru newsletteru, čímž si zajistíte pravidelný přísun dalších slev, ale také informací ze světa koberců do vaší e-mailové schránky.