prosinec 2020

Slevový kód ALORI prosinec 2020

9 (48 hodnocení) O obchodu

ALORI se specializuje na prodej nanokosmetiky pro domácnost. V nabídce obchodu naleznete speciální přípravky pro péči o kuchyně, koupelny, okna a podlahy nebo textil. Obchod nabízí také přípravky pro čištění krbů, ochranu kovových součástek a řadu dalších. Při nákupu nad 1 500 Kč nabízí obchod dopravu zdarma. ALORI slevy pravidelně aktualizuje. Čas od času jsou k dispozici slevové kódy ALORI. Skrblík si pro Vás nachystal nejnovější slevový kupón ALORI.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. ALORI jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit ALORI 2020

Alori nano solutions je ryze česká firma, která vyrábí nano čistící prostředky. Při jejich výrobě jsou využívány nanočástice, které účinněji rozpouští špínu. Hlavní přidanou hodnotou čistících prostředků Alori je jejich netoxicita a rychlá odbouratelnost v přírodě.

Kromě běžných čistících prostředků do kuchyně a koupelny je v nabídce obchodu i nano autokosmetika. Pokud s těmito čistícími prostředky nemáte zkušenosti a zajímá Vás jejich účinnost, přečtěte si na výrobky Alori recenze, které více napoví, zda Vám tyto výrobky budou vyhovovat.

Jak získám u Alori slevy?

Všechny aktuální slevy Alori najdete na Skrblíkovi, v horní části této stránky. Je-li v nabídce i slevový kupón Alori, můžete ho ze stránek Skrblíka rovnou uplatnit.

Jak uplatnit slevový kupón Alori?

V horní části této stránky najděte slevový kupón Alori. Tlačítkem “zobrazit kód” se prokliknete na slevový kód Alori. Vyberete si zboží o které máte zájem a při dokončování objednávky vepíšete slevový kód Alori do příslušného pole.

Slevový kód ALORI

Jsou-li splněny podmínky pro slevový kód Alori (platnost typ zboží apod.), pak je Vám sleva odečtena a uvidíte tuto změnu přepsáním celkové částky v nákupním košíku.

Jak uplatnit aktuální slevy Alori?

Na Skrblíkovi najdete v horní části stránky všechny slevy Alori, které jsou momentálně k dispozici. Vyberte si pro Vás tu nejvýhodnější a klikněte na políčko “využít slevu”. Budete přesměrováni na aktuálně zlevněné produkty Alori.

Eshop Alori

Firma Alori nemá žádné kamenné prodejny, proto se veškeré nákupy realizují přes eshop Alori. Zde si přehledně v kategoriích vyberete zboží, které Vás zajímá.

Především se dozvíte více podrobností, jak tento typ čistících prostředků používat, jaké má výhody při úklidu, ale také o jeho ekologických a neškodlivých přínosech. Vzhledem k tomu, že se jedná o trochu dražší čistící prostředky, tak se vyplatí sledovat jaké nabízí firma Alori slevy.

Možnosti platby Alori

Nejrychlejším způsobem platby je v eshopu Alori platba kartou, můžete ale využít i bankovní převod, dobírku nebo hotovost při osobním vyzvednutí. Za online platby nejsou u Alori účtovány žádné poplatky. Připlatíte si pouze v případě, že zvolíte jako způsob platby dobírku.

Možnosti dopravy z Alori

Firma Alori využívá pro dopravu Českou poštu, PPL a služby Zásilkovny. Zboží si také můžete osobně vyzvednout na pobočce v Olomouci. Pokud můžete, tak doporučujeme využívat služeb Zásilkovny, protože náklady na doručení mohou být v tomto případě i méně než poloviční.

Momentálně není v nabídce z Alori doprava zdarma, pokud tedy máte blízko do Olomouce, můžete při osobním převzetí, které je zdarma, ušetřit dodatečné náklady na dopravu.

Tipy na další slevy Alori

Facebook a Instagram

Sledujte pravidelně Alori na sociálních sítích. Zpravidla každý měsíc nabízí firma Alori slevy na vybrané produkty. Máte tak jedinečnou příležitost, vyzkoušet si nové technologie v úklidu domácnosti za výhodné ceny.

Balíčky nanoprodukty Alori

Alori pro své zákazníky připravuje různé typy úklidových balíčků, například balíček pro úklid kuchyně nebo balíček pro kompletní jarní úklid. Pokud chcete začít naplno používat nano čistící prostředky, pak jsou tyto balíčky ideální právě pro Vás.

Využijte slevy Alori, kdy za každý produkt v balíčku zaplatíte méně, než pokud byste je kupovali zvlášť po jednom, ušetříte tak nemalé finanční prostředky.

Upozorňujeme, že některé slevy Alori nelze sčítat dohromady. Z tohoto důvodu doporučujeme ověřit si, zda firma Alori slevy, které uplatňujete, umožňuje kombinovat a případně si vybrali pro Vás nejvýhodnější variantu.

Zda lze uplatnit u Alori slevy v jednom nákupu se dozvíte při zadávání objednávky.