květen 2021

Slevový kód 50 style květen 2021

9 (53 hodnocení) O obchodu

50 style je internetový obchod, který se specializuje na prodej sportovního a volnočasového oblečení pro muže i ženy všech věkových kategorií. V obchodě najdete zboží od vyhlášených oděvních firem jako jsou Nike, Vans a mnoha dalších. Ušetřit v 50 style lze snadno prostřednictvím slevových kódů nebo cashback portálů. Získat můžete i dopravu zdarma při splnění podmínek.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. 50 style jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit 50 style 2021

E-shop 50 style se zabývá prodejem pánského, dámského i dětského oblečení, obuvi a doplňků různých známých značek. Zakoupíte zde například tenisky, mikiny, kalhoty Nike, Adidas, Puma, Lotto, Lonsdale, UP8 a další.

Aktuální 50 style slevy objevíte v sekci Akce i na hlavní stránce e-shopu, kde je uvedeno také nejprodávanější zboží. Slevu 10 % na váš první nákup získáte, pokud se přihlásíte k odběru newsletteru obchodu.

Kategorie 50 style výprodej přináší vybrané produkty za výhodné ceny, a to někdy i se slevami až 70 %. Ušetříte také během akce 50 style Black Friday. Nové produkty obchod nabízí v kategorii “Novinky”. Inspirujte se těmito tipy, jak ušetřit na 50 style.

Jak získat slevový kupón 50 style

Slevový kupón 50 style najdete jednou za čas přímo na hlavní stránce obchodu během slevových akcí. Pokud budete odebírat newsletter, může kupóny obchod rozesílat i skrz něj. K odběru novinek se přihlásíte zadáním e-mailové adresy v dolní části e-shopu.

Slevové kupóny lze získat i během akce 50 style Black Friday. Pro další informace o slevových akcích sledujte také náš portál Skrblík.

Jak uplatnit slevový kód 50 style

Slevový kód 50 style uplatníte v prvním kroku v košíku pod způsobem platby. Do příslušného políčka zadejte váš slevový kupón a následně klikněte na “Aktivovat kód”. Příslušná částka se vám následně od celkové sumy odečte.

Slevové kódy 50 style platí pouze krátký stanovený čas a nemusí se vztahovat na již zlevněné produkty sortimentu obchodu.

Cashback 50 style

2,5 % získat bonus 50 Kč2,5 % získat bonus 200 Kč

50 style cashback vám pomáhá ušetřit část peněz z vašich nákupů v e-shopech. Zdarma se zaregistrujte na portálu Refundo nebo Tipli, před nákupem se se proklikněte z portálu do obchodu 50 style a uskutečněte objednávku. Následně získáte odměnu ve výši 2,5 %.

Díky cashback portálům lze získat také vstupní bonus nebo bonus za přivedení přátel. Nastřádané peníze za nákupy si můžete nechat za stanovených podmínek vyplatit na váš bankovní účet.

50 style slevy – výprodeje, Black Friday…

V sekci Akce objevíte aktuální 50 style slevy. Pokud se přihlásíte k odběru newsletteru obchodu, získáte přehled o novinkách a slevových akcích, ale také 10% slevu na váš první nákup. Stačí zadat e-mailovou adresu v dolní části webu.

Nejprodávanější produkty se nachází hned na hlavní stránce e-shopu, kde najdete i aktuálně probíhající slevové akce. Nové zboží v sortimentu obchod nabízí v kategorii “Novinky”. Na blogu se můžete inspirovat módními tipy.

50 style výprodej nabízí vybrané produkty za výhodné ceny, a to někdy i se slevami až 70 %. Při nákupu dámského, pánského či dětského oblečení a obuvi tak výrazně ušetříte. A ušetříte i během akce 50 style Black Friday.

50 style doprava zdarma a cena poštovného

50 style doprava zdarma je při nákupu nad 2 000 Kč. Pro doručení vašeho zboží si vyberete jednu z těchto nabízených možností přepravy:

  • Kurýr (nejrychlejší varianta) – doručení na adresu za 79 Kč
  • Česká pošta – Balík do balíkovny za 69 Kč, balík do ruky za 109 Kč, balík na poštu za 109 Kč

Dodací lhůta činí 2 až 5 pracovních dnů a objednávku zaplatíte online kartou, bankovním převodem, nebo si připlatíte za dobírku.

50 style vrácení zboží

50 style vrácení zboží je možné do 30 dnů od převzetí objednávky. Produkt nesmí být poničen ani opotřeben a musí být zaslán zpět na adresu společně s formulářem Odstoupení od smlouvy:

Obchod e50style.cz – sklad OlzaLogistic
Karvinská 1897
737 01 Český Těšín

Na balík je doporučeno uvést poznámku „Odstoupení od smlouvy“. Obchod vám nejpozději do 14 dní od převzetí zboží vrátí peněžní prostředky.

Produkt je možné do 30 dnů také vyměnit za jinou velikost v rámci stejného modelu. Výměna za zcela jiné zboží není možná. V případě výměny vyplníte stejný výše uvedený dokument a zboží zašlete zpět.

50 style reklamace 2021

50 style reklamace lze uplatnit do 24 měsíců od data převzetí zboží. Nejprve si vyplňte reklamační formulář, kde uvedete údaje o reklamovaném zboží, popíšete závadu a za jakých okolností byla závada zjištěna. Produkt poté zabalte, přiložte k němu vyplněný dokument a balíček zašlete na adresu:

Obchod e50style.cz – sklad OlzaLogistic
Karvinská 1897
737 01 Český Těšín

Reklamace e-shop vyřídí bez zbytečného odkladu, a to nejpozději do 30 kalendářních dnů ode dne obdržení reklamovaného zboží. Nárok máte na opravu, výměnu za stejné či jiné zboží, nebo vrácení peněz.

50 style kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická infolinka 50 style je pro vás k dispozici na telefonním čísle 226 258 148. Dotazy můžete pokládat i skrze 50 style e-mail obchod@e50style.cz, nebo kontaktní formulář na webu.

Adresa pro vrácení a reklamaci zboží je:

Obchod e50style.cz – sklad OlzaLogistic
Karvinská 1897
737 01 Český Těšín