květen 2021

Slevový kód 24time květen 2021

9 (78 hodnocení) O obchodu

24time je internetový obchod, který se specializuje na prodej hodinek, šperků a módních doplňků. Skrblík pro vás hledá slevové kupóny 24time. Slevy 24time shromažďuje na jednom míste v kategorii “SLEVY”, kterou najdete v horní liště. Poštovné zdarma 24time nabízí pro všechny, stačí zaplatit předem. Čtěte dále a dozvíte se o dalších možnostech, jak v 24time ušetřit.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. 24time jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 105 dny 24TIME.cz sleva 20 % na náramky značky Welington

Jak ušetřit 24time 2021

Hodinky jsou jednou z mála věcí, kterou můžete dát najevo svůj životní postoj, vkus a eleganci. Něco o tom ví také tento internetový obchod s designovými hodinkami. V nabídce naleznete luxusní a funkční hodinky, ale také nástěnné hodiny, šperky a sluneční brýle.

Chcete se tedy stát “pánem svého času” a dopřát si trochu luxusu na svou ruku? Pak jistě oceníte pár tipů, jak ušetřit na 24time.

První možnost, jak ušetřit na 24time, nabízí přímo hlavní menu webových stránek, kde v sekci “Slevy” naleznete přehledně všechny aktuálně zlevněné produkty a můžete tak jejich nákupem ušetřit až desítky procent.

Další možností, jak ušetřit na 24time, je přihlášení se k odběru novinek. Prostřednictvím newsletteru budete pravidelně informováni o slevách, akcích a novinkách a tu a tam získáte nějaký ten slevový kód.

Jak získat slevový kupón 24time

Slevový kupón 24time je možné získat přihlášením se k odběru newsletteru, kdy Vám slevový kupón 24time bude zaslán na e-mail. Tyto kupóny mívají stanovenou dobu platnosti, nebo určenou kategorii zboží, na které lze uplatnit.

Za každou objednávku Vám bude zaslán Slevový kupón 24time v hodnotě 10 % na další nákup. Slevový kupón 24time v hodnotě 1 000 Kč čeká také na každého zákazníka, jehož objednávka přesáhne hodnotu 7 000 Kč.

Pokud není 24time slevový kupón momentálně nabízen na stránkách eshopu, zkuste se podívat u nás na portálu Skrblík.cz.

Jak uplatnit slevový kód 24time

Slevový kód 24time lze uplatnit na eshopu v prvním kroku objednávky. Při náhledu košíku stačí do políčka “Mám dárkový voucher” vepsat získaný kód a pokud bude platný, sleva bude ihned odečtena.

Zkontrolujte si vždy jeho platnost a například také druh zboží, na které lze tento kupón uplatnit.

Slevový kód 24time

Cashback 24time

Cashback Plná peněženka3,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo3,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli3,5 % získat bonus 200 Kč

Jednoduchou registrací u poskytovatele služby cashback můžete získat část peněz z nákupu zboží zpět. Cashback 24time je nabízen hned u několika poskytovatelů  (Plná peněženkaTipliRefundo). Přes speciální odkazy se dostanete na stránku obchodu kde nakoupíte.

24time slevy – výprodeje, Black Friday…

24time slevy jsou na eshopu nabízeny prakticky celoročně. Pravidelně aktualizovaná sekce ”Slevy” nabízí všechny výrobky, které lze nakoupit za výhodnější cenu. Ať už jde o zboží v akci, novinku, zboží ve výprodeji.

Eshop se také pravidelně účastní časově omezených akcí 24time   Black Friday nebo den dopravy zdarma.

24time doprava zdarma a cena poštovného

24time doprava zdarma je tu pro každého. Všechny objednávky po ČR s online platbou předem jsou dodávány zdarma. Pouze za dodání na dobírku a na Slovensko je zákazníkovi účtován drobný poplatek:

  • Doprava po ČR dobírka – 50 Kč
  • Zásilkovna dobírka – 20 Kč
  • Doprava na Slovensko platba předem – 99 Kč
  • Doprava na Slovensko dobírka – 129 Kč

Zároveň se 24time účastní akce Den dopravy zdarma.

24time vrácení zboží

Vrácení zboží 24time je možné v prodloužené lhůtě do 30 dnů od převzetí zboží. Pokud Vaše objednávka obsahuje několik druhů zboží nebo je dodávána po více částech, platí tato lhůta od převzetí poslední dodávky. Informace o vrácení zboží zasílejte na e-mail info@24time.cz

Zboží odešlete na adresu:

Aventiramo company s.r.o.
Sukova třída 1556
530 02 Pardubice

Vždy je třeba také přiložit kopii dokladu o zakoupení. Poštovné v tomto případě hradí prodávající.

Peníze Vám budou vráceny stejnou cestou, jakou jste za objednávku zaplatili, pokud se s 24time nedohodnete jinak. Pokud byl součástí dodání dárek, musíte vrátit i ten.

24time reklamace 2021

Reklamace 24time umožňuje standardně do 24 měsíců od převzetí zboží. O případné reklamaci vždy nejprve informujte 24time pomocí e-mailu info@24time.cz. Poté se s Vámi obchod domluví na dalším postupu.

Do 30 dnů od podání reklamace budete vyrozuměni o způsobu vyřízení reklamace. Náklady na zaslání zboží nese kupující, a to i v případě, že bude reklamace uznána.

24time kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Obchod nabízí několik možností, kam můžete směřovat své dotazy:

  • k telefonním dotazům můžete využít zákaznickou linku, 24time telefon je 720 227 535.
  • pro písemné dotazy je tu k dispozici 24time e-mail: info@24time.cz
  • navíc 24time NON-STOP chat přímo na stránkach e-shopu je připraven zodpovědět Váš dotaz v kteroukoliv denní i noční hodinu