červenec 2024

3x Ornamenti slevový kód na červenec 2024

(44 hodnocení)
O obchodu

Obchod Ornamenti se specializuje na prodej šperků. V nabídce jsou prsteny, přívěsky a řada dalších produktů ze stříbra a chirurgické oceli, které jsou odolné proti vodě. Vybírat produkty můžete z řady kategorií. K dispozici je slevový kód na první objednávku, cashback nebo zlevněná doprava, čas od času dokonce zcela zdarma na vše.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Ornamenti jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Ornamenti slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 7. 2024

Jak ušetřit Ornamenti 2024

E-shop Ornamenti na svých stránkách nabízí řadu šperků a doplňků z různých kovů poskytovaných množstvím značek. Setkáte se zde s prstýnky, náramky, řetízky i přívěsky, ale k dispozici jsou také náušnice a jejich rozsáhlá nabídka. Obyčejné, ale i pozlacené stříbro a chirurgická ocel jsou materiály, z nichž můžete vybírat. Díky vlastnostem těchto kovů pak nemusíte šperky chránit před kontaktem s vodou. Veškeré zboží je pečlivě rozděleno do jednotlivých kategorií. Mimo jiné zde naleznete i tu s názvem „Bestsellery“. Právě v ní se nacházejí ty nejžádanější a nejčastěji zakoupené výrobky.

Ptáte se, jak ušetřit na Ornamenti? Možností existuje vícero. Časté jsou například slevové kódy a kupóny, které vám zajistí slevu navíc a které samotný obchod nezřídka poskytuje. Nadále lze využít služeb cashback, díky nimž získáte za každou objednávku online odměnu v podobě vrácení utracených peněz. Na internetových stránkách společnosti se také snadno a zdarma zaregistrujete k odběru newsletteru. Ten vám zajistí pravidelný přínos nových informací týkajících se nabízených produktů, ale i slevu 100 Kč na váš první nákup. Nebo si více přečtěte na blogu Ornamenti.

Obchod Ornamenti je hodnocen populárním srovnávacím portálem Heureka. Právě zde se setkává se 100% spokojeností svých zákazníků.

Jak získat slevový kupón Ornamenti

Ornamenti slevový kupón vám zajistí možnost ušetřit během online nakupování ještě více. Jedná se totiž o speciální kód nebo heslo, které následně zadáte při dokončování vaší objednávky. Podle konkrétního kupónu se odečte také výše slevy. Ta často dosahuje i desítek procent z celkové ceny nákupu.

Rádi byste se tedy dozvěděli, jak získat slevový kupón Ornamenti? Jelikož se jedná o oblíbenou součást nakupování přes internet, narazíte na kupóny velmi snadno. Nejčastěji to je v období slev a všelijakých svátků, nebo sezónních výprodejů. S pomocí Ornamenti newsletteru se k novinkám obchodu dostanete mezi prvními a žádná z akcí vám tak už neunikne. Po vytvoření si vlastního účtu na stránkách získáte i lepší přehled ohledně dříve zakoupeného zboží.

Jak uplatnit slevový kód Ornamenti

Ornamenti

Jestliže se vám tedy podařilo získat Ornamenti slevový kód, je potřeba jej umět také správně použít. Teprve pak se totiž sleva odečte a vy ušetříte. Návod na to, jak uplatnit slevový kód Ornamenti, je velmi jednoduchý a krátký.

Jako vždy si produkty na e-shopu pečlivě prohlédněte a vyberte ty, které byste si rádi zakoupili. Ke správné volbě vám napomůže jejich organizované roztřídění do různých kategorií, jako jsou náušnice, prstýnky, náramky a jiné. Výrobky postupně vkládejte do online nákupního košíku a pro jejich objednání přejděte k pokladně. Zde se vám ukáže seznam zboží i jeho celková cena. Pod sloupcem produktů se nachází předpřipravená kolonka „SLEVOVÝ KÓD“. Do tohoto pole váš kód důkladně opište a potvrďte jej s pomocí tlačítka „Vložit“. Automaticky by se vám měla načíst nová, výhodnější cena a vy můžete pokračovat k dokončení objednávky.

Cashback Ornamenti

Cashback Plná peněženka1,8 % získat bonus 60 KčCashback Refundo1,75 % získat bonus 50 KčCashback Tipli1,75 % získat bonus 200 KčCashback Vratné penízeaž 1,75 % získat bonus 50 Kč

Abyste mohli při nakupování online ušetřit co nejvíce, využijte služby běžně dostupných cashback portálů. Stačí se na nich pouze zdarma zaregistrovat a následně se nechávat odměnit za každou koupi přes internet. Samotná registrace vám nezabere déle než pár minut a už za ni lze dostat bonus. Následně si vyberte konkrétní e-shop a navštivte jej skrze určený odkaz. Výběr zboží i tvorba objednávky probíhá běžně a odměnu v podobě vrácených peněz získáte až následovně.

Výše vrácených peněz se liší podle ceny nákupu, navštíveného obchodu i portálu. Cashback Ornamenti poskytují portály Refundo, Tipli a Vratné Peníze s vrácením 1,75 % z hodnoty produktů, nebo Plná Peněženka s částkou 1,8 %. Tyto výhody můžete využívat opakovaně při každé objednávce online.

Ornamenti slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy Ornamenti výrobků jsou nejčastěji k nalezení během různých komerčních svátků, nebo sezónních výprodejů. Pokud chcete být o novinkách vždy zavčas informováni, registrujte se k odběru newsletteru. Zadejte jen vaše křestní jméno a e-mailovou adresu a už na váš první nákup získáte slevu 100 Kč.

Samotné Ornamenti výprodeje obchod nenabízí. Možné jsou ale slevové akce, jako například Ornamenti Black Friday, během nichž poskytuje výhodné ceny i slevové kupóny řada e-shopů. Další v nabídce je možnost získání dárku k objednávce určité hodnoty. Například u koupě ve výši nad 3 000 Kč vám bude bonusově spolu s produkty doručena také plátěná taška.

Ornamenti doprava zdarma a cena poštovného

Poplatky za doručení jsou již běžnou součástí nakupování přes internet. Existují však způsoby, jak se jim vyhnout. Doprava zdarma Ornamenti zásilek je umožněna, a to u všech objednávek v hodnotě nad 2 000 Kč. Čas od času navíc obchod nabízí speciální akce, kdy tuto výhodu získávají i nákupy nižší ceny.

V ostatních případech se cena poštovného Ornamenti liší dle zvoleného dopravce:

  • Zásilkovna – výdejní místo je za 69 Kč
  • PPL ParcelShop – výdejní místo je za 79 Kč
  • PPL – doručení na adresu je za 89 Kč
  • Zásilkovna – doručení na adresu je za 99 Kč

Platit lze zdarma předem kartou nebo bankovním převodem. U objednávek v hodnotě do 2 000 Kč máte možnost zaplatit dobírkou s příplatkem 49 Kč.

Ornamenti vrácení zboží

Pokud jste si omylem zakoupili nevhodnou velikost, barvu, nebo dokonce typ šperku, můžete nákup ještě vrátit. Jedinou podmínkou pro vrácení zboží Ornamenti zůstává, aby byl produkt nepoškozený a nepoužívaný. Nejlépe tedy nenošené šperky pečlivě a v originálním balení vložte do obalu potřebnému pro zpětnou přepravu. K tomuto balíčku přiložte také vytisknutý a vyplněný formulář pro odstoupení od kupní smlouvy a vše zašlete na adresu:

cammino s.r.o.
Otopašská 829/4
158 00 Praha 5

Při vracení zboží přes Zásilkovnu na pobočce sdělte kód „96236149“ a obsluha pobočky vytiskne náležitý štítek. Poplatek za doručení 69 Kč vám následně bude odečten z vracené peněžní částky.

Ornamenti reklamace 2024

Za předpokladu, že jste si nechali zboží doručit, je možné, že některé produkty si vyzvednete již poškozené. V takové případy se obraťte na služby reklamace Ornamenti. Ty jsou k dispozici i pro šperky, které utrpěly škody během záruční lhůty. Platnost záruky trvá dva roky od zakoupení zásilky.

Prvním krokem je stažení formuláře pro reklamaci. Ten poté vyplňte a jeho tištěnou formu zašlete spolu s balíčkem, popisem vady a číslem objednávky na adresu:

cammino s.r.o.
Otopašská 829/4
158 00 Praha 5

U zaslání zboží přes Zásilkovnu využijte službu Reklamačního asistenta. Pro potřebný štítek nebo kód kontaktujte e-shop na e-mail: info@ornamenti.cz.

Ornamenti kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Kontakt Ornamenti pro zodpovídání dotazů ohledně obchodu je k dispozici.

Využít lze ve všední dny od 9 do 18 hodin Ornamenti telefon: 608 393 295. Nebo napište na Ornamenti e-mail: info@ornamenti.cz.