červenec 2024

2x Okay slevový kód na červenec 2024

(26 hodnocení)
O obchodu

Obchod Okay se zaměřuje na prodej domácích elektrospotřebičů a drobné elektroniky a příslušenství. Kromě e-shopu můžete využít i některou z desítek kamenných poboček. Ušetřit můžete použitím slevového kódu, zlevněné zboží můžete nakoupit během akce Black Friday Okay. Doprava zdarma je k dispozici na vybrané objednávky.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 2 999 Kč a na vybrané produkty
Můžete přejít do obchodu. Okay jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 17 dny Ušetřete 200 Kč se slevovým kódem od Okay
  • 383 dny Získejte slevový kód Okay na 100 Kč
  • 564 dny Máme pro vás 500 Kč slevu na nákup v Okay
Okay slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 7. 2024

Jak ušetřit Okay 2024

Obchod Okay se specializuje na prodej elektroniky, nábytku a vybavení do domácnosti. V nabídce jsou počítače, televizory, bílá elektronika a také gauče a stolky. Zboží do obchodu dodávají firmy jako Philips, Samsung, Apple a desítky dalších. Vybavit můžete celý dům nebo nakoupit zajímavé dárky.

Obchod je na Heurece hodnocen 90 % od zákazníků, kteří v obchodě nakoupili během 90 posledních dní. Na portále můžete také porovnat ceny zboží s konkurenčními obchody.

Možností, jak ušetřit v Okay je několik. Obchod sice nenabízí spolupráci s casback portály, můžete si však vybrané zboží zdarma vyzvednout na prodejně, kterýc je po Česku několik desítek. V eshopu můžete ušetřit díky slevovým kódům nebo ušetřit při akci Black Friday.

Jak získat slevový kupón Okay

Slevové kupóny Okay můžete najít v newsletteru, jeho odběr stačí přihlásit na hlavní stránce eshopu a je zdarma. Novinky a slevové kódy Okay můžete najít také na sociálních sítích, společně s mnoha informacemi o akcích a slevách (Facebook, Instagram).

Obchod se účastní i akcí Black Friday, Dny Marianne nebo Nákupy s OnaDnes. Sledujte sociální sítě, webové stránky eshopu nebo portál Skrblík.cz a dozvíte se včas o akcích a slevách v tomto eshopu, při kterých můžete získat slevové kódy Okay. Můžete odebírat i newsletter Skrblík.

Jak uplatnit slevový kód Okay

Slevový kód Okay

Uplatnit slevový kód Okay je snadné. Pokud jste získali slevový kód, použijete ho v objednacím procesu. V prvním kroku s názvem “1 Košík” najdete přehled zboží, které objednáváte. Pod přehledem je pole Slevový kupón, do kterého můžete zadat váš slevový kupon.

Pokud je slevový kupon Okay platný, jeho hodnota se projeví v celkové ceně objednávky. Zkontrolujte si obchodní podmínky pro uplatnění kuponu, jedná se o minimální cenu nebo časové omezení.

Cashback Okay

Cashback Plná peněženkaaž 2,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundoaž 2,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipliaž 2,5 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné penízeaž 2,5 % získat bonus 50 Kč

Cashback Okay je možné získat na některém z portálů Plná peněženka, Refundo, Tipli i Vratné peníze. Všichni poskytovatelé nabízí až 2,5 % z hodnoty objednávky, v závislosti na nakupovaném zboží.

Cashback portály nabízí registraci zdarma a také vstupní bonus jako motivaci. Po vybrání cashback portálu, který chcete používat se proklikněte do požadovaného obchodu přes unikátní odkaz. Po potvrzení nákupu získáte část peněz zpět. Tyto peníze si následně můžete nechat od cashback portálu poslat na bankovní účet.

Okay slevy – výprodeje, Black Friday…

Na nákupy poskytuje Okay širokou nabídku slev. Slevy a zboží ve výprodeji najdete v sekci Akce na panelu na hlavní stránce.

Slevy Okay ukazuje také na banneru na hlavní stránce, kde můžete najít nejnovější zlevněné zboží a aktuální akce.

Ušetřit můžete také během řady velkých výprodejových akcí jako je Black Friday, Dny Marianne i Nákupy OnaDnes, které jsou v České republice oblíbené.

Okay má také aktuální leták, ve kterém jsou nejnovější slevy zobrazeny.

Okay doprava zdarma a cena poštovného

Doprava zdarma z Okay je k dispozici na nákupy od 2 999 Kč v případě malého elektra nebo nad 20 000 Kč v případě velkého elektra. Na nábytek není doprava zdarma k dispozici.

Malé zboží si můžete nechat zdarma doručit na vybranou prodejnu. Doprava nábytku je zpoplatněna 49 Kč na prodejnu nebo 1 Kč na výdejnu GEIS.

Platit můžete online kartou, přes účet ne prodejně, na dobírku nebo můžete využít nákupu na splátky. Dobírka je 39 nebo 149 Kč, podle druhu zboží.

Standardní ceny doručení jsou od 79 Kč za malé balíčky po 1 999 Kč za dopravu nábytku na zvolenou adresu.

Okay vrácení zboží

Vrácení zboží Okay je možné do 14 dní od jeho převzetí. do 14 dnů bez udání důvodu od převzetí zboží.

Vrátit zboží můžete osobně na vybrané prodejně. Stačí přinést fakturu.

Druhou možností je vrácení přes dopravní společnost. V tomto případě zboží zabalte, přiložte fakturu a formulář pro vrácení zboží a odešlete na jednu z adres níže, podle toho, zda vracíte elektroniku nebo nábytek. Peníze vám budou vráceny stejným způsobem, jakým jste platili.

Formulář pro vrácení elektroniky zde.

Formulář pro vrácení nábytku zde.

Adresa pro vrácení elektra:
Okay s.r.o. (sklad)
Brno Airport Logistic Park
Letiště Brno – Tuřany 904/1
627 00

Adresa pro vrácení nábytku:
Okay s.r.o.
Průmyslová zóny V
Velká Bíteš č.p. 698
Velká Bíteš
595 01

Okay reklamace 2024

Reklamace Okay přijímá v rámci standardní 24měsíční záruky, která je dána ze zákona. K vybraným produktům je možné dokoupit prodlouženou záruku.

Reklamace můžete uplatnit několika způsoby. Prvním způsobem je návštěva nejbližší kamenné prodejny. Možností je také provést reklamaci v autorizovaném servisu a přeskočit tak krok dopravy zboží k prodejci, servisní technik může v určitých případech provést reklamaci přímo u vás doma.

Okay reklamační formulář je k dispozici zde.

Okay kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Okay zákaznická linka 542 425 555 je dostupná ve všední dny od 7:00 do 19:00. Pro písemné dotazy můžete využít také e-mail Okay obchod@okay.cz.

Obchod má také stránku pro často kladené dotazy a případně kontaktní formulář, přes který můžete obchodu napsat.

K dispozici je seznam prodejen a informace o nich.