květen 2024

4x Mobilego slevový kód na květen 2024

(55 hodnocení)
O obchodu

Internetový obchod Mobilego nabízí široký sortiment příslušenství k mobilním telefonům nebo další drobnou elektroniku. K dispozici jsou například powerbanky, nabíječky, adaptéry, držáky a řada dalších produktů od méně známých výrobců. V Mobilego můžete ušetřit například díky Tipli nebo můžete získat bezplatné poštovné.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 2000 Kč
Můžete přejít do obchodu. Mobilego jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Mobilego slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Mobilego 2024

Internetový obchod Mobilego se specializuje zejména na prodej příslušenství k mobilním telefonům. Pod tím si lze představit kryty a pouzdra na mobily, ale také ochranná skla, powerbanky, kabely i držáky. Mimo to zde naleznete i chytré hodinky, domácí elektro spotřebiče a v jisté míře také sportovní doplňky, hry nebo kosmetické pomůcky. Obchod má svůj blog, kde se dozvíte mnoho zajímavostí a potřebných návodů ke konkrétním produktům.

Láká vás nákup na e-shopu, ale rádi byste nejdřív znali nějaký způsob, jak ušetřit na Mobilego? Možností se nabízí hned vícero. Mimo běžné denně dostupné slevy můžete využít třeba také speciální slevové kódy. K dispozici je doprava zdarma, a to každé objednávce v hodnotě nad 2 000 Kč. Odměnu za nákup dostanete díky cashbacku.

E-shop Mobilego je nadále kladně hodnocen na srovnávacím portálu Heuréka, kde se setkává se spokojeností dokonce 100 % zákazníků (březen 2023).

Jak získat slevový kupón Mobilego

Může nastat situace, kdy si přejete využít výhod naplno, ale nevíte, jak získat slevový kupón Mobilego. Návod, jak na to, je přitom vcelku jednoduchý. Častokrát jsou Mobilego slevové kupóny nabízeny rovnou na internetových stránkách obchodu. Setkáte se s nimi zejména během různých akcí a slevových dnů.

Pokud se na e-shopu zaregistrujete a vytvoříte si tak vlastní zákaznický účet, budou vám pravidelně přicházet zprávy o aktuálních nabídkách. Ty vám budou zasílány na e-mailovou adresu, kterou k bezplatné registraci použijete. Slevový kupón Mobilego může být k nalezení i na stránkách Skrblík, kde se setkáte s nejnovějšími akcemi různých internetových obchodů.

Jak uplatnit slevový kód Mobilego

Podařilo se vám získat Mobilego slevový kód? Půl práce máte v tom případě za sebou. Nyní je totiž potřeba váš unikátního kódu zadat, aby se vám mohla z ceny nákupu odečíst příslušná sleva. Postup, jak uplatnit slevový kód Mobilego, se skládá pouze z pár kroků.

Z rozsáhlé nabídky sortimentu si vyberte zboží, které si přejete zakoupit. S volbou vám napomohou různé kategorie produktů. Jednotlivé kusy přidejte do online nákupního košíku, do toho pak sami přejděte a prohlédněte si rekapitulaci vaší objednávky. Pod seznamem výrobků si můžete navolit způsob dopravy a platby, až se nakonec dostanete ke kolonce „SLEVOVÝ KUPÓN“. Právě do té váš slevový kód Mobilego pečlivě opište a použijte jej.

Platná sleva se odečte sama a vy tak můžete dokončit a objednat nyní již levnější nákup.

Cashback Mobilego

Cashback Plná peněženka0,8 až 3 % získat bonus 60 KčCashback Refundo0,75 až 3 % získat bonus 50 KčCashback Tipliaž 3 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze0,75 až 3 % získat bonus 50 Kč

Cashback portály zpřístupňují zcela unikátní výhody nakupování online. I proto se s nimi můžete dnes setkat čím dál tím více a stávají se nedílnou součástí mnoha internetových zákazníků. Zdarma se zaregistrujete na některém z níže uvedených portálů a vyhledáte e-shop, který si přejete navštívit. Využijete speciálně vytvořený odkaz a nakupujete dál tak, jak jste zvyklí.

Teprve po dokončení objednávky se vám jistá částka z útraty vrátí. Ta se může lišit nejen podle ceny nákupu, ale i dle zvoleného portálu a obchodu. Mobilego cashback je k dispozici díky stránkám Plná Peněženka, Refundo, Tipli a Vratné Peníze. S jejich využitím se vám z koupě vrátí až 3 % utracené hodnoty. Nejen, že těchto služeb lze využívat opakovaně, ale už za registraci můžete získat bonus. Například Tipli nabízí novým klientům 300 Kč.

Mobilego slevy – výprodeje, Black Friday…

Přestože e-shop neposkytuje žádnou vyčleněnou sekci zboží s tímto názvem, slevy Mobilego jsou dostupné denně. Stačí si jen rozkliknout daný produkt a spolu se zbylými informace se vám zobrazí i momentální zvýhodnění. Výrobky mohou být přitom mnohdy zlevněny o desítky procent z jejich původní ceny. Žádnou neobvyklostí tedy nejsou ani Mobilego výprodeje.

Všelijaké aktuality lze sledovat také s pomocí newsletteru. Postačí, když se bezplatně zaregistrujete na stránkách obchodu. Na e-mailovou adresu, kterou při registraci použijete vám následně budou přicházet novinky. O slevách pak můžete získat přehled prostřednictvím stránek Skrblík.

Mobilego doprava zdarma a cena poštovného

Jednou z mnoha poskytovaných výhod je také například doprava zdarma Mobilego. Ta je k dispozici pro každou objednávku v hodnotě nad 2 000 Kč. Díky této službě pak nemusíte řešit přebytečné doplatky k nákupu.

Cena poštovného Mobilego se v ostatních případech liší dle zvoleného dopravce. Na výběr máte dvě možnosti. Osobní odběr na některé z poboček Zásilkovny je za 79 Kč. Doručení kurýrem vás bude stát 119 Kč. Platit můžete předem na bankovní účet nebo online kartou. Možná je také platba až při předání balíčku. Při volbě dobírky mějte však na paměti nutný doplatek 30 Kč.

Mobilego vrácení zboží

Jestliže nejste s produkty naplno spokojení, nebo jste si objednávku jednoduše rozmysleli až po jejím převzetí, nemusíte panikařit. K dispozici je totiž služba vrácení zboží Mobilego. Využít jí můžete za určitých podmínek, jako je nepozměnění originálního stavu produktu, nebo dodržení dané lhůty. Možné je totiž pouze vrácení zboží Mobilego do 14 dní ode dne, kdy jste zásilku převzali.

Nejprve vyplňte formulář pro odstoupení od kupní smlouvy. Ten následně přiložte k pečlivě zabaleným výrobkům. Nezapomeňte přiložit také doklad o prodeji, tedy fakturu. Celý balík poté odešlete na adresu:

MOBILEGO (MIDINET IT)
Venevská 27
99001 Veľký Krtíš
Slovenská Republika

Mobilego reklamace 2024

Kvůli přepravě se může stát, že vám zboží bude doručeno již poškozené. Občas se u online nakupování také stává, že jsou produkty neúplné, nebo zcela jiné, než jaké jste si objednali. V takových případech je třeba se obrátit na reklamace Mobilego.

Postup je velmi jednoduchý. Nejprve obchod kontaktujte skrze e-mail na adresu: info@mobilego.cz. Ve zprávě uveďte číslo nákupního dokladu, reklamovaný produkt a popis chyby. Následně vyčkejte dalších instrukcí. Vytiskněte a vyplňte reklamační formulář a spolu s fakturou jej přiložte k vracenému balíčku. Vše poté zašlete na adresu:

MOBILEGO – MIDINET IT
Venevská 27
990 01 Veľky Krtíš
Slovenská Republika

Mobilego kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pokud potřebujete s nákupem poradit, neváhejte a ozvěte se na poskytovaný kontakt Mobilego.

Ve všední dny od 8:00 do 16:30 můžete zavolat na Mobilego telefon: +421 2 20 400 824. Písemně je pak k dispozici Mobilego e-mail: info@mobilego.cz.