červen 2024

3x Baustore slevový kód na červen 2024

(42 hodnocení)
O obchodu

Eshop Baustore nabízí vše pro vaši koupelnu. V nabídce jsou toalety, vany, sprchové kouty nebo vodovodní baterie od světově známých výrobců, například Grohe, Geberit, Kludi a řady dalších. Zajímavé slevy najdete hned na úvodní stránce. K nákupu můžete získat dopravu zdarma a také ušetřit prostřednictvím cashback portálů.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 2 000 Kč
Můžete přejít do obchodu. Baustore jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Baustore slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace18. 6. 2024

Jak ušetřit Baustore 2024

V obchodě Baustore se setkáte s rozsáhlou nabídkou vybavení do koupelen. Vybrat si můžete například dřezy a umyvadla, vodovodní baterie, sprchy, vany, toalety, ale i doplňky.

Přejete si znát způsoby, jak ušetřit na Baustore? Například po celý rok jsou k dispozici různé slevy a akce. Zvýhodněné produkty naleznete pohromadě v sekci s názvem „Akční Nabídka“ a „Výprodej“. Využijete zde samozřejmě také slevové kódy a nakoupit levněji se vám podaří také s využitím cashback portálů, nebo při dopravě zdarma u objednávek v hodnotě nad 2 000 Kč.

Jak získat slevový kupón Baustore

Baustore slevový kupón vám zpřístupní jindy nedostupné slevy. Ty lze dokonce mnohdy kombinovat s již zlevněnými produkty a zaplatíte tak o dost méně. Setkat se s nimi je přitom snadné a není vyžadováno žádné úsilí. Naleznete je totiž často rovnou na e-shopu.

Mimo rozsáhlou řadu sortimentu a slevových nabídek internetový obchod nabízí třeba i vlastní blog, na kterém se dozvíte spoustu zajímavostí. Stejně tak je k dispozici i newsletter, který lze využít jako způsob, jak získat slevový kupón Baustore. Stačí se bezplatně zaregistrovat zadáním vaší e-mailové adresy. Právě na tu vám následně budou pravidelně přicházet aktuality a výhodné nabídky Baustore.

Jak uplatnit slevový kód Baustore

Pro získání slevy je potřeba také správné využití slevového kupónu, aby vám fungoval postup, jak uplatnit slevový kód Baustore.

Prvním krokem je samotný výběr produktů. Až si budete jisti, přejděte k tvorbě objednávky. Jako první se vám zobrazí sloupec obsahující kupované zboží. Pod ním naleznete hledanou kolonku pro slevový kód Baustore. Ten do ní pečlivě opište a objednávku již se slevou dokončete.

Cashback Baustore

Cashback Plná peněženka1,3 % získat bonus 60 KčCashback Refundo1,05 % získat bonus 50 KčCashback Tipli1,05 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze1,05 % získat bonus 50 Kč

Pro využití cashbacku se stačí bezplatně zaregistrovat na některém z níže uvedených portálů. Už za vytvoření vlastního účtu je možné získat finanční bonus. Třeba Tipli takto novým klientům poskytuje 300 Kč na první nákup.

Následně si vyberte e-shop a navštívte jej skrze speciální odkaz. Nákup samotný probíhá přesně tak, jak jste zvyklí. Teprve po dokončení objednávky se vám jisté procento z útraty zpět vrátí. Baustore cashback je k dispozici a zprostředkovávají jej stránky Plná Peněženka s odměnou 1,3 % a Refundo, Tipli a Vratné Peníze, se kterými ušetříte 1,05 %. Výhod lze navíc využívat opakovaně při každém nákupu.

Baustore slevy – výprodeje, Black Friday…

Po celý rok máte možnost během nákupu přes internet zaplatit výrazně méně. Podaří se vám to díky různým nabídkám obchodu. Mezi ty patří například slevy Baustore, které naleznete přímo na e-shopu v kategorii zboží „Akční nabídka“. Neutečou vám ani Baustore výprodeje, které se nacházejí ve stejnojmenné sekci.

Celoroční slevy jsou však mnohdy doplněny také speciálními akcemi, jako může být i Baustore Black Friday, kdy ceny jednotlivých produktů klesají na minimum. Abyste měli o všem vždy přehled a nic nepromeškali, přihlaste se zdarma k odběru newsletteru. Bude stačit pouhé vyplnění vaší e-mailové adresy. Právě na tu vám totiž následovně budou přicházet zprávy s novinkami obchodu.

Baustore doprava zdarma a cena poštovného

Doprava zdarma Baustore je k dispozici na veškeré objednávky v hodnotě nad 2 000 Kč. V jiných případech se cena poštovného Baustore liší, a to podle obsahu jednotlivých balíků.

Společnost k přepravě produktů využívá kurýrní služby DPD a Gebrüder Weiss, a tak o své zboží nemusíte mít strach. Platit lze bankovním převodem, online kartou, nebo s poplatkem na dobírku.

Baustore vrácení zboží

Může se stát, že s doručenými produkty nebudete zcela spokojeni, nebo si jejich nákup jednoduše rozmyslíte až po jejich převzetí. I pro takové případy nabízí e-shop řešení, a to v podobě vrácení zboží Baustore. Důležité je, aby byly výrobky neponičené a nejlépe uchované v původním obalu.

Nejprve vyplňte formulář pro vrácení zboží a ten zašlete na e-mailovou adresu: info@baustore.cz. Obratem získáte podrobnější instrukce. Pečlivě zabalený nákup je poté potřeba odeslat na adresu:

WOODCOTE Group a.s. ,
KVIP s.r.o. – Inštalatérské centrum
Vajnorská 135 (vstup z Bojníckej ulice)
831 04 Bratislava, Slovensko

K dispozici je v omezené lhůtě Baustore vrácení zboží do 14 dní.

Baustore reklamace 2024

Pokud vám dorazilo již poškozené, nebo nekompletní zboží, obraťte se na služby reklamace Baustore. Princip je jednoduchý, důležité je s takovými výrobky už nadále nijak nemanipulovat. Nejlépe pořiďte fotografii, nebo video, zachycující závadu produktu. Poté neprodleně obchod kontaktujte.

Využít k tomu můžete telefon, nebo e-mail. Stručně popište vyskytlou závadu a nejlépe zprávu doplňte o pořízenou dokumentaci. S dalším postupem budete informováni. Běžným procesem je zpětné zaslání balíčku a obdržení opravených či nových kusů, nebo plné navrácení vaší útraty.

Baustore kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro veškeré dotazy lze využít Baustore kontakt.

Poskytovaný je Baustore telefon: 246 034 211, nebo i Baustore e-mail: info@baustore.cz.