červenec 2024

3x Zuty slevový kód na červenec 2024

(44 hodnocení)
O obchodu

E-shop Zuty prodává produkty malování podle čísel, diamantové malování, obrazy dle fotografií a další druhy maleb. K dispozici jsou také XXL obrazy na plátno s motivy zvířat, krajiny i po vzoru známých malířů. Služby obchodu lze využít po celé Evropě, k dispozici je doprava zdarma, cashback i sleva za odběr newsletteru.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Zuty jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Zuty slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 7. 2024

Jak ušetřit Zuty 2024

Internetové stránky Zuty zprostředkovávají stejnojmenný online obchod. Zuty poskytuje vše, co se týká volnočasového malování. Naleznete zde malování podle čísel, obrazy podle fotografie a mnoho dalších druhů maleb v různých rozměrech i cenových kategoriích. E-shop nabízí množství sekcí, díky nimž je nakupování přehlednější.

Nevíte, jak ušetřit na Zuty? Každý den jsou zde k dispozici slevy a všelijaké cenové nabídky. Navíc je uskutečněna možnost využít slevové kupóny či odměny cashback. Dopravu zcela zdarma získáte pro objednávky v hodnotě nad 990 Kč. Nakupovat levněji lze v kategoriích jako jsou „Cenové trháky“ a „Akce“. Služby obchodu lze využít po celé Evropě, přečtěte si recenze zákazníků na Heuréce.

Jak získat slevový kupón Zuty

Unikátní a ojedinělé slevy zprostředkovává Zuty slevový kupón. S jeho využitím bude váš nákup levnější klidně o desítky procent z jeho původní ceny. Právě proto jsou výhody tohoto typu během nakupování přes internet tolik oblíbené.

Nevíte však, jak získat slevový kupón Zuty? Nevadí, vše potřebné se dozvíte právě zde. Kupóny mohou být čas od času poskytovány přímo na stránkách e-shopu. Děje se tak především během slevových akcí. Nejlepší přehled ohledně novinek obchodu získáte odběrem newsletteru, k tomu se dostanete registrací na stránkách obchodu.

Jak uplatnit slevový kód Zuty

Aby měl Zuty slevový kód smysl, musíte jej správně a včas využít. Postup, jak na to, není obtížný a zjistit, jak uplatnit slevový kód Zuty, můžete v řádcích níže.

Nejprve si z množství dostupných kategorií zboží vyberte produkty, které si přejete zakoupit. Postupně je přidávejte do online nákupního košíku, jakmile budete hotovi, přejděte do něj. Pod seznamem výrobků naleznete pole pro přidání slevového kódu. Až tak učiníte, cena se vám sama automaticky změní.

Cashback Zuty

Cashback Plná peněženka5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli5 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze5 % získat bonus 50 Kč

Díky cashbacku se vám vrátí určitá část peněz z nákupu zpět. Jak toho docílit? Pouze se registrujte na některém z portálů uvedených níže a navštivte e-shop skrze speciálně vytvořený odkaz. Bonus lze získat už při registraci a po dokončení vaší online objednávky budete odměněni slíbenou částkou z útraty.

Zuty cashback poskytují Plná peněženka, Refundo, Tipli a Vratné peníze. U všech se dočkáte odměny 5 %. Výhody lze navíc využívat opakovaně na každý nákup.

Zuty slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy Zuty jsou dostupné denně přímo na úvodních stránkách e-shopu. Využít lze speciálních kategorií zboží ve slevě jako jsou „Cenové trháky“ a „Akce“, zde naleznete aktuálně zvýhodněné produkty. Zuty Black Friday je taktéž k dispozici, stejně jako Zuty výprodeje.

Přihlásit se můžete rovněž k newsletteru. Podaří se vám to registrací u obchodu, za níž dostanete slevu 2 % na váš první nákup. Newsletterem vám poté budou zasílány novinky a nabídky e-shopu.

Zuty doprava zdarma a cena poštovného

Neradi utrácíte za poštovné? Doprava zdarma Zuty je dostupná všem zákazníkům. Jedinou podmínkou je dosažení limitu nákupu 990 Kč a více. Nepotřebujete tak ani žádný slevový kód či kupón.

Zuty cena poštovného se liší, a to podle vybraného dopravce:

  • Zásilkovna Z-POINT je za 43 Kč
  • Balíkovna je za 49 Kč
  • GLS je za 65 Kč
  • Zásilkovna na adresu je za 78 Kč
  • WE|DO je za 79 Kč
  • Česká pošta Balík do ruky i Balík na poštu jsou za 89 Kč

Platit můžete předem online, nebo dobírkou s doplatkem 29 Kč.

Zuty vrácení zboží

Pokud jste si nákup rozmysleli, lze stále získat peníze zpět. Stačí jen, když využijete služeb vrácení zboží Zuty. Udávat důvod není třeba, důležité je, aby produkty nebyly použité nebo poškozené. K dispozici je vrácení zboží Zuty do 14 dní ode dne, kdy jste je převzali.

Krátký formulář pro odstoupení od kupní smlouvy vám v tomto pomůže. Vyplňte jej a spolu s balíčkem odešlete na adresu:

Zuty.cz
Na Zbytkách 158
739 01 Staré Město

Zuty reklamace 2024

Něco vám v balíčku chybělo, nebo jsou produkty poškozené a nefunkční? Zuty nabízí snadné řešení na ty nejčastější závady, které mohou přepravou výrobku nastat. Jestliže je škoda opravdu velká, lze uplatnit reklamace Zuty a nechat si zaslat nový produkt, nebo vrátit utracené peníze.

Začněte vyplněním reklamačního formuláře. Právě ten vám totiž celý proces znatelně usnadní. Produkt nejlépe vyfoťte a fotografii i s popisem vady zašlete prodejci. Nakonec odešlete pečlivě zabalenou zásilku spolu s formulářem na adresu:

Zuty.cz
Na Zbytkách 158
739 01 Staré Město

Zuty kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Potřebujete s něčím poradit? Využijte kontakt Zuty. Můžete tak učinit různými způsoby. Dostupný je Zuty telefon: 555 333 579, na infolinku se dovoláte ve všední dny od 8 do 15 hodin. Nebo napište na Zuty e-mail: info@zuty.cz.