prosinec 2019

Slevové kódy ZooHit prosinec 2019

Rating: 9 (2 hodnocení) O obchodu 🕓 Aktualizováno dnes

V e-shopu ZooHit najdete krmivo, příbytky a další doplňky pro všechna běžná domácí zvířata od rybiček po psy a kočky. Skrblík má pro vás připravené slevové kódy a slevové kupóny pro ZooHit.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. ZooHit jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 25 dny Zoohit.cz Slevový kupón 11 % sleva na exkluzivní značky
  • 31 dny Zoohit.cz slevový kupón 10 % sleva na všechny pelíšky
  • 31 dny Zoohit.cz Slevový kupón 10% sleva na všechna škrabadla
  • 38 dny Zoohit.cz Sleva 15 % sleva na všechny hry pro psy a kočky
  • 74 dny Zoohit.cz K nákupu nad 499 Kč 2 kapsičky Animonda Rafiné zdarma
  • 91 dny Zoohit.cz Slevový kupón 125 Kč sleva na produkty Royal Canin při objednávce nad 1 375 Kč

Jak ušetřit ZooHit 2019

Chcete-li vědět, jak ušetřit na krmivu a chovatelských potřebách pro vaše domácí mazlíčky, přečtěte si právě tento příspěvek, kde zjistíte, jak použít slevový kupón ZooHit.cz. 

Jak uplatnit slevové kupóny ZooHit.cz

Všichni chovatelé zvířat velmi dobře ví, že nakrmit svého domácího mazlíčka není vždy levné a v případě vybavení např. kompletního zařízení do akvária středně velkých rozměrů se pohybujeme již v poměrně vysokých částkách, které jsme nuceni vydat.

Na druhou stranu nikdo nechce na svém domácím miláčkovi šetřit a všichni mu rádi poskytneme nejlepší krmení a vybavení za velmi výhodnou cenu.

Co nabízí ZooHit.cz

Jedná se o e-shop, který má již patnáctiletou tradici se sedmi centry po celé Evropě a specializuje se především na chovatelské potřeby pro domácí mazlíčky.

Obchod nabízí veškerý sortiment pro chovatelé psů (krmivo, boudy, oblečky hračky, antiparazitika, přepravky, vodítka apod.), koček (krmivo, toalety, škrabadla, hračky, antiparazitika apod.) a ptáků (krmivo, klece, doplňky do klecí, podestýlku). Potřebné krmivo a doplňky, včetně technického zařízení zde naleznou i akvaristi.

V sekci Vet Dieta lze zakoupit speciální veterinární a dietní krmivo pro psy a kočky.

O kvalitě obchodu svědčí hlavně pozitivní reference od velkého množství  věrných zákazníků. Veškeré nabízené zboží je od renomovaných světových výrobců.

Velkou výhodou obchodu je nabídka v sekci Exklusivně u nás, kde objevíte výrobky, které se prodávají výhradně v tomto e-shopu.

Výhody pro zákazníky

Hlavní podíl na věrnosti zákazníků mají především neustále připravované aktuální slevy ZooHit.cz, kde lze využít slevové kupony ZooHit.cz.

Hlavní výhodou, kdy nemusíte využít žádný slevový kupón ZooHit.cz, je doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč.

Obchod nabízí velmi zajímavý Bonusprogram, díky němuž získáte velmi zajímavé odměny za nasbírané body. Body dostáváte při každé objednávce zboží nebo v rámci speciálních akcí můžete získat extra body (např. za doporučení nového zákazníka 250 bodů).

Velmi výhodné je přihlásit se k odběru newsletteru, čímž získáte možnost dozvědět se o slevách, slevových kódech ZooHit.cz, připravovaných novinkách a soutěžích jako první. Navíc získáte při registraci 100 bonusových bodů do Bonusprogramu obchodu.

Noví zákazníci na základě doporučení od známých dostávají automaticky uvítací slevu 10 procent.

Pokud patříte mezi chovatele s chovnou stanicí můžete se se stát členem programu ZooHit  pro chovatele a tím získáte slevu ve výši 8% na všechny objednávky v hodnotě přesahující 2.500 Kč.

ZooHit.cz podporuje opuštěná zvířata, a proto všem organizacím na ochranu zvířat a k nim přidruženým útulkům poskytuje slevu 8% při objednávkách nad 2.500 Kč.

Možnosti dopravy a platby

Rozvoz zboží zajišťuje přepravce DPD nebo Česká pošta.

Platbu je možno uskutečnit buď na dobírku při převzetí zboží, nebo bankovním převodem. Další možností je platba kartou nebo využití služby Pay Pal.

Aktuální slevy ZooHit.cz

Pravděpodobně se budete divit, ale na tomto e-shopu aktuálně nepotřebujete žádný slevový kupón ZooHit.cz. Pokud chcete využít slevu do ZooHit.cz  není potřeba zadávat žádný speciální slevový kód ZooHit.cz.

E-shop Zoohit nabízí v kategorii Akce mimořádné zboží za zvýhodněné ceny. Jedná se jednak o doprodej zboží se slevou, dále o zboží s dárkem zdarma nebo dárkové sety. V této kategorii ušetříte na zboží až desítky procent z celkové sumy.

Vše je velmi jednoduché a snadné a nyní již bez problému víte, jak ušetřit na ZooHit.cz

Občas můžete narazit na slevový kupón ZooHit.cz, který vám může výrazně zlevnit celý nákup. Slevové kupóny ZooHit.cz se objevují nepravidelně a právě z  tohoto důvodu sledujte pravidelně Skrblíka, který Vás o slevovém kódu ZooHit.cz bude informovat jako první.