duben 2024

3x ZooFIX slevový kód na duben 2024

(22 hodnocení)
O obchodu

V eshopu ZooFIX najdete široký sortiment pro vaše zvířecí miláčky. Obchod nabízí vybavení pro majitele psů, koček nebo koňů. Nechybí krmiva, kloubní výživa, doplňky stravy a mnoho dalších potravin, a to i pro lidi. Koupit můžete výrobky od značek Geloren, FFL, Kořist a mnoha dalších. Pokud máte mazlíčka, můžete využít množstevní slevy na nákupy v ZooFIX nebo se registrovat a sčítat odměny za své nákupy.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 3 000 Kč
Můžete přejít do obchodu. ZooFIX jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
ZooFIX slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 4. 2024

Jak ušetřit ZooFIX 2024

Máte domácí mazlíčky a rádi byste jim dopřáli tu nejlepší péči? Vše potřebné pro kočky, psy, i koně naleznete na e-shopu ZooFIX. Stačí si jen vybrat danou kategorii zboží a můžete nakupovat krmivo, pamlsky, ale také vitamíny, hračky, nebo produkty na srst či kopyta. K dispozici jsou také výrobky pro lidi, jako kloubní výživa, nebo bylinky a tinktury.

Nevíte, jak ušetřit na ZooFIX? Obchod svým zákazníkům poskytuje mnoho možností, jak nakoupit levněji. Využít lze například objemové i množstevní slevy. Registrovaní zákazníci mohou získat věrnostní slevu až 10 %. Zásilky v hodnotě nad 3 000 Kč mají dopravu zdarma. Poskytovány jsou nadále i slevové kupóny, nebo výhoda cashback.

Jak získat slevový kupón ZooFIX

ZooFIX slevový kupón vám zpřístupní slevu navíc. Ta může mnohdy dosahovat klidně až desítek procent z původní ceny nákupu. Právě proto se tyto kupóny opravdu vyplatí. Nevíte však, jak získat slevový kupón ZooFIX?

Narazit na něj můžete už na samotném e-shopu, a to především během různých slevových akcí či výprodejů. Aby vám žádný z kupónů neunikl, registrujte se bezplatně k odběru newsletteru. Jediné, co je potřeba, je zadání vaší e-mailové adresy do příslušného políčka na webu obchodu.

Jak uplatnit slevový kód ZooFIX

Rádi byste využili nabízené slevy, ale nevíte, jak uplatnit slevový kód ZooFIX? Z rozsáhlého sortimentu vyberte, co si přejete objednat a produkty přidejte do nákupního košíku.

Když přejdete k tvorbě objednávky, naleznete zde kromě výpisu zboží také kolonku pro ZooFIX slevový kupón. Ten do políčka pouze vepište a uplatněte kliknutím na “Přidat”.

Cashback ZooFIX

Cashback Plná peněženka1 % získat bonus 60 KčCashback Refundo1 % získat bonus 50 KčCashback Tipli1 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze1 % získat bonus 50 Kč

Vytvořte si bezplatně účet na některém z cashback portálů a nechejte se odměnit za každý online nákup. Opravdu to tak funguje, jedinou podmínkou je registrace a následné navštívení e-shopu skrze speciální odkaz. Nakupování probíhá tak, jak jste zvyklí. Po dokončení objednávky se vám jisté procento z útraty vrátí.

ZooFIX cashback je k dispozici a jeho poskytovateli jsou portály Plná peněženka, Refundo, Tipli a Vratné peníze. U všech získáte odměnu 1 % z ceny nákupu. Tipli navíc novým klientům nabízí bonus 300 Kč na první nákup.

ZooFIX slevy – výprodeje, Black Friday…

Hledáte způsoby, jak během nakupování online ještě více ušetřit? Po celý rok můžete na stránkách obchodu najít zlevněné produkty. Slevy ZooFIX totiž nejsou ojedinělé. Pokud se na e-shopu zaregistrujete, můžete za každý nákup sbírat speciální body. Ty lze následně vyměnit za věrnostní slevu a ušetřit tak až 10 % z ceny nákupu.

ZooFIX slevové akce jsou taktéž dostupné během roku. Nejlépe se o nich dozvíte prostřednictvím newsletteru. K tomu se zaregistrujete bezplatně spolu s registrací na e-shopu. Potřeba je pouze vaše e-mailová adresa.

ZooFIX doprava zdarma a cena poštovného

Pokud si nechcete zboží vyzvedávat osobně, ale neradi připlácíte za poštovné, nabízí se snadné řešení. K dispozici je totiž doprava zdarma ZooFIX. Využít ji můžete u každého balíčku, jehož hmotnost nepřesahuje 48 kg. Nutné je dodržení jediné podmínky. Objednávka se totiž musí pohybovat v hodnotě nad 3 000 Kč.

Cena poštovného ZooFIX se v jiných případech liší. Zboží v hodnotě do 1 500 Kč má poštovné 199 Kč. Pro balíčky v hodnotě od 1 500 Kč do 3 000 Kč je poštovné 99 Kč. Využít lze dopravců PPL, Česká pošta a Zásilkovna.

ZooFIX vrácení zboží

Jestliže nejste se zakoupenými produkty spokojení, můžete se obrátit na vrácení zboží ZooFIX. Díky těmto službám máte nárok na vrácení utracených peněz výměnou za zpětné zaslání nepoškozeného zboží. S vrácením nečekejte, možné je totiž pouze vrácení zboží ZooFIX do 14 dní ode dne, kdy jste zásilku převzali.

Pro usnadnění celého postupu vyplňte formulář pro odstoupení od kupní smlouvy. Tento formulář následně odešlete prodejci. Nutné bude také odeslání zboží.

ZooFIX reklamace 2024

Záruka na zboží ZooFIX je platná po dobu 24 měsíců ode dne, kdy jste zásilku zakoupili. Pokud vám bylo zboží již doručeno poškozené, nebo došlo k jeho samovolnému poničení v předepsané lhůtě, vyzkoušejte reklamace ZooFIX. Právě díky nim můžete získat peníze zpět, nebo nový produkt.

Reklamované výrobky po zjištění závady již nepoužívejte a uskladněte je stranou, dokud je neodešlete zpět prodejci. Ozvěte se na e-mail, nebo telefon, které jsou uvedené níže a problém popište. Následně vyčkejte dalších instrukcí.

ZooFIX kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Nevíte si s nákupem rady a potřebujete poradit? K dispozici je kontakt ZooFIX. Pište na ZooFIX e-mail: obchod@zoofix.cz, nebo volejte na ZooFIX telefon: 778 510 530.