květen 2024

3x Zlatnictví Noemi slevový kód na květen 2024

(37 hodnocení)
O obchodu

Obchod Zlatnictví Noemi nabízí šperky, které jsou vhodné jako dárek, snubní prsteny a také stylové hodinky pro muže a ženy od značek Secco, Prim, JVD a dalších. Koupit si můžete i nástěnné hodiny nebo meteostanice. Na zákazníky čeká v Zlatnictví Noemi řada výhod. Slevy jsou k dispozici pro věrné, obchod nabízí prodlouženou lhůtu na vrácení zboží a také možnost získat dopravu zdarma jako populární bonus.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 1 000 Kč (vybraní dopravci)
Můžete přejít do obchodu. Zlatnictví Noemi jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Zlatnictví Noemi slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Zlatnictví Noemi 2024

Šperky, snubní prsteny, hodinky, ale také budíky, meteostanice a mnoho dalšího. To vše Zlatnictví Noemi nabízí. Na e-shopu si vyberete z rozsáhlé nabídky zboží roztříděného dle značky i materiálu. Zakoupit můžete také šperkovnice nebo dárkové poukazy. K dispozici jsou nadále například řemínky k hodinkám.

Zajímalo by vás, jak ušetřit na Zlatnictví Noemi? Nabízí se hned několik způsobů. Ku příkladu můžete nakoupit ve speciální kategorii zboží „Akce, slevy“. Registrovaným zákazníkům jsou zpřístupněny dokonce slevy navíc. Ke každému nákupu nad 1 000 Kč získáte jako bonus dárek i dopravu zdarma. K využití jsou také slevové kupóny a výhoda cashback.

Obchod se na srovnávacím portále Heuréka shledává se spokojeností 99 % zákazníků.

Jak získat slevový kupón Zlatnictví Noemi

Prostřednictvím slevových kódů máte možnost nakoupit ještě o něco levněji. Zlatnictví Noemi slevové kupóny jsou dostupné, a to dokonce po celý rok. Naleznete je také přímo na oficiálních stránkách obchodu, a to především během slevových akcí.

Jestliže však hledáte snazší způsob, jak získat slevový kupón Zlatnictví Noemi, registrujte se bezplatně k odběru newsletteru. Stačí jen, když zadáte vaši e-mailovou adresu do příslušné kolonky na webu e-shopu. Na e-mail vám následně budou zasílány nejen novinky obchodu, ale také aktuální slevy a jiné výhody.

Jak uplatnit slevový kód Zlatnictví Noemi

Podařilo se vám získat Zlatnictví Noemi slevový kód? Abyste plně využili poskytované výhody, je třeba znát, jak uplatnit slevový kód Zlatnictví Noemi.

V košíku naleznete pod seznamem zboží také kolonku, kam vepíšete váš slevový kód Zlatnictví Noemi. Poté stačí kliknout jen na “Použít” a příslušná sleva se vám automaticky odečte.

Cashback Zlatnictví Noemi

Cashback Plná peněženka3,3 % získat bonus 60 KčCashback Refundo3,25 % získat bonus 50 KčCashback Tipli3,25 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze3,25 % získat bonus 50 Kč

Pokud během nakupování využijete cashback, jistá část z ceny nákupu se vám vrátí zpět. Jedinou podmínkou je se bezplatně registrovat na některém z uvedených portálů. Poté pouze vyberete daný e-shop a navštívíte jej přes speciálně vytvořený odkaz. Nakupování probíhá tak, jak jste zvyklí a po dokončení objednávky se vám vrátí slíbené procento.

Zlatnictví Noemi cashback poskytují portály Refundo, Tipli a Vratné peníze s odměnou 3,25 % z ceny vaší objednávky. Portál Plná peněženka vám takto ušetří dokonce 3,3 %. Výhody můžete navíc kombinovat s jinými slevami, a využívat jich opakovaně.

Zlatnictví Noemi slevy – výprodeje, Black Friday…

Po celý rok se na e-shopu Zlatnictví Noemi setkáte se zlevněnými produkty. Ty naleznete ve speciální kategorii zboží s názvem „Akce, slevy“. Právě zde se vám podaří nejvíce ušetřit. Slevy Zlatnictví Noemi jsou však součástí i dalších slevových akcí, jako mohou být dny Black Friday Zlatnictví Noemi. Registrovaní zákazníci získávají slevy navíc.

Pokud se přihlásíte k odběru newsletteru, budete mít o aktuálních nabídkách vždy přehled. Stačí jen zadat vaši e-mailovou adresu na webu obchodu. Nebo sledujte stránky Skrblík, kde jsou slevy vždy k dispozici. Jestliže nakoupíte za více než 1 000 Kč, získáte navíc k objednávce dárek zdarma.

Zlatnictví Noemi doprava zdarma a cena poštovného

Objednáváte si na Zlatnictví Noemi z velké dálky, ale nechcete připlácet za poštovné? Doprava zdarma Zlatnictví Noemi je k dispozici již od ceny nákupu nad 1 000 Kč u vybraných dopravců (Česká pošta a Zásilkovna). Pro objednávky v hodnotě nad 3 000 Kč je doprava zdarma u všech přepravních služeb.

Zlatnictví Noemi cena poštovného se v jiných případech liší:

  • Česká pošta – cenné psaní je za 69 Kč
  • Zásilkovna – výdejní místa je za 69 Kč
  • DPD je za 99 Kč, pro objednávky v hodnotě nad 1 500 Kč je za 69 Kč
  • Česká pošta – Balík do ruky je za 109 Kč, pro objednávky v hodnotě nad 1 500 Kč je za 89 Kč

Při platbě dobírkou je nutné doplatit 30 Kč.

Zlatnictví Noemi vrácení zboží

Nenaplnily doručené šperky vaše očekávání? Je možné, že jste si nákup také jednoduše rozmysleli, nebo se produkty zakoupené jako dárek obdarovanému nelíbily. V každém případě můžete využít vrácení zboží Zlatnictví Noemi. To je k dispozici dokonce až do 30 dní ode dne, kdy jste si balík převzali.

Nejprve napište na e-mail: eshop@zlatnictvinoemi.cz zprávu tohoto znění: “Chci jednostranně odstoupit od smlouvy ze dne DD.MM.RRRR č. (číslo objednávky) a požaduji vrácení uhrazené částky za zboží na adresu (pokud požadujete vrácení peněz na účet, uveďte prosím číslo účtu).” Dodejte datum a podpis. Následně zbývá už jen zboží v neporušeném obalu odeslat na adresu:

Zlatnictví Noemi
Pazderkova 955
460 06 Liberec 6

Zlatnictví Noemi reklamace 2024

Pokud vám dorazilo již poškozené, či neúplné zboží, obraťte se na reklamace Zlatnictví Noemi. Záruka na zboží poskytované e-shopem je 24 měsíců ode dne zakoupení zásilky. Postup, jakým vše vyřešíte, je velmi jednoduchý.

Nejprve obchod kontaktujte. Učinit tak můžete přes e-mail, nebo telefonní číslo uvedené níže. Popište závadu a vyčkejte na další instrukce. Reklamované zboží nepoužívejte ani nevyhazujte. Výměnou za něj si totiž můžete zažádat o nový kus, jeho opravu, nebo plné navrácení útraty.

Zlatnictví Noemi kontakt – e-mail, telefon, infolinka

S veškerými dotazy se obracejte na dostupný kontakt Zlatnictví Noemi. Napsat můžete na Zlatnictví Noemi e-mail: eshop@zlatnictvinoemi.cz, nebo volejte na Zlatnictví Noemi telefon: 485 160 627.