duben 2024

2x Zenmate VPN slevový kód na duben 2024

(27 hodnocení)
O obchodu

Zenmate VPN sídlí v Německu a nabízí VPN servery ve více než 70 zemích. Společnost má základnu více jak 45 miliónů uživatelů. Aplikace je pro všechny operační systémy a prohlížeče Chrome, Mozilla Firefox a Opera. Zenmate VPN slevy jsou k dispozici na předplatné na delší období, ušetřit na Zenmate VPN mohou také studenti registrovaní přes StudentsBeans.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Zenmate VPN jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Zenmate VPN slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 4. 2024

Jak ušetřit Zenmate VPN 2024

Zenmate VPN je poskytovatelem VPN připojení, které slouží k ochraně soukromí, zabezpečení připojení a odblokování polohových restrikcí na internetu. Připojení skrze VPN server šifruje veškerá přenášená data, takže je hackeři nemohou číst či pozměňovat. Místo vaší IP adresy se stránkám zobrazuje IP adresa serveru, vy tak zůstáváte v anonymitě. Připojením skrze servery v zemi, kde obsah stránek není omezen si zpřístupníte téměř veškerý polohou omezeného obsah a služeby internetu.

Recenze Zenmate VPN

Zenmate VPN inzeruje vysokou rychlost připojení a neuchovávání záznamů o vašem vyhledávání. Zenmate VPN sídlí v Německu. Nabízí 3 500 serverů ve více než 73 zemích a aplikace pro veškerá zařízení. Jedna licence Zenmate VPN vám pokryje všechna zařízení rodiny a blízkých, protože není omezena počtem zařízení, jako u ostatních poskytovatelů.

Recenze Zenmate VPN na Trustpilot dosahuje hodnocení 4,7/5 a odborné články hodnotí Zenmate VPN velice pozitivně.

Jak získat promo kód Zenmate VPN

Možnost, jak získat slevový kupón Zenmate VPN není, protože promo kódy Zenmate VPN nepodporuje. Slevové kupóny slouží v mnoha obchodech jako skrytá forma slevy.

Jak uplatnit slevový kód Zenmate VPN

Zadat promo kód Zenmate VPN není možné, kvůli tomu, že Zenmate VPN se slevovými kódy nepracuje. Proto slevový kód Zenmate VPN ani neexistuje.

Pokud budou k dispozici slevové kódy, dozvíte se o tom na Skrblík.cz.

Cashback Zenmate VPN

Cashback je způsob slevy z nákupu, která je vyplácena zpětně po provedení nákupu. Abyste cashbacku mohli využít, tak objednávka musí být provedena přes cashback portál a účet na něm, který si zdarma založíte. Objednávku v e-shopu provedete obvyklým způsobem přes odkaz, který najdete na cashback portále. Peníze vyplácí zpětně cashback portál skrze váš účet. Cashback portály PlnáPeněženka, Refundo, TipliVratnéPeníze pro Zenmate VPN cashback nenabízí.

Zenmate VPN slevy a jak ušetřit

Zenmate VPN slevy nabízejí jedinou možnost, jak ušetřit na Zenmate VPN. Slevy Zenmate VPN jsou nabízeny trvale. V rámci slev můžete ušetřit i 80 %. Nejvýhodněji vychází většinou roční předplatné, které může být akční nabídkou prodlouženo i o půl roku.

Pokud jste studentem, pak určitě využijte studentské slevy Zenmate VPN. Stačí se přihlásit na StudentsBeans a získáte 82% slevu. Slevy se nesčítají, platí pouze studentská.

Zenmate VPN kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro kontaktování Zenmate VPN podpory využijte kontaktní formulář, řešení problému poté bude probíhat skrze e-mail Zenmate VPN. Další kontakt, jako například Zenmate VPN infolinka není nabízen.