duben 2024

2x ZdravýKoš.cz slevový kód na duben 2024

(26 hodnocení)
O obchodu

Internetový obchod ZdravýKoš.cz se specializuje na prodej dárkových košů. K dispozici nabízí ZdravýKoš.cz slevové kupóny na vaše nákupy během svátků jako MDŽ. Přidejte si do svého koše ovoce, zeleninu nebo typické italské potraviny. K dispozici je také věrnostní program nebo doprava zdarma, které vám pomohou ušetřit v ZdravýKoš.cz. Sledujte portál Skrblík a nepropásnete žádnou akci.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 3 000 Kč
Můžete přejít do obchodu. ZdravýKoš.cz jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
ZdravýKoš.cz slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 4. 2024

Jak ušetřit ZdravýKoš.cz 2024

ZdravýKoš.cz nabízí dárkové koše pro každou příležitost. Naleznete zde nejrůznější dárkové koše, ale i nabídku kvalitního sušeného ovoce a ořechů. Ke každému koši můžete přidat osobní vzkaz. Koše jsou vhodné i pro firmy, které chtějí obdarovat své obchodní partnery nebo zaměstnance.

Jedním ze způsobů, jak na ZdravýKoš.cz ušetřit je přihlásit se k odběru newsletteru. Tím se zapojíte do věrnostního programu a budete získávat informace o slevách ZdravýKoš.cz. Jedná se například o výhodnější ceník oříšků a ovoce, který vám bude zaslán na Váš e-mail.

Další možností je například využít dopravy zdarma, která se vztahuje na vybrané produkty nebo objednávky nad 3 000 Kč.

Jak získat slevový kupón ZdravýKoš.cz

ZdravýKoš.cz nabízí zajímavé a originální zboží a tak zde velké množství slevových kupónů jako je u běžných internetových obchodů běžné nenajdete.

Slevový kupón ZdravýKoš.cz máte možnost získat například v rámci nějaké události jako například svatý Valentýn nebo MDŽ. K dispozici bývají slevové kupóny ZdravýKoš.cz na veškerý sortiment v hodnotě 10 %, ale i 25 %. Tyto slevy ZdravýKoš.cz se netýkaly košů v akci.

Jak uplatnit slevový kód ZdravýKoš.cz

Slevový kód ZdravýKoš.cz můžete uplatnit ihned v prvním kroku objednávky. Do kolonky „Vložte kód slevového kupónu, pokud ho vlastníte“ vložíte kód a zmáčknete tlačítko „Použít kupón“.

ZdravýKoš.cz

Jestliže se Vám nedaří slevový kupon ZdravýKoš.cz vložit, tak překontrolujte, jestli Váš slevový kód ZdravýKoš.cz není prošlý. Další možností je, že Vaše zboží je v akci a na tyto koše se slevový kupón ZdravýKoš.cz nevztahuje.

Cashback ZdravýKoš.cz

Cashback Refundo4 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli4 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze4 % získat bonus 50 Kč

Tipli.cz nabízí ZdravýKoš.cz Cashback 4 %. Uplatnění je velice jednoduché, stačí nakoupit jako obvykle, ale prostřednictvím odkazu z Tipli.

ZdravýKoš.cz Cashback můžete získat například také od dalších cashback portálů Refundo nebo Vratné peníze. Doporučujeme však pečlivě projít podmínky, protože ne vždy je Cashback počítán z nákupní ceny. Často je poskytován z ceny bez DPH, bez hodnoty dopravy nebo není započítáván.

ZdravýKoš.cz slevy – výprodeje, akce…

Jestliže chcete na ZdravýKoš.cz ušetřit, tak můžete vybírat z košů, které naleznete jako „Koše v akci“. Také je vhodné sledovat akce při nejrůznějších událostech, kdy ZdravýKoš.cz slevy jsou například na svatého Valentýna nebo akce Back to school.

Další zajímavé promo akce ZdravýKoš.cz jsou nejrůznější soutěže, kdy máte možnost získat koš zdarma.

ZdravýKoš.cz slevy nejsou úplně na denním pořádku a proto doporučujeme sledovat tyto stránky, kde veškeré slevy a aktuální slevové kupóny ZdravýKoš.cz zveřejňujeme.

ZdravýKoš.cz doprava zdarma a cena poštovného

ZdravýKoš.cz doprava zdarma je poskytována při nákupu nad 3 000 Kč nebo při nákupu produktů s označením doprava zdarma.

Způsoby a ceny doručení, pokud není splněna podmínka pro dopravu zdarma:

  • PPL kurýr – 99 Kč
  • GLS kurýr – 95 Kč
  • Zásilkovna – 75 Kč/99 Kč na adresu
  • Messenger – 189 Kč
  • Osobní odběr Vestec – zdarma

Při platbě na dobírku zaplatíte 59 Kč. Za ostatní způsoby platby nepřiplatíte nic.

ZdravýKoš.cz vrácení zboží

Ve ZdravýKoš.cz vrácení zboží probíhá standardně ve lhůtě 14 dní od dodání produktu zákazníkovi. Zboží musí být samozřejmě nepoškozeno a nesmí jevit známky použití. Nelze vrátit zboží, které bylo upraveno na přání zákazníka.

Při odstoupení od smlouvy informujte prodejce například pomocí e-mailu info@zdravykos.cz. Pro usnadnění komunikace při odstoupení od smlouvy je vhodné uvést datum nákupu nebo číslo smlouvy, bankovní spojení a zvolený způsob vrácení zboží, kdy můžete použít vzor formuláře, který naleznete v Obchodních podmínkách ZdravýKoš.cz, Zrušení objednávky a odstoupení od smlouvy.

Adresa pro zaslání zboží:

MEDICAL & PHARMA PROMOTION, s.r.o.

Vídeňská 104
Vestec
252 42

ZdravýKoš.cz reklamace 2024

ZdravýKoš.cz reklamace je nutné vyřídit písemně nebo elektronicky, kdy uvedete své kontaktní údaje, popis závady a požadavek na způsob vyřízení reklamace. K tomuto Vám poslouží reklamační formulář, který naleznete v Obchodních podmínkách ZdravýKoš.cz – Vyřízení reklamace.

Adresa pro zaslání zboží:

MEDICAL & PHARMA PROMOTION, s.r.o.

Vídeňská 104
Vestec
252 42

ZdravýKoš.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Jestli máte nějaké dotazy, tak můžete volat na ZdravýKoš.cz telefon +420 603 458 506 nebo +420 733 733 346, můžete psát e-maily na ZdravýKoš.cz e-mail lenka.paleckova@zdravykos.cz. Pokud Vám nevyhovuje ani jedna z variant, tak můžete využít kontaktní formulář.