červen 2024

2x Zapakuj slevový kód na červen 2024

(17 hodnocení)
O obchodu

E-shop Zapakuj nabízí pestrý sortiment pro turisty a cestovatele. V nabídce je řada zavazadel na cestování, vybavení na kempování, zdravotní a hygienické potřeby do přírody a další produkty. Z nabídky si vybere v podstatě každý. Obchod nabízí také dopravu zdarma a s cashbackem můžete získat peníze zpět. Slevové kódy Zapakuj získáte za přihlášení k newsletteru.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Zapakuj jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Zapakuj slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 6. 2024

Jak ušetřit Zapakuj 2024

Internetový obchod Zapakuj svým zákazníkům nabízí rozsáhlou nabídku cestovního vybavení. Naleznete zde nejen zavazadla a vybavení na kempování a turistiku, ale také cestovní kosmetiku, elektroniku, oblečení, obuv a mnoho dalšího. Zakoupit zde můžete také dárky, jako je například stírací mapa, cestovní deníky a hry.

Jak ušetřit na Zapakuj? Už na samotném e-shopu se setkáte s množstvím slev a výhod. Cenově zvýhodněné produkty naleznete hromadně v kategorii zboží s názvem „Výprodej“. Dopravu zdarma je možné získat pro objednávky nad 1 499 Kč a zapojit se lze i do bonusového programu.

Pokud během nakupování využijete služeb cashback, jistá část z útraty se vám vrátí. Vyplatí se vám také přihlásit k odběru newsletteru, hned po prvním přihlášení totiž získáte odměnu 100 Kč na váš první nákup. Obchod je hodnocen na srovnávacím portále Heuréka, kde se shledává se spokojeností 97 % zákazníků.

Jak získat slevový kupón Zapakuj

Zapakuj slevové kupóny umožňují jeden z mnoha způsobů, jak na internetových stránkách obchodu nakoupit co nejlevněji. Nevíte, jak získat slevový kupón Zapakuj? Mnohdy se s nimi setkáte již na samotném e-shopu, a to nejčastěji během různých slevových akcí.

Bezplatně se lze registrovat k odběru newsletteru Zapakuj. Stačí pouze zadat vaši e-mailovou adresu do příslušeného políčka na webu obchodu. Poté vám budou zasílány novinky e-shopu, ale také informace ohledně aktuálních slev, včetně případných slevových kupónů. Hned po prvním přihlášení obdržíte odměnu 100 Kč na váš první nákup.

Jak uplatnit slevový kód Zapakuj

Podařilo se vám získat Zapakuj slevový kód a potřebujete poradit, jak jej využít? Nejprve si na stránkách Zapakuj vyberte zboží a následně přejděte k tvorbě objednávky.

V košíku budete mít rekapitulaci vašeho nákupu, pod seznamem vybraných výrobků hlavně najdete kolonku „Vložit slevový kupon“. Do ní váš slevový kód Zapakuj opište, klikněte na “Přidat” a máte hotovo. Příslušná sleva se vám následně od celkové částky odečte.

Cashback Zapakuj

Cashback Plná peněženkaaž 2 % získat bonus 60 KčCashback Refundoaž 2 % získat bonus 50 KčCashback Vratné penízeaž 2 % získat bonus 50 KčCashback Tipli1,4 % získat bonus 200 Kč

Výhody cashback vám nakupování online o mnohé zpříjemní. Získáte díky nim totiž odměnu za každý dokončený nákup. Stačí se jen zaregistrovat na některém z níže uvedených portálů a vybraný e-shop navštívit skrze speciální odkaz. Za hotovou objednávku se vám část utracených peněz vrátí.

Zapakuj cashback je dostupný díky poskytovatelům Plná peněženka, Refundo a Vratné peníze, kteří nabízejí odměnu až 2 % z útraty. Tipli vám může nabídnout 1,4 % z každé objednávky. Výhody lze navíc kombinovat i s jinými slevami.

Zapakuj slevy – výprodeje, Black Friday…

Pokud hledáte způsob, jak zaručeně ušetřit, registrujte se k odběru newsletteru. Nutné je pouze zadání vaší e-mailové adresy. Již po prvním přihlášení získáte odměnu 100 Kč na vaši první objednávku. Na e-mail vám následně budou zasílány různé informace ohledně aktuálních slevových nabídek a výhod obchodu.

Slevy Zapakuj jsou na e-shopu dostupné po celý rok. Zlevněné produkty naleznete ve speciální kategorii zboží s názvem „Výprodej“. K využití jsou i sezónní akce, jako například dny Black Friday Zapakuj. Přidat se můžete do bonusového programu, díky němuž budete za jednotlivé objednávky odměňováni.

Zapakuj doprava zdarma a cena poštovného

Jestliže se chcete vyhnout příplatku za poštovné, nabízí se snadné řešení. Na veškeré objednávky v hodnotě nad 1 499 Kč, nepřesahující hmotnost 5 Kg, je k dispozici doprava zdarma Zapakuj. Cena poštovného se u různých dopravců liší.

Na výběr jsou:

  • Zásilkovna – výdejní místo je za 79 Kč
  • Česká pošta – balík do balíkovny je za 79 Kč
  • Zásilkovna – doručení domů je za 99 Kč
  • Česká pošta – balík na poštu je za 109 Kč
  • GLS je za 109 Kč
  • Česká pošta – balík do ruky je za 139 Kč

Platit můžete předem online, nebo dobírkou s doplatkem 50 Kč.

Zapakuj vrácení zboží

Nákup jste si rozmysleli a nevíte, co si počít s obdrženým zbožím? Pro takové případy se nabízí vrácení zboží Zapakuj. Služeb je možné využít i pokud produkty jednoduše nenaplnily vaše očekávání. Důvod pro vrácení udávat nemusíte.

K dispozici je vrácení zboží Zapakuj do 14 dní ode dne, kdy jste balíček převzali. K dispozici je však i prodloužená doba na vrácení ve výši až 60 dní.

Obchod nejprve informujte skrze e-mail na adresu: info@zapakuj.cz. Následně vyplňte formulář pro odstoupení od kupní smlouvy a zabalené zboží odešlete na adresu:

Makupac, s.r.o. – Zapakuj.cz
Kotkova 614/8
669 02 Znojmo

Zapakuj reklamace 2024

Dorazilo vám již poškozené zboží, nebo úplně jiný produkt, než jaký jste si objednali? Neprodleně se v takových situacích obraťte na reklamace Zapakuj. Obdržené zboží nadále nepoužívejte a co nejdříve napište na e-mail: info@zapakuj.cz.

Ve zprávě popište problém a v nejlepším případě přiložte také fotodokumentaci znázorňující poškození. Následně vyplňte reklamační formulář a zabalené produkty odešlete na adresu:

Makupac, s.r.o. – Zapakuj.cz
Kotkova 614/8
669 02 Znojmo

Zapakuj kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Nevíte si během nakupování rady a potřebujete poradit? Nebo si jen nejste jistí ohledně postupu objednávky? Ozvěte se na dostupný kontakt Zapakuj.

Napsat můžete na Zapakuj e-mailinfo@zapakuj.cz, nebo zavolat na Zapakuj telefon: 734 266 587.