červenec 2024

5x Zafido slevový kód na červenec 2024

(62 hodnocení)
O obchodu

Obchod Zafido nabízí produkty pro vaši zahradu a pěstování rostlin. V nabídce obchodu najdete hnojivo, postřiky, nářadí na zahradu, trávníky, semena rostlin i stromů a mnoho dalších produktů. Obchod nabízí akční ceny na široký sortiment například v sekci “Akční týden”. Získat můžete také dopravu zdarma, a to dle ceny vaší objednávky. K dispozici je rovněž služba cashback.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Zafido jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Zafido slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev5
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 7. 2024

Jak ušetřit Zafido 2024

Hledáte obchod nabízející veškeré zahradní potřeby i doplňky? V tom případě jste na Zafido narazili správně. Na internetovém obchodě naleznete nejen substráty či postřiky proti plevelům, ale také umělé trávníky, okrasné kameny nebo obrubníky. Zkrátka si zde vyberete z rozsáhlé řady produktů. Navíc si na e-shopu můžete pročíst i některé z užitečných rad a tipů, jak pečovat o zahradu.

Existuje i vícero způsobů, jak ušetřit na Zafido. Jedním z nich je například odběr newsletteru, za jehož bezplatnou registraci obdržíte slevu 100 Kč na váš další nákup. Využijete tu také slevové kupóny Zafido, nebo cashback odměny. Doprava zdarma Zafido je poskytována na objednávky v hodnotě od 1 000 Kč při dopravě s DPD. Ušetřit po celý rok se vám podaří s nakupováním v sekci “Akční týden“, „Výprodej“ a “Zvýhodněné balíčky“.

Na srovnávacím portále Heuréka se obchod Zafido shledává se spokojeností 98 % předešlých zákazníků.

Jak získat slevový kupón Zafido

Zafido slevový kupón vám zpřístupní slevu navíc. Výrobky se tak stanou dostupnějšími, aniž byste museli vyvíjet jakoukoliv námahu. Jediné, co potřebujete, je znát, jak získat slevový kupón Zafido.

Nabízí se možnost sledovat novinky a nabídky obchodu pravidelně skrze stránky e-shopu. To by vám však zabralo příliš mnoho času. Právě proto se lze zaregistrovat k odběru newsletteru Zafido. Přihlásíte se pouhým zadáním vaší e-mailové adresy a už za registraci získáte slevu 100 Kč na váš následující nákup.

Jak uplatnit slevový kód Zafido

Aby měl Zafido slevový kód smysl, je třeba jej umět správně využít. Postup, jak uplatnit slevový kód Zafido, je snadný a nezabere vám déle než pár minut.

Nejprve si vyberte zboží, až budete hotovi, přejděte do internetového nákupního košíku a objednávku si znovu prohlédněte. Na jejím samém konci naleznete způsoby dopravy a pod nimi kolonku „Slevový kupón/Dárkový šek“. Do tohoto pole váš Zafido slevový kód opište a koupi dokončete.

Cashback Zafido

Cashback Plná peněženka3,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo3,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli3,5 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze3,5 % získat bonus 50 Kč

Chcete získat odměnu za nakupování? Ano, skutečně je to možné. Cashback portály vám za každý nákup online vrátí jistou částku z útraty zpět. Jedinou podmínkou je vytvoření vlastního účtu a navštívení e-shopu přes speciální odkaz. Vy nakupujete, jak jste zvyklí a po dokončení objednávky se vám vrátí 3,5 %. Už za registraci na níže uvedených portálech je možné získat bonus. Tipli takto novým klientům rozdává 300 Kč.

Zafido cashback je dostupný díky poskytovatelům Plná peněženka, Refundo, Tipli a Vratné peníze. Všechny tyto portály nabízejí odměnu 3,5 % z ceny nákupu.

Zafido slevy – výprodeje, Black Friday…

Mimo slevových kupónů nebo výhod cashbacku se nabízejí také další slevy internetového obchodu Zafido. Naleznete je přímo na e-shopu. Zafido slevy objevíte v kategorii zboží “Akční týden“, „Výprodej“ a “Zvýhodněné balíčky“, ale i na domovní stránce obchodu. Není tedy žádným překvapením, že také výprodeje Zafido jsou k dispozici. Stejně tak lze využít i slevových akcí, jako je Zafido Black Friday.

Aby vám žádná z těchto nabídek neunikla, registrujte se zdarma k odběru newsletteru. Stačí jen, když vyplníte vaši e-mailovou adresu. Na tu vám bude již po prvním přihlášení doručena exkluzivní sleva 100 Kč na váš další nákup.

Zafido doprava zdarma a cena poštovného

Šetřit se dá i na poštovném. Doprava zdarma Zafido čeká na každého zákazníka, jehož objednávka dosáhne hodnoty minimálně 1 000 Kč. Této výhody lze využít s dopravcem DPD pro balíčky do 30 kg. Zboží vyšších hmotností je ceněno dle tabulky.

Cena poštovného Zafido je individuální a záleží vždy na konkrétním výrobku (vše najdete v tabulce). Balíček vám může dopravit společnost DPD nebo PPL, nebo si jej zdarma vyzvedněte na adrese: Kutnohorská 429/2, Praha 10 Štěrboholy.

Zafido vrácení zboží

Nedostali jste, co jste si představovali, nebo jste si nákup jednoduše rozmysleli? K dispozici je vrácení zboží Zafido, dejte si však pozor na dodržení termínu. K dispozici je totiž vrácení zboží Zafido do 14 dní. Tato lhůta se počítá ode dne, kdy jste zásilku převzali.

E-shop kontaktujte skrze e-mail: info@zafido.cz, nebo telefon: 723 629 675 a sdělte svou žádost. Nepoužívané výrobky zabalte a odešlete na adresu:

Zafido – Ondřej Smetana
Kutnohorská 429/2
109 00 Praha 10

Zafido reklamace 2024

Dorazilo vám již poškozené, neúplné, či zcela jiné zboží, než jaké jste si objednali? I to se může stát. V takových situacích využijte reklamace Zafido. Díky těmto službám získáte možnost vyměnit nefunkční produkt za nový, nebo si nechat vrátit utracené peníze.

Výrobky pečlivě zabalte a přiložte k nim kopii dokladu o nákupu a případný reklamační formulář. Následně tento balíček odešlete na adresu:

Zafido – Ondřej Smetana
Kutnohorská 429/2
109 00 Praha 10

Zafido kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pokud potřebujete poradit s čímkoliv ohledně nákupu, vyzkoušejte nabízený kontakt Zafido. Využít lze Zafido telefon: 723 629 675. Obsáhlejší zprávy pak pište na Zafido e-mail: info@zafido.cz.