červenec 2024

3x Wellneo slevový kód na červenec 2024

(52 hodnocení)
O obchodu

Wellneo je prodejcem vybavení pro fitness a sport, hubnutí, krásu a péči o tělo, zdraví a wellness a také obuv a oblečení. Mnoho zboží je ve slevě. Kromě e-shopu Wellneo nabízí také články a rady. Wellneo vám pomůže žít aktivněji a zdravěji. Pomůže vám pro posílení těla, zhubnutí, posilování, krásu a zvyšování životní pohody. Wellneo slevové kódy získáte na portále Skrblík nebo v newsletteru e-shopu. Slevy Wellneo nabízí pro členy Club 5*.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Wellneo jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Wellneo slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 7. 2024

Jak ušetřit Wellneo 2024

Wellneo je internetový obchod, který nabízí různé pomůcky a přístroje na sport a fitness, kosmetické produkty pro krásu a pro zdraví a wellness produkty pro pohodu a odpočinek. E-shop patří společnosti Studio Moderna, která podniká ve více než 20 zemích Evropy. Obchod má také 5 kamenných prodejen v Praze, Ostravě, Českých Budějovicích, Liberci a Pardubicích.

V tomto článku se dozvíte, jak ušetřit na Wellneo. Možností je mnoho. Můžete například získat slevové kupóny, stát se členem věrnostního klubu Club 5*, zakoupit si věrnostní kartu, nakoupit produkty v akci nebo využít slevových svátků, kterých se obchod účastní.

Jak získat slevový kupón Wellneo

Získat Wellneo slevový kupón můžete připojením k věrnostnímu programu Club*5, díky kterému kromě slevových kupónů získáte mnoho dalších slev, dárků a jiných výhod. Abyste mohli těchto výhod využívat, si musíte vytvořit účet na stránkách e-shopu a zakoupit si členskou kartu, která je platná 1 až 2 roky podle toho, jaký typ členství si zvolíte.

Můžete se také přihlásit k odběru newsletteru do vaší e-mailové schránky, tak vám žádné akce ani slevy neuniknou.

Aktuální Wellneo slevové kupóny najdete také na portále Skrblík.

Jak uplatnit slevový kód Wellneo

Wellneo slevový kód uplatníte hned na začátku objednávky. Pod výčtem položek košíku se nachází kolonka “Slevové kódy”, kam váš slevový kód zadáte a potvrdíte ho stisknutím “Aktivovat”. Poté se vám sleva automaticky odečte z celkové hodnoty nákupu.

Slevový kód Wellneo

Wellneo slevové kódy jsou časově omezené a nedají se volně kombinovat, proto je dobré si jejich platnost a možnost kombinace s jinými slevami před použitím zkontrolovat.

Cashback Wellneo

Cashback Refundo7,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Vratné peníze7,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Plná peněženka2,5 % získat bonus 60 Kč

Internetové portály PlnáPeněženka, Refundo a VratnéPeníze nabízí do obchodu Wellneo cashback, tedy peníze zpět z vašich nákupů ve výši až 7,5 % z celkové hodnoty nákupu.

Cashback Wellneo získáte tak, že si na jednom z uvedených cashbackových portálů bezplatně vytvoříte účet. Pokud přejdete do obchodu přes odkaz na tomto portálu a nakoupíte, tak tento portál dostane informaci o proběhnutí vašeho nákupu a za odměnu vám připíše danou částku na váš účet.

Wellneo slevy – výprodeje, Black Friday…

Wellneo slevy pravidelně obměňuje, hodí se proto sledovat stránky e-shopu, jeho Facebookovou stránku nebo odebírat newsletter.

Jak už bylo zmíněno výše, mnoho slev a akcí se nabízí zákazníkům, kteří jsou členy věrnostního programu Club*5.

Wellneo výprodeje najdete přímo na stránkách obchodu v sekci “Akce”. Zde pořídíte zboží se slevami dosahujícími až 50 %.

Zboží se slevou koupíte také během akce Wellneo Black Friday, pořádané každý rok na podzim.

Wellneo doprava zdarma a cena poštovného

Wellneo doprava zdarma se nabízí pouze pro členy věrnostního klubu Club*5, při nákupu nad 3 000 Kč.

Pro neregistrované zákazníky existují tyto možnosti:

  • GEIS – 119 Kč (do 3 000 Kč i pro registrované zákazníky), 79 Kč (nad 3 000 Kč)
  • Česká pošta – 119 Kč (do 3 000 Kč i  pro registrované zákazníky), 79 Kč (nad 3 000 Kč)

Při platbě na dobírku se účtuje navíc 69 Kč.

Zásilku si také můžete vyzvednout osobně na jedné z prodejen.

Wellneo vrácení zboží

Wellneo vrácení zboží je možné v zákonné lhůtě 14 dnů od převzetí zásilky.

Zboží zašlete neporušené a nejlépe v originálním obalu na adresu:

Studio Moderna s.r.o.
Praha 023, 223 10

K zásilce přiložte kopii faktury nebo alespoň její číslo, vaše jméno a adresu. K zásilce můžete ještě přiložit vyplněný formulář odstoupení od smlouvy.

Peníze vám budou vráceny na váš účet do 14 dnů od odstoupení od smlouvy.

Wellneo reklamace 2024

Wellneo reklamace je možné uplatnit během záruční lhůty 24 měsíců.

Zásilku je opět potřeba zaslat kompletní, s kopií faktury a dodacího listu a vyplněným reklamačním formulářem na adresu:

Studio Moderna s.r.o.
Praha 023, 223 10

Pokud budete reklamovat matrace, zašlete je na tuto adresu: Studio Moderna s.r.o., Nádražní 203, 250 64 Měšice u Prahy.

Náklady spojené s dopravou zboží hradí zákazník, při platné reklamaci vám však budou proplaceny.

Vaše reklamace bude do 30 dnů vyřízena a zboží vyměněno nebo peníze vráceny na váš účet. O vyřízení reklamace budete informováni e-mailem, nebo telefonicky.

O průběhu a stavu vaší reklamace se můžete informovat na zákaznickém servisu na telefonním čísle: 272 188 472 nebo na e-mailu: info@wellneo.cz.

Wellneo kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Kontaktovat prodejce můžete na Wellneo telefon: 246 088 445 (každý všední den od 7:30 do 20 hodin, o víkendech a svátcích od 9:30 do 16 hodin) nebo na Wellneo e-mail: info@wellneo.cz.