květen 2024

4x Wedos slevový kód na květen 2024

(69 hodnocení)
O obchodu

Portál Wedos nabízí webhostingové služby nebo prodej a správu webových domén. Wedos je schopen provozovat domény různých řádů i různých států. Momentálně provozuje desetitisíce webů. K dispozici je několik balíčků od základního levného až po premiové služby s velkým prostorem pro databázi. Skrblík má pro vás připravené slevové kódy a slevové kupóny na Wedos.cz.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Wedos jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Wedos slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace22. 5. 2024

Jak ušetřit Wedos 2024

Wedos je internetový portál nabízející neomezený webhosting s garancí nejnižší ceny.

Díky našemu webu byste mohli na internetovém portálu Wedos ušetřit, jelikož pro Vás máme celou řadu slev do Wedos.

Jak uplatnit slevové kupóny Wedos

V následujícím článku Vám poradíme, jak můžete použit a uplatnit aktuální slevový kód Wedos. Slevový kupón Vám pomůže ušetřit na Wedos. Zadat slevový kód Wedos je velice jednoduché.

Vyberte si aktuální slevový kód Wedos

Na internetovém portálu Wedos lze uplatnit nejrůznější druhy slevových kupónů, většinou se jedná o slevy za objednávku v určité hodnotě.

Z naší nabídky si vyberte aktuální slevový kód Wedos. Snažíme se Vám stále přinášet nové platné slevové kupóny Wedos. Pomůže Vám to ušetřit peníze a čas, neboť všechny slevy jsou přehledně na jednom místě.

U vybrané slevy Wedos stačí kliknout na tlačítko “Zobrazit kupón”.

Otevře se vám nové okno se stránkami Wedos a v původním okně se zobrazí slevový kód Wedos. Pro jednodušší používání si ho zkopírujte do schránky, můžete si ho také zapamatovat.

Aktuální slevy Wedos. Jak ušetřit?

Wedos pravidelně nabízí slevy, což znamená, že můžete ušetřit až padesát procent.

Můžete se také přihlásit k odběru newsletteru Wedos, v němž se dozvíte o všech aktuálních slevách a akcích.

Pokud provedete registraci hostingového účtu bez využití provizního odkazu, získáte slevový kupón Wedos, který budete moci uplatnit na slevy při registraci dalšího hostingového účtu, nebo jej využít na slevy na veškeré nabízené služby a domény na jiném, již aktivním hostingovém účtu. Platnost kupónu je 90 dnů od jeho vygenerování. Po přijetí platby na bankovní účet Wedos  bude kupón automaticky vygenerován a zaslán na emailovou adresu dle Vašeho zadání do příslušné kolonky registračního formuláře. Takto získaný slevový kupón můžete uplatnit při registraci nového účtu, nebo jej můžete uplatnit jako slevu na jiném, již aktivním hostingovém účtu v administraci hostingu v sekci ÚČET / KUPÓNY.

Hodnota vygenerovaného kupónu se liší podle druhu tarifu, který registrujete a jeho platnost i hodnota je uvedena v zaslaném emailu společně s jeho kódem.