červen 2024

6x Wayfarer slevový kód na červen 2024

(77 hodnocení)
O obchodu

Wayfarer je internetový obchod, který nabízí oblečení a módní doplňky. V tomto obchodě si můžete nakoupit například trička, kalhoty, bundy nebo hodinky či stylové sluneční brýle. Sleva Wayfarer ve výši 3 % je k dispozici pro registrované členy a pravidelným nakupováním ji lze zvýšit. Slevové kódy Wayfarer jsou příležitostně obměňovány. Skrblík má připravený aktuální slevový kupón Wayfarer.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma pro členy věrnostního programu
Můžete přejít do obchodu. Wayfarer jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Wayfarer slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev6
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace18. 6. 2024

Jak ušetřit Wayfarer 2024

Wayfarer je internetovým obchodem s pánskou módou. Najdete zde mikiny, bundy, rife, kabáty, košile, saka, chinos, svetry, trička, tepláky a také doplňky.

V e-shopu naleznete sortiment značek Ombre Clothing, Zapana, Piazza Italia, Urban Classics, Duo Men a Many Mornings.

Obchod provozuje výdejnu v Havířově.

Možností, jak ušetřit na Wayfarer je hned několik. Obchod nabízí věrností program, v rámci kterého lze ušetřit až 10 %. Ušetřit také můžete cashbackem a nákupem v rámci slev a slevových akcí.

Nejlepší možností, jak ušetřit v Wayfarer je samozřejmě využitím všech možností pro zlevnění. S tím vám podrobně poradíme v tomto článku.

Jak získat slevový kupón Wayfarer

Nevíte, jak získat slevové kupóny Wayfarer? Skrblík pro vás pravidelně kontroluje jak slevové kupóny Wayfarer, tak klasické slevy a slevové akce. O všech se přehledně dozvíte zde, či při přihlášení k odběru novinek z pohodlí vašeho e-mailu ihned, jak se sleva objeví, spolu s dalšími z jiných obchodů, kterých Skrblík nabízí opravdu mnoho.

Slevové kódy Wayfarer lze také získat odběrem newsletteru e-shopu.

Jak uplatnit slevový kód Wayfarer

Slevový kód Wayfarer

Uplatnit slevový kód Wayfarer zvládne každý. Získaný slevový kód Wayfarer zkopírujte a vložte do pole „slevové kódy“ a potvrďte. Pokud je váš kód správný a platný, tak se sleva započte v opačném případě se zobrazí chybová hláška.

Cashback Wayfarer

Cashback Plná peněženka5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli5 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze5 % získat bonus 50 Kč

Pro obchod Wayfarer je nabízen cashback od čtyř cashbackových portálů. PlnáPeněženka, VratnéPeníze, Refundo a Tipli. Všechny nabízejí shodných 5 % z celkové ceny objednávky bez DPH zpět. Proto abyste Wayfarer cashback získali, musíte vaši objednávku provést skrze jeden z těchto portálů. Cashback nelze získat z více portálů.

Pro získání a vyplacení cashbacku si na vybraném portálu musíte zřídit účet. Za to získáte také uvítací bonus, kterým se portály liší. Cashback vám po zaplacení objednávky bude skrze tento účet vyplacen.

Wayfarer slevy – výprodeje, Black Friday…

Wayfarer slevy nabízí téměř nepřetržitě. Například l etní výprodej Wayfarer,Black Friday nebo novoroční výprodej. Slevových akcí je opravdu mnoho při různých příležitostí po celý rok.

Wayfarer sleva je skvělým způsobem, kdy můžete ušetřit podstatnou část z ceny objednávky.

Wayfarer doprava zdarma a cena poštovného

Wayfarer doprava zdarma je automaticky pro věrné zákazníky, kteří mají bronzové, stříbrné a zlaté členství.

Wayfarer poštovné zdarma také nabízí v rámci akcí, které trvají i několik dnů.

Zásilku z obchodu si můžete nechat zaslat službou GLS, Českou poštou do ruky nebo na balíkovnu nebo Zásilkovnou na nejbližší výdejnu.

Wayfarer vrácení zboží

Lhůta na vrácení zboží Wayfarer je prodloužená na 30 dnů. Před Vánoci i více. Výměna nevyhovujícího zboží Wayfarer je možná přímo s kurýrem, který vám doručí zboží vyhovující.

Zboží musí být nenošené a nepoškozené. Formulář pro vrácení zboží Wayfarer.

Wayfarer reklamace 2024

Wayfarer reklamace zboží probíhá většinou po uplynutí 30 denní lhůty na bezplatné vrácení, či výměnu. Abyste mohli reklamaci provést, tak zboží musí mít skrytou vadu materiálu, která nebyla viditelná při zakoupení.

Zboží spolu s vyplněným Wayfarer formulářem reklamace zašlete na adresu: X-Trader.cz  s.r.o., Na Nábřeží 1459/8A, 736 01 Havířov-Město.

S případnými dotazy se můžete obrátit na e-mailovou adresu reklamace@wayfarer.cz nebo telefonicky na číslo +420 228 885 555.

Reklamaci také lze provést osobně na výdejních místech.

Wayfarer kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Wayfarer telefon: +420 228 885 555 (po – pá 9 – 12 hodin).

Wayfarer e-mail: info@wayfarer.cz

E-shop je také možno kontaktovat skrze Messenger nebo formulář na stránkách obchodu.

Wayfarer adresa: 

X-TRADER.CZ s.r.o., Na Nábřeží 1459/8a, 736 01 Havířov – Město.