červenec 2024

2x VyprVPN slevový kód na červenec 2024

(35 hodnocení)
O obchodu

VyprVPN je Švýcarskou společností, to je díky jejich silným zákonům výhodou. VPN služby mají kvalitní zabezpečení a rychlost připojení. Portál nabízí 30denní lhůtu na vrácení peněz. Aplikace je k dispozici pro počítače, mobilní zařízení, chytré televize i routery. Ušetřit na VyprVPN můžete prostřednictvím předplatného na delší období, maximálně na 2 roky.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. VyprVPN jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
VyprVPN slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 7. 2024

Jak ušetřit VyprVPN 2024

VPN slouží pro šifrování vašeho připojení k internetu a nahrazení vaší IP adresy IP adresou serveru. Díky tomu získáte bezpečné připojení, anonymitu, větší bezpečí a možnost obcházet restrikce internetu. To vše i na veřejných sítích.

Recenze VyprVPN

Poskytovatel zabezpečeného VPN připojení VyprVPN sídlí ve Švýcarsku. VyprVPN poskytuje 700+ serverů po celém světě, přes které se můžete připojovat. VPN server naleznete i v Česku. Možnost sledování omezeného obsahu streamovacích služeb, jako je Netflix, HBO a dalších. VyprVPN maskuje připojení VPN tak, že nikdo nepozná, že VPN vůbec používáte, to se hodí zejména v zemích, kde je VPN ilegální. VyprVPN striktně neuchovává žádná data o vašich připojeních a chrání vás také použitím vlastní DNS.

Pozitivní recenze VyprVPN získává nejen díky rychlosti připojení, ale také intuitivním aplikacím pro Windows, Mac, Android, iOS, Routery i TV. Možnost kill switch, pro zamezení nezabezpečeného připojení. Používat můžete VyprVPN až na pěti zařízeních.

Jak získat promo kód VyprVPN

Slevové kupóny VyprVPN nenabízí, protože s touto formou slevy nepracuje. Slevové kupóny představují skrytou možnost, jak ušetřit při nákupu v mnoha e-shopech, které je nabízejí v rámci akcí nebo jako formu slevy.

Na portále Skrblík.cz se můžete přihlásit k odběru newsletteru a získat přehled o slevových kódech ve stovkách obchodů.

Jak uplatnit slevový kód VyprVPN

Slevový kód VyprVPN nelze na stránkách uplatnit, protože VyprVPN se slevovými kupóny vůbec nepracuje. Pokud dojde ke změně, budeme vás o tom na portále Skrblík.cz informovat. 

Slevové kódy lze běžně uplatnit v nákupním košíku pod přehledem objednávky, často mají časové omezení.

Cashback VyprVPN

Cashback je forma bezplatné slevy, která je vyplácena zpětně po provedení objednávky v obchodě přes speciální odkaz, který získáte na jednom z cashback portálů. Cashback portály jsou PlnáPeněženka, Refundo, Tipli a VratnéPeníze. Pro VyprVPN cashback nenabízí žádný z portálů, proto slevy nelze využít.

VyprVPN slevy a jak ušetřit

Jako jediný způsob, jak ušetřit VyprVPN nabízí portál slevové akce, v rámci kterých nabízí VyprVPN slevy v řádu desítek procent. Největší slevy VyprVPN jsou nabízeny na dvouleté předplatné. VyprVPN nabízí jako záruku spokojenosti 30denní možnost vrácení peněz v případě, že se službou nebudete spokojeni.

VyprVPN kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Podporu můžete kontaktovat na e-mail VyprVPN skrze kontaktní formulář. Asistence je k dispozici pouze v angličtině. VyprVPN telefonní číslo na stránkách nenabízí.