duben 2024

2x Výhodný Software slevový kód na duben 2024

(27 hodnocení)
O obchodu

Eshop Výhodný Software se specializuje na nákup prověřeného softwaru a programů za výhodnější ceny. K dispozici jsou operační systémy Windows, a to již od verze XP, kancelářské balíky Office. Obchod umí zajistit také jiný software, který nemá aktuálně v nabídce. Kromě výhodnějších cen můžete ušetřit také na cashbacku.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Výhodný Software jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Výhodný Software slevy
🚚 Doprava zdarmaAno
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení10/10
📅 Poslední aktualizace15. 4. 2024

Jak ušetřit Výhodný Software 2024

Potřebujete Microsoft Office nebo Microsoft Windows a nechcete za to utrácet spoustu peněz? Využijte e-shop Výhodný Software a pořiďte si druhotný software, který ale nenese žádné změny oproti novému. Díky této možnosti opětovného použití nevyužitého softwaru máte možnost ušetřit až 60 % oproti běžným maloobchodním cenám.

Ušetřit je možné při nákupu více kusů stejného zboží, a to pomocí množstevních slev. Za 3 kusy softwaru Windows získáte slevu 10 %. Při nákupu více kusů je množstevní sleva individuální. Slevy Výhodný Software poskytuje mimo jiné na výhodné balíčky. Výhodný Software podporuje nejen slevové kupóny, ale i cashback. Poštovné máte od Výhodný Software vždy zdarma.

Výhodný Software je pouze e-shop, který neprovozuje žádné kamenné prodejny. Celkem 99 % zákazníků, kteří v tomto e-shopu za posledních 90 dnů nakoupili, vám tento e-shop doporučují. Před nákupem zboží na internetu vám doporučujeme si jeho cenu porovnat na porovnávači cen Heureka i s jinými obchody.

Jak získat slevový kupón Výhodný Software

Slevový kupón Výhodný Software rozesílá při konání různých slevových akcí odběratelům novinek nebo je publikuje jako příspěvky na Facebooku. K odběru novinek je možné se přihlásit při registraci. Výhodný Software slevové kupóny neposkytuje při konání akci Black Friday, Dny Marianne ani Nákupy s OnaDnes.

Podívejte se před nákupem na internetu na tyto stránky Skrblík, jestli se zde zrovna nenachází slevový kupón pro váš e-shop. Slevové kupóny pro vás hledáme a aktualizujeme, abyste mohli za vaše internetové nákupy co nejvíce ušetřit.

Jak uplatnit slevový kód Výhodný Software

Výhodný Software

Uplatnit slevový kód Výhodný Software umožňuje v průběhu objednávky, jak je tomu u slevových kupónů zvykem. V košíku, pod seznamem zboží k objednání, klikněte na “Použít slevový kupón“. Zobrazí se vám prázdné pole, do kterého zajdete váš Výhodný Software slevový kód, který potvrďte kliknutím na tlačítko “Vložit“.

Obratem vám bude sleva ze slevového kódu započítána a celková cena bude ponížena právě o výslednou slevu. Je potřeba si ale dávat pozor na podmínky slevového kódu, které by vás mohli při použití omezovat.

Cashback Výhodný Software

Cashback Tipli3 % získat bonus 200 Kč Cashback Plná peněženka2 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo2 % získat bonus 50 Kč

Pro Výhodný Software cashback poskytují portály Plná peněženka, Refundo nebo Tipli. Poslední jmenovaný vám poskytne cashback v hodnotě 3 % a první dva zmíněné portály vám vrátí zpět z hodnoty vaší objednávky 2 %. Portál Vratné peníze aktuálně cashback pro Výhodný Software neposkytuje, ale pro spoustu jiných e-shopu ano.

Nevyužíváte ještě cashback a nevíte, jak na to? Zaregistrujte se na jednom z výše uvedených portálů, vyhledejte si požadovaný e-shop, proklikněte se do něj a vytvořte si v něm objednávku. Na váš cashbackový účet budou připsány peníze po převzetí zboží a potvrzení dokončení objednávky e-shopem.

Výhodný Software slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy Výhodný Software nabízí na vybrané produkty z nabídky e-shopu. Kromě toho máte možnost zakoupit výhodné balíčky nebo získat množstevní slevy při nákupu více kusů zboží. Za nákup 3 licencí Windows získáte slevu 10 %. Jedná se o tzv. balíček Smart. Druhou možností je slevový balíček Grand, který je počítán individuálně podle počtu a druhu požadovaného softwaru.

E-shop Výhodný Software nepodporuje slevové akce Black Friday, Dny Marianne nebo Nákupy s OnaDnes. Cashback nebo slevové kupóny ano a vy tak máte možnost ušetřit pár procent.  Za dopravu neplatíte nikdy, ať už si objednáváte elektronickou či fyzickou licenci.

Výhodný Software doprava zdarma a cena poštovného

Doprava zdarma Výhodný Software je ke všem objednávkám bez omezení. Pokud si objednáte digitální (elektronickou) licenci, tak vám bude doručena do 15 minut od zaplacení. Platba je možná on-line kartou, bankovním převodem, na splatnost 14 dní nebo na dobírku.

V případě fyzické verze softwaru vám bude balíček doručen do 1-2 pracovních dnů. K přepravě fyzické (hmotné) licence využívá Výhodný Software přepravní společnosti Českou poštu a kurýra DPD. Pokud si objednáte fyzickou verzi softwaru do 17:00, tak vám bude software odeslán ještě tentýž den.

Výhodný Software vrácení zboží

Na vrácení zboží Výhodný Software poskytuje prodlouženou lhůtu oproti standardním 14 dnům od převzetí zboží. Vrátit můžete zboží do 30 dnů, abyste měli dostatek času na zjištění spokojenosti. B2B partneři e-shopu Výhodný Software nemají možnost vrátit zboží.

Jak zboží vrátit?

  1. Pokud máte elektronickou licenci softwaru, tak vyplňte formulář pro odstoupení od smlouvy a zašlete jej na e-mail info@vyhodny-software.cz. Pak už jen stačí vyčkat, než vám přijdou na účet peníze.
  2. Pokud máte fyzickou licenci softwaru, tak také vyplňte formulář pro vrácení zboží a společně s krabicí softwaru ho důkladně zabalte, aby při přepravě nedošlo k poškození. Balíček následně odešlete na adresu níže.

Kam zboží odeslat?
Výhodný Software s.r.o.
Jaselská 1022
Jičín
506 01

Výhodný Software reklamace 2024

V průběhu záruční doby můžete uplatnit u Výhodný Software reklamace. Vámi podanou reklamaci musí Výhodný Software vyřídit nejpozději do 30 dnů. Obvykle jsou ale reklamace vyřízeny do 5 dnů od přijetí. Na legálnost výrobku máte doživotní záruku.

Jak zboží reklamovat?

Ať už máte elektronickou nebo fyzickou licenci softwaru, tak vyplňte Výhodný Software reklamační formulář, který zašlete na e-mail info@vyhodny-software.cz. V případě hmotné (krabicové) verze softwaru můžete přiložit i foto závady (pokud se jedná o fyzickou závadu). Následně vyčkejte, než vás obchod bude kontaktovat ohledně řešení vašeho problému.

Výhodný Software kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Každý všední den je pro vás k dispozici zákaznická linka Výhodný Software , kde vám poradí a odpoví na každý váš dotaz. Zákaznickou linku je možné kontaktovat na Výhodný Software telefon 493 815 915 nebo přes on-line chat v pravém dolním rohu na e-shopu.

Druhou možností je kontaktovat e-shop na Výhodný Software e-mail info@vyhodny-software.cz. Sledovat je možné Výhodný Software také na Facebooku.