červen 2024

2x Vše pro kamery slevový kód na červen 2024

(38 hodnocení)
O obchodu

Eshop Vše pro kamery nabízí široký sortiment produktů a příslušenství pro kamery a drobnou elektroniku. K dispozici jsou od značek jako Niceboy, Sencor nebo Xiaomi pouzdra, nabíjecí kabely, držáky, náhradní baterie a mnoho dalších produktů. Kromě toho nabízí Vše pro kamery také cashback. Slevové kódy nejsou momentálně k dispozici, můžete ale ušetřit na zlevněném zboží.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Vše pro kamery jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Vše pro kamery slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace18. 6. 2024

Jak ušetřit Vše pro kamery 2024

Jak už z názvu vyplývá, tak e-shop Vše pro kamery nabízí všechno možné vybavení pro kamery. Zakoupit můžete baterie, držáky, nabíječky, náhradní díly, obaly, pouzdra, paměťové karty, světla, kabely a mikrofony pro různé druhy a typy kamer. Příslušenství je pro kamery od značek GoPro, BML, Niceboy, Sencor, SJCAM nebo Xiaomi.

Chtěli byste ušetřit za váš nákup? Přečtěte si tento článek až do konce a dozvíte se několik rad, jak ušetřit ve Vše pro kamery. E-shop Vše pro kamery bohužel nevyužívá slevové akce Dny Marianne, Nákupy s OnaDnes nebo Black Friday. Cashbackem získáte zpět z vaší objednávky 5 %. Slevové kupóny Vše pro kamery nepodporují.

V Havlíčkově Brodě je možné navštívit kamennou prodejnu Vše pro kamery, která je pro vás otevřena každý všední den, a kde se můžete poradit s odborníky. Před nákupem zboží na internetu vám doporučujeme si jeho cenu vždy porovnat na porovnávači cen Heureka, kde může jiný obchod nabízet stejné zboží levněji a vy tak můžete ušetřit za váš nákup.

Jak získat slevový kupón Vše pro kamery

Slevové kupóny Vše pro kamery aktuálně nepodporují, proto vám nedáme žádné tipy, kde je aktuálně získat. Pokud by však začal e-shop Vše pro kamery slevové kupóny podporovat, tak je bude publikovat na e-shopu, Facebooku nebo je bude rozesílat formou newsletteru všem odběratelům.

Můžete sledovat i Skrblíka. Slevové kupóny pro vás hledáme a publikujeme každý den. Přihlaste se k odběru novinek a my vám budeme posílat tipy na slevy a rady, jak ušetřit.

Jak uplatnit slevový kód Vše pro kamery

Uplatnit slevové kódy můžete ve většině případů v košíku, při vytváření objednávky. Vše pro kamery slevový kód ale nepodporují, a proto vám zde přesný návod nedáme. V případě, že by začal e-shop slevový kód v budoucnu využívat, tak vás o tom budeme na této stránce informovat včetně návodu, jak ho uplatnit.

Slevové kódy jsou skoro vždy nějak omezeny. Proto je tedy dobré podívat se před použitím na jejich podmínky. K nejčastějším omezením patří například minimální hodnota objednávky, časové omezení nebo je slevový kód určen pouze na určitý sortiment.

Cashback Vše pro kamery

Cashback Tipli5 % získat bonus 200 Kč

Pro získání cashbacků vám doporučujeme využívat portály Plná peněženka, Refundo, Tipli nebo Vratné peníze. Cashback Vše pro kamery poskytuje aktuálně pouze portál Tipli, kdy zpět z hodnoty vaší objednávky vám vrátí zpět do vaší peněženky 5 %.

Jak cashback získat? Zaregistrujte se na poskytujícím portálu, vyhledejte si požadovaný e-shop, proklikněte se do něj a vytvořte si v něm objednávku. Jakmile zboží převezmete a obchod potvrdí dokončení objednávky, tak vám budou na vaše cashbackové konto připsány peníze, které si pak můžete přeposlat na bankovní účet.

Vše pro kamery slevy – výprodeje, Black Friday…

Na vybraný sortiment nabízejí Vše pro kamery slevy, které vám mohou ušetřit několik procent z původních cen. Občas poskytují Vše pro kamery Den dopravy zdarma, ale klasické doručení zdarma za splnění určitý podmínek Vše pro kamery neposkytují.

Akce, jako jsou Black Friday, Dny Marianne nebo Nákupy s OnaDnes, Vše pro kamery nepodporují. Na Facebooku se můžete zúčastnit soutěží, které se občas konají, a ve kterých můžete získat zajímavé ceny zdarma.

Vše pro kamery doprava zdarma a cena poštovného

Vše pro kamery poštovné zdarma standardně nenabízejí za žádných podmínek. Čas od času ale pořádají Dny dopravy zdarma. Platit je možné hotově při osobním odběru, bankovním převodem, on-line kartou, přes Apple/Google Pay nebo na dobírku. U dobírky si připlatíte 30 Kč za administrativní poplatek.

Možnosti doručení:

  • Osobní odběr je zdarma
  • GLS je za 99 Kč
  • Zásilkovna je za 74 Kč

Vše pro kamery vrácení zboží

Na vrácení zboží Vše pro kamery poskytují běžných 14 dnů od převzetí zboží. Vrátit zboží můžete bez udání důvodu, třeba jen proto, že se vám nelíbí barva. Zboží ale nesmí být poškozené, nesmí jevit známky použití a musí mít kompletní balení. V ostatních případech je vrácení zboží na posouzení obchodu a může vám být účtován poplatek za uvedení zboží do původního stavu.

Jak zboží vrátit?

  1. Na prodejně – Přineste na prodejnu v Havlíčkové Brodě zboží, které jste se rozhodli vrátit, společně s fakturou. Vše další už s vámi vyřeší na prodejně.
  2. Poštou – Zabalte důkladně zboží k vrácení, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození. Do balíčku přiložte kopii faktury a vyplněný Vše pro kamery formulář pro odstoupení od smlouvy. Takto připravený balíček zašlete na adresu níže.

Kam zboží odeslat?
ECLIPSERA s.r.o.
Termesivy 41
Havlíčkův Brod
580 01

Vše pro kamery reklamace 2024

Reklamace Vše pro kamery řeší v průběhu záruční doby, která je ze zákona 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Například může jít o prodlouženou záruční lhůtu. Záruka začíná běžet ode dne převzetí zboží. Reklamaci musí Vše pro kamery vyřešit bezodkladně, nejpozději však do 30 dnů.

Jak zboží reklamovat?

Úplně na začátku reklamačního procesu vyplňte on-line reklamační formulář. K vyplnění formuláře si připravte fakturu, ze které získáte všechny potřebné informace pro úspěšné vyplnění. Na konci formuláře můžete přiložit fotografie vadného zboží. Po odeslání formuláře vás bude kontaktovat pracovník reklamačního oddělení a dohodne se s vámi na dalším postupu řešení reklamace.

Vše pro kamery kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Kamenná prodejna Vše pro kamery se nachází v Havlíčkově Brodě na adrese Termesivy 41 a je pro vás otevřena každý všední den od 7:00 do 15:00. Po otevírací dobu prodejny je možné využívat zákaznickou linku na všechny vaše dotazy a připomínky. Volat je možné na Vše pro kamery telefonní číslo 566 466 534.

K písemné komunikaci je možné využít chat v pravém dolním rohu nebo Vše pro kamery e-mail objednavky@vseprokamery.com.