květen 2024

2x Voton.cz slevový kód na květen 2024

(19 hodnocení)
O obchodu

Eshop Voton.cz se specializuje na prodej příslušenství k automobilům. V obchodě můžete koupit autodíly, a to originální i neoriginální pro řadu světových značek. K tomu je k dispozici příslušenství  nebo nářadí. Obchod nabízí slevy v rámci výprodeje nebo prostřednictvím cashbacku, který se liší podle značky, kterou kupujete. Poradit se s experty můžete v kamenné prodejně v Českých Budějovicích.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Voton.cz jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Voton.cz slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Voton.cz 2024

Obchod Voton.cz prodává autodíly a příslušenství pro osobní vozidla.  V nabídce najdete nejen originální díly, ale i prvovýrobu a druhovýrobu. To platí pro všechny kategorie nabízeného zboží a pro všechny automobilové značky. Zakoupit můžete levné značkové oleje, výprodej originálních dílů BMW ze zrušených nebo restrukturalizovaných skladů autorizovaných servisů a také kompletní vybavení pro autodílny, včetně nářadí.

Využijte na poslední skladové zásoby u Voton.cz výprodej. Zboží ve výprodeji najdete přehledně pod záložkou “VÝPRODEJ“. Slevy vám mohou ušetřit i více než 80 % z původních cen. Slevové kódy Voton.cz nepodporuje, a to ani slevové akce Black Friday nebo Dny Marianne, takže příliš mnoho dalších způsobů, jak ušetřit nenajdete.

Kamenná prodejna Voton.cz se nachází v Českých Budějovicích. Cenu zboží vám doporučujeme si před nákupem na internetu porovnat i s jinými prodejci na porovnávači cen Heuréka, kde tento obchod doporučuje 99 % zákazníků.

Jak získat slevový kupón Voton.cz

Voton.cz slevový kupón v současné chvíli nepodporuje. Pokud je začne obchod v budoucnu podporovat, tak vás o tom budeme informovat. Slevové kupóny pro jiné obchody můžete získat například při konání akcí Black Friday, Dny Marianne nebo Nákupy s OnaDnes.

Na těchto stránkách můžete najít slevové kupóny pro různé internetové obchody. Chcete od nás dostávat tipy na slevy a slevové kupóny? Přihlaste se k odběru newsletteru na Skrblíkovi a my vám budeme posílat tipy přímo na váš e-mail.

Jak uplatnit slevový kód Voton.cz

Návod, jak uplatnit slevový kód Voton.cz, vám v této části neposkytneme, protože je tento obchod nevyužívá. Jakmile začne obchod slevové kódy uplatňovat, tak vás o tom budeme na těchto stránkách informovat.

Dávejte si u používání slevových kódů pozor na jejich podmínky, které vám mohou jejich použití omezit. Nejčastější podmínky u slevových kódů jsou minimální hodnota nákupu, časové omezení nebo je slevový kód určen pouze na nákup určitého zboží/značky.

Cashback Voton.cz

Cashback Plná peněženkaaž 3 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundoaž 3 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipliaž 3 % získat bonus 200 Kč

Nakupte zboží od značek Kamoka, Denckermann, Maxgear, Topran, Esen, SKV, GSP, Yato, Quatros, Compass, K2, Cartechnic, Petec, Dr. Marcus, Mažeto, Eurol, Oxymo, Wurth, nebo z kategorie výprodej BMW a získejte z vašeho nákupu 3 % zpět. U ostatních produktů získáte zpět 1,5 %. Pro Voton.cz cashback nabízejí portály Plná peněženka, Refundo nebo Tipli. Využívat můžete také portál Vratné peníze, který ale cashback pro Voton.cz neposkytuje.

Než začnete využívat cashback, tak se zaregistrujte na jednom z výše uvedených portálů. Po přihlášení se proklikněte do požadovaného obchodu a vytvořte objednávku. Jakmile obchod potvrdí dokončení objednávky, tak vám budou na vaše cashbackové konto připsány peníze, které si můžete přeposlat na bankovní účet.

Voton.cz slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy Voton.cz poskytuje na vybrané produkty v řádu několika desítek procent, a to i více než 80 %. Výprodej Voton.cz poskytuje na poslední kusy zboží skladem nebo na díly BMW. Ušetřit můžete za určitých podmínek pomocí cashbacku, který vám nabídne hned několik poskytovatelů.

Poštovné zdarma Voton.cz nedává k žádné objednávce, ani při objednávce nad určitou hodnotu, jak je u celé řady obchodů zvykem. Akce jako Black Friday, Nákupy s OnaDnes nebo Dny Marianne Voton.cz nepodporuje.

Voton.cz doprava zdarma a cena poštovného

E-shop Voton.cz poštovné zdarma při doručení až k vám domů nenabízí za žádných podmínek. Platba je možná hotově/kartou na prodejně, on-line kartou, bankovním převodem, na fakturu (smluvní zákazníci) nebo na dobírku, která je za příplatek od 25 Kč podle vybraného přepravce. Zdarma je převzetí zboží na prodejně v Českých Budějovicích nebo prodejnách K+M Autosklo.

Možnosti dopravy jsou znázorněny níže:

 • Rozvoz České Budějovice (pro autoservisy) je za 25 Kč
 • Rozvoz Písecko (pro autoservisy) je za 45 Kč
 • Rozvoz Třeboňsko, Jindřichohradecko, Táborsko (pro autoservisy) je za 45 Kč
 • Rozvoz Českokrumlovsko (pro autoservisy) je za 45 Kč
 • Zásikovna (do 10 kg, do 100 cm) je za 69 Kč
 • PPL ParcelShop (do 30 kg, max 120 cm) je za 69 Kč
 • PPL (max 31 kg, max 120 cm) je za 89 Kč
 • Česká pošta – Balíkovna (max 20 kg, do 70 cm, ne baterie) je za 69 Kč
 • Česká pošta – balík Na poštu (max 30 kg, do 200 cm, ne baterie) je za 99 Kč
 • Česká pošta – balík Do ruky (max 30 kg, do 200 cm, ne baterie) je za 109 Kč
 • TopTrans (nárazníky, autobaterie, sudy, nadrozměr) je za 390 Kč

Voton.cz vrácení zboží

Vrácení zboží Voton.cz umožňuje bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží, které požadujete vrátit, nesmí být poškozené, nesmí jevit známky použití a musí být v originálním balení. V ostatních případech nelze vrátit nebo vám bude část peněz odečtena, aby bylo možné zboží uvést do původního stavu.

Jak vrátit zboží?

 1. Na prodejně – Vrátit zboží můžete na prodejně společně s kopií faktury nebo jiným dokladem o koupi.
 2. Poštou – Zboží, které chcete vrátit, zabalte důkladně do krabice, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození. Do balíčku přiložte vyplněný Voton.cz formulář pro odstoupení od smlouvy a kopii faktury. Takto připravený balíček zašlete poštou nebo jinou přepravní společností na adresu níže.

Adresa pro vrácení zboží:
VOTON.CZ autodíly
Komerční areál K6
Karolíny Světlé 540/6
České Budějovice
370 10

Voton.cz reklamace 2024

Záruka na zakoupené zboží je 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. V průběhu této doby můžete řešit u Voton.cz reklamace. Na vyřízení podané reklamace má Voton.cz maximálně 30 dnů a o výsledku vás musí informovat.

Jak zboží reklamovat?

 1. Na prodejně – Vrátit zboží můžete na prodejně společně s kopií faktury nebo jiným dokladem o koupi.
 2. Poštou – Do krabice zabalte vadné zboží, aby při přepravě nedošlo k jeho dalšímu poškození. Vyplněný Voton.cz reklamační formulář a kopii faktury přiložte do balíčku. Poštou nebo jinou přepravní společností zašlete balíček na adresu níže.

Adresa pro zaslání reklamace:
VOTON.CZ autodíly
Komerční areál K6
Karolíny Světlé 540/6
České Budějovice
370 10

Voton.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Každý všední den od 8:00 do 17:00 a v sobotu od 8:00 do 11:00 je možné zavolat na Voton.cz telefon 792 307 437. Kdykoliv pak můžete napsat na Voton.cz e-mail info@voton.cz.

Kamenná prodejna se nachází na adrese Komerční areál K6, Karolíny Světlé 540/6, České Budějovice.