květen 2024

1x Vivaco slevový kód na květen 2024

(16 hodnocení)
O obchodu

Vivaco má dlouholeté zkušenosti s výrobou kvalitní pleťové, vlasové, tělové a koupelové kosmetiky i bylinných mastí a masážních gelů. V kosmetice využívají příznivých účinků arganového oleje, výtažků z kozího mléka, hadího jedu SYN – AKE, kyseliny hyaluronové, konopného oleje i mandlového oleje. Skrblík nabízí aktuální slevové kódy Vivaco. Najít můžete také aktuální slevy. Využijte tak aktuální nabídku slev nebo cashback Vivaco, který nabízí řada cashback portálů.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Můžete přejít do obchodu. Vivaco jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Vivaco slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev1
⭐ Hodnocení10/10
📅 Poslední aktualizace21. 5. 2024

Jak ušetřit Vivaco 2024

Vivaco je česká společnost zabývající se výrobou a prodejem kvalitní pleťové, vlasové, tělové i koupelové kosmetiky. Produkty jsou vyráběny podle tradičních postupů s ohledem na zdravé životní prostředí. Společnost se může pyšnit certifikátem Nadace český výrobek, která se uděluje ověřeným firmám, které veškerou výrobu provádí na území České republiky.

Možností, jak ušetřit na Vivaco, je celá řada. Můžete využít například různých slevových akcí během roku nebo komerční svátky jako je Black Friday. Při nákupu můžete také uplatnit slevové kupóny, získat dopravu zdarma a nebo využít cashback, který pro Vivaco nabízí některé cashbackové portály.

Jak získat slevový kupón Vivaco

Vivaco slevový kupón můžete získat při různých slevových akcích, které obchod v průběhu celého roku pořádá.

Aby vám žádná z akcí, akčních nabídek a slevových kupónů neunikla, vyplatí se přihlásit se k odběru newsletteru. Díky tomu vám všechny informace budou chodit přímo do vaší e-mailové schránky. Můžete se také rovnou zaregistrovat na stránkách obchodu a stát se tak registrovaným zákazníkem, z čehož plyne spousta výhod.

Aktuální Vivaco slevové kupóny najdete také zde na Skrblík.cz, kde hledáme nejzajímavější akce do řady obchodů.

Jak uplatnit slevový kód Vivaco

Hned při prvním kroku vaší objednávky uplatníte váš Vivaco slevový kód. Pod výčtem položek košíku je kolonka pro zadání slevových kódů, které pak jen stačí potvrdit stisknutím “Použít”. Poté se vám automaticky odečte sleva z celkové hodnoty objednávky.

Slevový kód Vivaco

Vivaco slevové kódy jsou většinou časově omezené a nedají se kombinovat s jinými slevami.

Cashback Vivaco

Cashback Plná peněženka5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli5 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze5 % získat bonus 50 Kč

Cashback portály PlnáPeněženka, Refundo, Tipli a VratnéPeníze nabízí do obchodu Vivaco cashback neboli peníze zpět ve výši 5 % z celkové hodnoty objednávky.

Jak získat peníze zpět z vašich nákupů? Stačí se zaregistrovat na jednom z výše uvedených portálů. Přes účet na tomto portálu přejdete do obchodu a zde nakoupíte. Poté, co proběhne vaše objednávka, vám přijde odměna v dané výši z hodnoty nákupu na váš účet. A takto můžete ušetřit při každém internetovém nákupu.

Vivaco slevy – výprodeje, Black Friday…

Vivaco slevy jsou nabízeny během různých slevových akcí. Produkty ve slevě najdete v Magazínu v sekci Akce a slevy na stránkách e-shopu. Také během akce Vivaco Black Friday pořídíte produkty se slevou až 33 %.

Sleva 20 % na celý nákup se nabízí při nákupu na firmu. Pro získání této slevy stačí zadat IČO firmy, na kterou nakupujete. Ke každé objednávce dostanete navíc dárek – například vzorky nebo testery nových produktů.

Vivaco doprava zdarma a cena poštovného

Vivaco doprava zdarma platí při nákupu nad 1 000 Kč.

Při nákupu s nižší hodnotou jsou ceny dopravců následující:

  • Česká pošta – Balík Do ruky – 89 Kč
  • Česká pošta – Balík Na poštu – 84 Kč
  • Česká pošta – Balíkovna – 69 Kč
  • PPL – 119 Kč
  • DPD – 109 Kč
  • Zásilkovna – 79 Kč

Také máte možnost osobního odběru zdarma na pobočce firmy v Olomouci na této adrese:

Denisova 307/15
779 00 Olomouc – centrum

Otevírací doba prodejny je každý všední den od 9 do 12 a od 12:30 do 17 hodin. Platit můžete kartou nebo převodem, ale také na dobírku, při které k ceně objednávky doplatíte 30 Kč.

Vivaco vrácení zboží

Právo na Vivaco vrácení zboží máte do 14 dnů od převzetí zboží.

Kompletní a nepoškozené zboží v původním obalu odešlete doporučeně společně s dokladem o zakoupení na adresu:

Vivaco s.r.o.
Technologická 924/19
779 00 Olomouc – Holice

Písemnou žádost o odstoupení od smlouvy přiložte k zásilce nebo ji odešlete elektronicky na vivacoweb@seznam.cz. V této žádosti musíte uvést specifikaci smlouvy (číslo objednávky, číslo daňového dokladu, název a kód zboží, datum objednání zboží a datum obdržení zboží), vaše osobní údaje (jméno a příjmení, adresu, email, telefon), cenu (způsob, jakým byla cena uhrazena, navrhněte i způsob, jakým chcete peníze vrátit) a datum a podpis. Pro zjednodušení můžete využít vzorový formulář, který stačí vyplnit.

Do 14 dnů od odstoupení od smlouvy vám budou vráceny peníze i s náklady za dopravu zboží.

Vivaco reklamace 2024

Právo na uplatnění reklamace máte v třídenní lhůtě, poté nebude reklamace brána v potaz.

Vivaco reklamace vyřešíte následujícím způsobem:

Neprodleně po zjištění vady na produktu kontaktujte prodejce písemně, e-mailem na vivacoweb@seznam.cz nebo telefonicky na tel. číslo +420 585 423 783. Popište co nejpřesněji závadu a její projevy. Zkompletovanou zásilku opět zašlete na adresu:

Vivaco s.r.o.
Technologická 924/19
779 00 Olomouc – Holice

Náklady spojené s přepravou zboží hradí kupující.

Vaše reklamace bude do 30 dnů vyřízena a peníze vráceny na váš účet.

Vivaco kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Kontaktovat prodejce můžete na Vivaco e-mail: vivacoweb@seznam.cz, nebo Vivaco telefon: 585 423 783 a 774 796 056. Při problémech během nákupu můžete využít online chat přímo stránkách e-shopu.