duben 2024

5x VidaXL slevový kód na duben 2024

(65 hodnocení)
O obchodu

VidaXL nabízí cenově dostupné produkty vlastní značky. V e-shopu najdete zahradní nábytek, ploty, bazény, krby a ohniště a řadu dalších produktů včetně sportovního náčiní. Doprava zdarma z VidaXL je k dispozici u všech nákupů. Na Skrblíkovi najdete vždy nejnovější slevový kód vidaXL, portál pro Vás také hledá akční nabídky a slevy, abyste ušetřili při svých nákupech.

→ Jít do obchodu → Chci dopravu zdarma
Můžete přejít do obchodu. VidaXL jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
VidaXL slevy
🚚 Doprava zdarmaAno
🔔 Počet slev5
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace3. 4. 2024

Jak ušetřit VidaXL 2024

Nakoupit vše co potřebujete z pohodlí domova a navíc v jednom internetovém obchodě, ušetří bezpochyby spoustu cenného času i starostí. Když se k tomu přidají ještě výhodné ceny a vstřícný přístup, nastane přímo ideální kombinace pro vznik spokojeného zákazníka. Chcete jím být i vy? Seznamte se s e-shopem vidaXL.

Je součástí sítě internetových obchodů, působících nejen v Evropě, ale také v Austrálii a Spojených státech amerických. A právě díky své mezinárodní působnosti a širokému záběru, může vidaXL zajistit příznivé ceny bez nutnosti ubrat na kvalitě svých produktů. Prohlédněte si slevové kupóny vidaXL, které najdete právě zde na Skrblíkovi. Třeba se vám některý ze slevových kupónů vidaXL bude hodit. Každý slevový kupón vidaXL totiž znamená úsporu vašich peněz.

Jak ušetřit na vidaXL

Sortiment vidaXL je skutečně široký. Hlavní nabídkovou linii tvoří především potřeby pro dům, zahradu a kutilství. Krom toho zde seženete také auto moto doplňky, sportovní náčiní, fotografické příslušenství, hračky a hry, chovatelské potřeby, kosmetické a zdravotní produkty, oblečení a mnohé další. Rozsah celého sortimentu se neustále zvětšuje o nové a nové kategorie, ale základ zůstává stejný – nízká cena, kvalitní servis a pocit z dobrého nákupu. Skrblík vám k tomu ještě přidá aktuální slevy do vidaXL.

Bezpečný nákup na vidaXL

Přestože se jedná o prakticky celosvětovou síť internetových obchodů, jsou českým zákazníkům zaručena stejná spotřebitelská práva, jako v jakémkoli jiném tuzemském e-shopu. Čili v žádném případě nepřijdete o 14 denní lhůtu na vrácení zboží. Částka, kterou jste zaplatili, vám bude vyplacena nejpozději do 14 dnů od obdržení prodejcem. Navíc veškerou dopravu v tomto případě hradí samotná vidaXL (platí jen v případě, použijete-li smluvního přepravce e-shopu). A nemusíte se obávat ani případného kontaktu se zákaznickým servisem (dotazy, vrácení zboží, reklamace).  Vše probíhá standardně v českém jazyce. VidaXL jednoduše spojuje výhody mezinárodního internetového obchodu s jistotou bezpečného a snadného nákupu.

Jak použít slevový kupón na vidaXL

Variant jak ušetřit na vidaXL máte k dispozici hned několik. Ulovte si například jednu z limitovaných denních a týdenních nabídek, kde ušetříte až desítky procent. Vybírat můžete i z cenově zvýhodněného sezonního zboží.

Slevový kód VidaXL

Jak ale vědět, že zrovna probíhá ve vidaXL sleva na zboží, které vás zajímá, aniž byste museli denně procházet e-shop? Přihlaste se k odběru newsletteru od Skrblíka. Čerstvá várka slev do vidaXL tak poputuje rovnou do vaší e-mailové schránky. Už vám neuniknou výprodeje, speciální akce, ani slevové kódy vidaXL.

Každý slevový kupón vidaXL obsahuje podrobné informace o způsobu uplatnění a trvání dané nabídky. V případě, že jeho součástí slevový kód vidaXL, opište jej (případně zkopírujte) do vymezeného pole v prvním kroku nákupního košíku a nezapomeňte na potvrzení. Okamžitě tak vidíte cenu po slevě.

Každému nově registrovanému zákazníkovi s objednávkou nad 2800 Kč vidaXL garantuje slevu 150 Kč. Dále jej pak čekají exkluzivní nabídky a informace o novinkách.

Možnosti dopravy vidaXL

Co na Skrblíkovi opravdu nenajdete, je slevový kód pro dopravu zdarma na vidaXL. Ale nemusí vám to být líto. Doprava zdarma na vidaXL totiž platí zcela automaticky na všechny objednávky. Dopravu zdarma z vidaXL zajišťuje přepravní služba GLS. Obvyklá dodací lhůta činí 6-8 pracovních dnů.

Možnosti platby vidaXL

Pro úspěšné dokončení objednávky už zbývá jen zvolit tu variantu platby, která vám bude nejvíce vyhovovat. Na výběr máte hned z několika druhů bezhotovostních operací – online platbu kartou, běžný bankovní převod, službu PayPal a TrustPay.