červenec 2024

3x Vicom víno slevový kód na červenec 2024

(37 hodnocení)
O obchodu

Vicom víno je specializovaný obchod s kvalitními víny z celého světa. Sortiment a servis je zaměřen na potřeby gastronomie, vinoték a vinných klubů, ale také restaurací a barů. V nabídce jsou bílá, růžová i červená vína z Chile, Austrálie, Jihoafrické republiky a dalších destinací. Skrblík Vám nabízí aktuální slevový kód Vicom víno.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 3 500 Kč
Můžete přejít do obchodu. Vicom víno jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Vicom víno slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 7. 2024

Jak ušetřit Vicom víno 2024

Pokud jste ještě neslyšeli o internetovém obchodě Vicom Víno, pak vězte, že na českém trhu působí již od roku 1993 a specializuje se na značková vína celosvětové provenience. Funguje zároveň jako importér zahraničních vín a velkoobchod a v Praze provozuje dva úspěšné Cash&Carry sklady. Sortiment dále distribuuje do gastronomických provozů, vinoték a barů. Kvalitní vína a další alkoholické i nealkoholické nápoje si prostřednictvím e-shopu můžete dopřát i vy a Skrblík vám k nim přidá i slevové kupóny do Vicom Víno.

Doplňte svou vinotéku s Vicom Víno

Říkají vám něco názvy Chablis, Grand Cru, Opus One či Almaviva? V tom případě budete z nabídky Vicom Víno opravdu nadšení, protože zmíněná vína jsou jen třešničkou na dortu z celkového sortimentu. A pro ty, co dosud rozlišovali jen bílé a červené, nastává příležitost rozšířit si obzory a možná nalézt i pověstnou pravdu. Své zastoupení na Vicom Víno totiž mají všechny významné světové vinařské destinace, jako oblíbená Francie, Itálie, Kalifornie, Nový Zéland, ale i Jihoafrická republika, Chile nebo Argentina. Netřeba ale chodit daleko, protože i tuzemská vinařství produkují vína vynikajících kvalit. V nabídce e-shopu najdete zástupce z více než padesáti zdejších větších i menších vinařství, jako jsou Michlovský, Vinné sklepy Kutná Hora, Špalek či Zámecké vinařství Třebívlice.

Pro lepší orientaci na Vicom Víno je připraven přehledný systém filtrů, takže lze vybírat čistě jen dle typu vína, odrůdy, země či pěstitelské oblasti a značky. Že se v nich moc nevyznáte? Nevadí. Detail samotných značek obsahuje krátký medailon, zachycující historii a současnost vinařství, produkci a charakteristiku vyráběných vín.

Vicom Víno není jen o víně

Další významnou položku sortimentu Vicom Víno tvoří destiláty a lihoviny (co zkusit výběrovou whisky, nebo luxusní koňak), piva a nealkoholické nápoje. Navíc každá ze skupin nápojů má na e-shopu vlastní outlet, kde se díky slevám v řádu desítek procent, pohybují ceny na opravdu nízké hranici. Ovšem aktuální slevy do Vicom Víno vám přináší i Skrblík. Takže vůbec nebude vadit, když se rozšoupnete a k objednávce přidáte praktický set s doplňky k servírování a uchovávání vína, karafu i sklenky. Pro osvěžení chuťových buněk mezi jednotlivými nápoji se budou hodit chuťovky z gastronomické sekce, jež zahrnují kupříkladu slané pečivo, olivy, nakládanou zeleninu, paštiky, čaje atd. Stačí pár kliknutí na Vicom Víno a pohodový večer máte zaručen. A přesáhne-li vaše objednávka hodnotu 7 000 Kč (bez DPH), můžete s Vicom Víno ušetřit a užívat si zvýhodněných cen, jako byste byli velkoobchodník.

Jak uplatnit slevový kupón Vicom Víno

Chcete nakoupit ještě výhodněji? Se Skrblíkem to není žádný problém. Chyťte si svůj slevový kupón do Vicom Víno. Skrblík pro vás totiž sbírá slevové kupóny do Vicom Víno pro ještě příjemnější nákup. Abyste si byli jistí, že vám žádné aktuální slevové kupóny do Vicom Víno  neuniknou, přihlaste se k odběru Skrblíkova newsletteru. V něm vám v pravý čas a přímo do e-mailové schránky dorazí nejnovější výhodné nabídky, nebo třeba slevové kódy do Vicom Víno.

Variant jak použít slevový kupón ve Vicom Víno bývá hned několik. Podmínky a informace o použití se dozvíte v samotném slevovém kupónu Vicom Víno. Pokud obsahuje slevový kód do Vicom Víno nezapomeňte jej připojit ke své objednávce.

Možnosti dopravy Vicom Víno

Hledáte slevový kód pro dopravu zdarma? Pro zákazníky je připravena doprava zdarma na Vicom Víno, pakliže objednávka dosáhne minimální hodnoty 3 500 Kč.

V Praze – Holešovicích se také nachází centrální sklad pro osobní odběr, nebo si zásilku vyzvedněte ve spřátelené vinotéce Cellarius na Vinohradech.

Zásilky lze po předchozí domluvě dodat i mimo území České republiky.

Možnosti platby Vicom Víno

Abyste úspěšně dokončili svůj nákup, je třeba ještě zvolit způsob platby na Vicom Víno , který se odvíjí i dle preferovaného doručení. Vybrali jste si dodání na vámi zvolenou adresu? V tom případě máte na výběr dvě varianty úhrady, a to buď bankovním převodem, nebo standardní dobírku. Je sice zpoplatněna, ale odeslání není pozdrženo dobou převodu, takže ji u sebe můžete mít mnohem rychleji.