červen 2024

5x Veselá veverka slevový kód na červen 2024

(69 hodnocení)
O obchodu

Eshop Veselá veverka se specializuje na prodej zdravého mlsání. K dispozici jsou ořechové směsi, sušené ovoce, sušené maso nebo dárkové balíčky s ochutnávkou mnoha produktů z nabídky eshopu. Prohlédnout sortiment Veselá veverka můžete ve stáncích v nákupních centrech po České republice. Ušetřit ve Veselé veverka je možné s cashbackem nebo slevovými kódy, které najdete například na Facebooku.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 1 400 Kč s GLS
Můžete přejít do obchodu. Veselá veverka jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Veselá veverka slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev5
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace18. 6. 2024

Jak ušetřit Veselá veverka 2024

Máte rádi zdravé a fit doplňky k jídlu nebo si teprve chcete vylepšit váš jídelníček? E-shop Veselá veverka vám přináší oříšky, sušené ovoce, plody v polevě, bonbony, sušené maso nebo výhodné boxy, které jsou vhodné napříkad jako dárek. Tyto produkt vám mohou vyřešit zdravě snídani, svačinu, oběd i večeři. Vybírat můžete z několika různých druhů tohoto zboží podle vaší chuti.

Využijte v průběhu roku různé akce, které Veselá veverka pořádá. V rámci těchto akcí nabízí Veselá veverka slevy, které šetří vaše peníze. Tyto slevy mohou být poskytovány například formou slevových kupónů na určitý sortiment. Za dopravu neplatíte u objednávek nad 1 400 Kč. Pár námi doporučovaným portálů potom nabízí také cashback.

Několik obchůdků Veselá veverka provozuje ve vybraných obchodních centrech. Cenu zboží při nakupování na internetu vám doporučujeme si před nákupem porovnat na porovnávači cen Heureka, kde vám tento obchod navíc doporučuje 98 % zákazníků, kteří v tomto obchodě za posledních 90 dnů nakoupili.

Jak získat slevový kupón Veselá veverka

Slevové kupóny Veselá veverka publikuje při konání různých vlastních akcí na Facebooku nebo přímo na e-shopu. Pokud odebíráte newsletter, tak dostanete slevový kupón rovnou do e-mailu mezi prvními a 100 Kč slevový kupón Veselá veverka jako odměnu za registraci hned na první nákup.

Obchod slevové kupóny neposkytuje v rámci akcí Dny Marianne nebo Nákupy s OnaDnes.

Slevové kupóny můžete získat také na této stránce Skrblík, a to nejen pro tento obchod, ale i spoustu dalších. Pravidelně pro vás slevové kupóny hledáme a zveřejňujeme. Aby vám nic neuniklo, tak vám doporučujeme přihlásit se k odběru našeho newsletteru, abychom vám mohli posílat tipy, jak ušetřit za vaše nákupy.

Jak uplatnit slevový kód Veselá veverka

Veselá veverka

V nákupním košíku, při vytváření objednávky, můžete uplatnit slevový kód Veselá veverka. V prvním kroku, pod seznamem zboží k objednání, je část “Dárky a slevy“. Právě v této části lze uplatnit Veselá veverka slevový kód a potvrďte ho kliknutím na tlačítko “Přidat“. Pokud bude vámi zadaný slevový kód platný, tak vám bude sleva odečtena a celková cena bude přepočítána.

Dávejte si u slevových kódů pozor na  jejich podmínky pro uplatnění, které by vás mohli o slevu připravit. Nejčastěji se jedná o minimální hodnotu objednávky, časové omezení nebo je slevový kód určen pouze na určitý sortiment.

Cashback Veselá veverka

Cashback Plná peněženka4 % získat bonus 60 KčCashback Refundo4 % získat bonus 50 KčCashback Tipli4 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze4 % získat bonus 50 Kč

Pro získání cahbacku vám doporučujeme využívat portály Plná peněženka, Refundo, Tipli nebo Vratné peníze. Všechny zmíněné portály poskytují pro Veselá veverka cashback, z hodnoty vaší objednávky získáte zpět do vaší kapsy 4 %.

Abyste mohli cashback získat, tak je potřeba se na vybraném portálu zaregistrovat. Po přihlášení si vyhledáte e-shop, prokliknete se do něj a vytvoříte si v něm objednávku. Pak už jen stačí zboží převzít a vyčkat na potvrzení dokončení objednávky obchodem. Na váš cashbackový účet budou připsány peníze, které si pak můžete přeposlat na bankovní účet.

Veselá veverka slevy – výprodeje, Black Friday…

V průběhu roku pořádá Veselá veverka akce, v rámci kterých nabízí například slevové kupóny na nákup určitého sortimentu. Slevy od Veselé veverky vám ušetří vaše peníze. Poštovné zdarma Veselá veverka přibalí navíc ke každé objednávce nad stanovenou hodnotu.

Bez omezení hodnoty objednávky získáte ke každé objednávce jako dárek ochutnávku, díky které si můžete vyzkoušet zboží, které by vás ani nenapadlo objednávat. Známé slevové akce Black Friday, Nákupy s OnaDnes nebo Dny Marianne Veselá veverka nepodporuje. Dva portály vám aktuálně poskytují cashback, který vám přinese zpět do vaší peněženky 4 %.

Veselá veverka doprava zdarma a cena poštovného

Veselá veverka doprava zdarma je ke každé objednávce nad 1 400 Kč s doručením od GLS.

Možnosti dopravy:

  • Zásilkovna stojí 79 Kč
  • GLS stojí od 75 Kč
  • PPL stojí 120 Kč
  • Česká pošta – balík Do ruky stojí 129 Kč
  • Česká pošta – balík Na poštu stojí 129 Kč

U způsobu platby najdete hned několik možností. Platba je možná převodem na účet, on-line kartou, on-line bankovním převodem nebo na dobírku, za kterou je ale poplatek 30 Kč.

Veselá veverka vrácení zboží

Klasické vrácení zboží Veselá veverka umožňuje bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Nelze ale vrátit zboží, které bylo upraveno dle přání zákazníka, podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání.

V případě vrácení zboží kontaktujte zákaznickou linku přes telefon 771 160 857 nebo přes e-mail eshop@vesela-veverka.cz a dohodněte se na nejlepším způsobu řešení. Pak už jen zboží zabalte a zašlete na adresu, kterou vám pracovníci zákaznické linky nadiktují. Do balíčku přiložte ke zboží kopii faktury a průvodní dopis o odstoupení od smlouvy, do kterého nezapomeňte uvést kontaktní údaje na vás.

Veselá veverka reklamace 2024

Reklamace Veselá veverka vyřizuje v rámci záruční lhůty. Běžná záruka podle zákona je 24 měsíců od převzetí zboží. Na zboží, které podléhá rychlé zkáze, se však záruka 24 měsíců nevztahuje. Vyřídit vámi podanou reklamaci musí Veselá veverka nejpozději do 30 dnů.

Vyskytla se na vámi zakoupeném zboží vada, která je výrobní a nebyla způsobena vaší vinnou, například nevhodným skladováním? Kontaktujte zákaznickou linku přes telefon 771 160 857 nebo přes e-mail eshop@vesela-veverka.cz a informujte je o vašem problému. Obchod s vámi váš problém vyřeší a dohodne se s vámi, jak postupovat dále.

Veselá veverka kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Potřebujete poradit? Máte jakýkoliv dotaz? Využijte od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 zákaznickou linku. Zavolat můžete na Veselá veverka telefon 771 160 857. Písemně můžete kdykoliv napsat na Veselá veverka e-mail eshop@vesela-veverka.cz.

E-shop Veselá veverka najdete také na sociálních sítích Facebook, Instagram, LinkedIn nebo TikTok. Běžné kamenné prodejny má ve větších městech ČR.