červenec 2024

4x Venira slevový kód na červenec 2024

(32 hodnocení)
O obchodu

Na Venira pořídíte přírodní doplňky stravy a kosmetiku pro vlasy, nehty a pleť. Přípravky Venira jsou vyrobeny v České republice. Obchod je ověřen zákazníky na portále Heureka. Slevový kód Venira lze získat odběrem novinek z e-shopu a také je najdete přehledně a jednoduše na Skrblík. Ke každé objednávce také získáte dárek zdarma. Ušetřit ve Venira můžete také prostřednictvím cashback portálů.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 1 500 Kč
Můžete přejít do obchodu. Venira jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Venira slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 7. 2024

Jak ušetřit Venira 2024

E-shop Venira se zabývá prodejem české přírodní kosmetiky a doplňků stravy určených pro vlasy, nehty a pleť. V nabídce najdete kapsle pro vlasy, nehty a pleť, kolagenový drink, hydratační séra na pleť, přírodní kosmetické oleje, ale i vzorky všech produktů na vyzkoušení a kosmetickou taštičku, balzám na rty, nákupní tašku, hřeben na vlasy a box na kapsle a tabletky.

Chcete vědět, jak ušetřit na Venira? Před nákupem se podívejte, zda není k dispozici slevový kupón Venira. Zaregistrováním se v obchodě získáte řadu speciálních výhod (například soutěže, slevové kódy), které obchod zasílá jen registrovaným uživatelům. Ušetříte také během akce Venira Black Friday.

Slevy Venira ulovíte v rámci slevové akce. Může se jednat například o akci doprava zdarma Venira na všechny produkty či dárek ke každé objednávce. Pokud se přihlásíte k odběru newsletteru v dolní části webu obchodu, budete mít přehled o soutěžích, slevových kódech, novinkách a dalších akcích.

E-shop má i blog, na kterém se dozvíte zajímavé informace o Venira produktech, soutěžích či slevových akcích. Sekce zkušenosti přináší hodnocení zákaznic, které již v obchodě produkty zakoupili a užívaly je. V této kategorii si přečtete i Heuréka recenze – 99 % zákazníků e-shop Venira doporučuje.

Jak získat slevový kupón Venira

Slevový kupón Venira najdete jednou za čas přímo na webu obchodu v rámci slevové akce. Objevit se mohou také v pravidelně zasílaném newsletteru. Nenechte si utéct žádnou soutěž, slevové kódy, novinky, řadu tipů a dalších akcí a přihlaste se k odběru novinek zadáním e-mailu v dolní části e-shopu.

Pokud se v obchodě zaregistrujete a založíte si tak zákaznický účet, získáte kompletní přehled o svých objednávkách, ale i řadu speciálních výhod (například soutěže, slevové kódy), které obchod zasílá jen registrovaným uživatelům. Slevy Venira i dalších obchodů se nachází i zde na portálu Skrblík.

Jak uplatnit slevový kód Venira

Slevový kód Venira

Slevový kód Venira uplatníte v prvním kroku v košíku vlevo pod seznamem objednávaného zboží. Kód slevového poukazu zadejte do pole “Máte slevový kód?” a klikněte na tlačítko “Použít”.

Venira slevové kupóny platí omezenou časovou dobu, mohou se vztahovat například jen na konkrétní typ zboží či na stanovenou částku objednávky. A většinou neplatí na již zlevněné zboží.

Cashback Venira

Cashback Plná peněženkaaž 4,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundoaž 4,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipliaž 4,5 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné penízeaž 4,5 % získat bonus 50 Kč

Cashback Venira nabízí portály Plná Peněženka, Refundo, Tipli a Vratné peníze. U všech zmíněných společností získáte až 4,5 % z nákupu zpět. Stačí se zdarma zaregistrovat, nakoupit přes odkaz profilu obchodu a odměna je vaše. Casbhack vám pomáhá ušetřit z objednávky ještě více.

Venira slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy Venira poskytuje jednou za čas v rámci slevové akce. Může se jednat například o akci doprava zdarma Venira na všechny produkty či dárek ke každé objednávce.

Venira dárek zdarma dává ke každé objednávce jako poděkování. Dáreček uvidíte vždy u konkrétního produktu a v případě zakoupení více produktů se dárky započítávají všechny. E-shop píše i blog, na kterém se dozvíte zajímavé informace o Venira produktech, soutěžích či slevových akcích.

Sekce zkušenosti přináší hodnocení zákaznic, které již v obchodě produkty zakoupili a užívaly je. Najdete zde přes 200 proměn neboli ukázku toho, jak Venira produkty zákaznicím pomohly a jaké pozorují výsledky. V této kategorii si přečtete i Heuréka recenze – 99 % zákazníků e-shop Venira doporučuje.

Přihlašte se k odběru newsletteru a nenechte si utéct žádnou soutěž, slevové kódy, novinky, řadu tipů a dalších akcí. Stačí zadat váš e-mail v dolní části e-shopu. Na hlavní stránce obchodu najdete balíček měsíce v akci.

Pokud se v obchodě zaregistrujete a založíte si tak zákaznický účet, získáte kompletní přehled o svých objednávkách, ale i řadu speciálních výhod (například soutěže, slevové kódy), které obchod zasílá jen registrovaným uživatelům. Ušetříte také během akce Venira Black Friday.

Venira doprava zdarma a cena poštovného

Při nákupu nad 2 000 Kč je pro vás v e-shopu Venira doprava zdarma. Pokud objednávku uskutečníte do 12 hodin bude vám doručena do druhého pracovního dne. Balíček si můžete nechat doručit několika způsoby:

  • Zásilkovna – výdejní místa za 59 Kč
  • GLS – doručení na adresu za 79 Kč
  • Česká pošta – doručení na adresu za 79 Kč
  • PPL – doručení na adresu za 79 Kč

Venira vrácení zboží

Vrácení zboží Venira lze uskutečnit do 14 dnů ode dne převzetí zásilky. Produkty musí být nerozbalené a jejich obal nesmí být poškozený. Obchod nejprve ohledně vracení balíčku kontaktuje e-mailem info@venira.cz. V e-mailu uveďte číslo objednávky a z jakého důvodu produkt vracíte.

Využít můžete formulář Odstoupení od kupní smlouvy, jehož vzor najdete na konci obchodních podmínek. Zboží poté zabalte a zašlete na adresu:

TOPADROIT a.s.
Přemyslovců 1014/45
709 00 Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky

Poté, co obchod obdrží zboží, vrátí vám obratem peníze, a to nejpozději do 14 dnů. Náklady za doručení zboží zpět obchodu hradíte vy.

Venira reklamace 2024

Reklamace Venira lze uplatnit po dobu 24 měsíců od převzetí zboží. O reklamaci kontaktujte obchod e-mailem info@venira.cz nebo dopisem a uveďte vaše kontaktní údaje, popis závady a požadavek na způsob vyřízení reklamace a prokažte nákup zboží přiložením dokladu o koupi. Zboží přineste nebo zabalené ve vhodném obalu zašlete na adresu:

TOPADROIT a.s.
Přemyslovců 1014/45
709 00 Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky

Nárok máte na odstranění vady dodáním věci nové, bezplatné odstranění vady opravou, přiměřenou slevu z kupní ceny nebo odstoupení od kupní smlouvy.

Při uplatnění reklamace obdržíte prostřednictvím e-mailu písemné potvrzení (reklamační protokol) sloužící jako doklad při vypořádání Venira reklamace. V tomto dokumentu je uvedeno, kdy byla reklamace uplatněna, co je jejím obsahem a jaký způsob vyřízení reklamace požadujete. Reklamaci obchod vyřídí bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů od jejího uplatnění,

Venira kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro vaše dotazy je tu zákaznická infolinka Venira na telefonním čísle 770 118 595 každý den od 8 do 16 hodin. Ke komunikaci slouží Venira e-mail info@venira.cz a využít lze i kontaktní formulář na webu obchodu. Odpověď na váš dotaz můžete najít v sekci Často kladené otázky.