srpen 2021

Slevový kód Venira srpen 2021

9 (32 hodnocení) O obchodu

Na Venira pořídíte přírodní doplňky stravy a kosmetiku pro vlasy, nehty a pleť. Přípravky Venira jsou vyrobeny v České republice. Obchod je ověřen zákazníky na portále Heureka. Slevový kód Venira lze získat odběrem novinek z e-shopu a také je najdete přehledně a jednoduše na Skrblík. Ke každé objednávce také získáte dárek zdarma. Ušetřit ve Venira můžete také prostřednictvím cashback portálů.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Venira jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit Venira 2021

E-shop Venira se zabývá prodejem české přírodní kosmetiky a doplňků stravy určených pro vlasy, nehty a pleť. V nabídce najdete kapsle pro vlasy, nehty a pleť, kolagenový drink, hydratační séra na pleť, přírodní kosmetické oleje, ale i vzorky všech produktů na vyzkoušení a kosmetickou taštičku, balzám na rty, nákupní tašku, hřeben na vlasy a box na kapsle a tabletky.

Chcete vědět, jak ušetřit na Venira? Před nákupem se podívejte, zda není k dispozici slevový kupón Venira. Zaregistrováním se v obchodě získáte řadu speciálních výhod (například soutěže, slevové kódy), které obchod zasílá jen registrovaným uživatelům. Ušetříte také během akce Venira Black Friday.

Slevy Venira ulovíte v rámci slevové akce. Může se jednat například o akci doprava zdarma Venira na všechny produkty či dárek ke každé objednávce. Pokud se přihlásíte k odběru newsletteru v dolní části webu obchodu, budete mít přehled o soutěžích, slevových kódech, novinkách a dalších akcích.

E-shop má i blog, na kterém se dozvíte zajímavé informace o Venira produktech, soutěžích či slevových akcích. Sekce zkušenosti přináší hodnocení zákaznic, které již v obchodě produkty zakoupili a užívaly je. V této kategorii si přečtete i Heuréka recenze – 99 % zákazníků e-shop Venira doporučuje.

Jak získat slevový kupón Venira

Slevový kupón Venira najdete jednou za čas přímo na webu obchodu v rámci slevové akce. Objevit se mohou také v pravidelně zasílaném newsletteru. Nenechte si utéct žádnou soutěž, slevové kódy, novinky, řadu tipů a dalších akcí a přihlaste se k odběru novinek zadáním e-mailu v dolní části e-shopu.

Pokud se v obchodě zaregistrujete a založíte si tak zákaznický účet, získáte kompletní přehled o svých objednávkách, ale i řadu speciálních výhod (například soutěže, slevové kódy), které obchod zasílá jen registrovaným uživatelům. Slevy Venira i dalších obchodů se nachází i zde na portálu Skrblík.

Jak uplatnit slevový kód Venira

Slevový kód Venira

Slevový kód Venira uplatníte v prvním kroku v košíku vlevo pod seznamem objednávaného zboží. Kód slevového poukazu zadejte do pole “Máte slevový kód?” a klikněte na tlačítko “Použít”.

Venira slevové kupóny platí omezenou časovou dobu, mohou se vztahovat například jen na konkrétní typ zboží či na stanovenou částku objednávky. A většinou neplatí na již zlevněné zboží.

Cashback Venira

Cashback Plná peněženkaaž 4,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundoaž 4,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipliaž 4,5 % získat bonus 200 KčCashback Vratné penízeaž 4,5 % získat bonus 50 Kč

Cashback Venira nabízí portály Plná Peněženka, Refundo, Tipli a Vratné peníze. U všech zmíněných společností získáte až 4,5 % z nákupu zpět. Stačí se zdarma zaregistrovat, nakoupit přes odkaz profilu obchodu a odměna je vaše. Casbhack vám pomáhá ušetřit z objednávky ještě více.

Venira slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy Venira poskytuje jednou za čas v rámci slevové akce. Může se jednat například o akci doprava zdarma Venira na všechny produkty či dárek ke každé objednávce.

Venira dárek zdarma dává ke každé objednávce jako poděkování. Dáreček uvidíte vždy u konkrétního produktu a v případě zakoupení více produktů se dárky započítávají všechny. E-shop píše i blog, na kterém se dozvíte zajímavé informace o Venira produktech, soutěžích či slevových akcích.

Sekce zkušenosti přináší hodnocení zákaznic, které již v obchodě produkty zakoupili a užívaly je. Najdete zde přes 200 proměn neboli ukázku toho, jak Venira produkty zákaznicím pomohly a jaké pozorují výsledky. V této kategorii si přečtete i Heuréka recenze – 99 % zákazníků e-shop Venira doporučuje.

Přihlašte se k odběru newsletteru a nenechte si utéct žádnou soutěž, slevové kódy, novinky, řadu tipů a dalších akcí. Stačí zadat váš e-mail v dolní části e-shopu. Na hlavní stránce obchodu najdete balíček měsíce v akci.

Pokud se v obchodě zaregistrujete a založíte si tak zákaznický účet, získáte kompletní přehled o svých objednávkách, ale i řadu speciálních výhod (například soutěže, slevové kódy), které obchod zasílá jen registrovaným uživatelům. Ušetříte také během akce Venira Black Friday.

Venira doprava zdarma a cena poštovného

Při nákupu nad 2 000 Kč je pro vás v e-shopu Venira doprava zdarma. Pokud objednávku uskutečníte do 12 hodin bude vám doručena do druhého pracovního dne. Balíček si můžete nechat doručit několika způsoby:

  • Zásilkovna – výdejní místa za 59 Kč
  • GLS – doručení na adresu za 79 Kč
  • Česká pošta – doručení na adresu za 79 Kč
  • PPL – doručení na adresu za 79 Kč

Venira vrácení zboží

Vrácení zboží Venira lze uskutečnit do 14 dnů ode dne převzetí zásilky. Produkty musí být nerozbalené a jejich obal nesmí být poškozený. Obchod nejprve ohledně vracení balíčku kontaktuje e-mailem info@venira.cz. V e-mailu uveďte číslo objednávky a z jakého důvodu produkt vracíte.

Využít můžete formulář Odstoupení od kupní smlouvy, jehož vzor najdete na konci obchodních podmínek. Zboží poté zabalte a zašlete na adresu:

TOPADROIT a.s.
Přemyslovců 1014/45
709 00 Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky

Poté, co obchod obdrží zboží, vrátí vám obratem peníze, a to nejpozději do 14 dnů. Náklady za doručení zboží zpět obchodu hradíte vy.

Venira reklamace 2021

Reklamace Venira lze uplatnit po dobu 24 měsíců od převzetí zboží. O reklamaci kontaktujte obchod e-mailem info@venira.cz nebo dopisem a uveďte vaše kontaktní údaje, popis závady a požadavek na způsob vyřízení reklamace a prokažte nákup zboží přiložením dokladu o koupi. Zboží přineste nebo zabalené ve vhodném obalu zašlete na adresu:

TOPADROIT a.s.
Přemyslovců 1014/45
709 00 Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky

Nárok máte na odstranění vady dodáním věci nové, bezplatné odstranění vady opravou, přiměřenou slevu z kupní ceny nebo odstoupení od kupní smlouvy.

Při uplatnění reklamace obdržíte prostřednictvím e-mailu písemné potvrzení (reklamační protokol) sloužící jako doklad při vypořádání Venira reklamace. V tomto dokumentu je uvedeno, kdy byla reklamace uplatněna, co je jejím obsahem a jaký způsob vyřízení reklamace požadujete. Reklamaci obchod vyřídí bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů od jejího uplatnění,

Venira kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro vaše dotazy je tu zákaznická infolinka Venira na telefonním čísle 770 118 595 každý den od 8 do 16 hodin. Ke komunikaci slouží Venira e-mail info@venira.cz a využít lze i kontaktní formulář na webu obchodu. Odpověď na váš dotaz můžete najít v sekci Často kladené otázky.