červen 2024

1x Venda slevový kód na červen 2024

(12 hodnocení)
O obchodu

Venda.cz je internetový obchod s levným zbožím od dárků pro muže a ženy, přes vychytávky a doplňky pro domácnost až po drogerii a přípravky na hubnutí. Skrblík pro vás má slevové kupóny a slevové kódy do Venda.cz.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma od 999 Kč
Můžete přejít do obchodu. Venda jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Venda slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev1
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace18. 6. 2024

Jak ušetřit Venda 2024

Na e-shopu Venda najdete množství rozmanitých produktů – doplňky do domácnosti, nářadí, sportovní vybavení, zavazadla, ale také elektro a oblečení. Svoji kategorii mají i domácí mazlíčci, kde naleznete nejen hračky, ale i přepravní tašky a vodítka.

Přejete si vědět, jak ušetřit na Venda? Je to jednoduché, stačí sledovat nejnovější akce a nabídky obchodu. Po celý rok se nabízí možnost zakoupit zlevněné produkty. Setkáte se s nimi ve vybrané kategorii s názvem „VÝPRODEJ“. Zde dostupné slevy často dosahují výše až přes 70 % z původní ceny výrobku. Nadále lze ušetřit pomocí slevových kupónů, nebo se nechat odměnit za nákup cashbackem. Dopravu zdarma Venda získáte pro objednávky v hodnotě nad 999 Kč.

Internetový obchod Venda je hodnocen srovnávacím portálem Heureka, kde se setkává se spokojeností 91 % zákazníků (k prosinci 2022).

Jak získat slevový kupón Venda

Slevové kupóny Venda vám napomohou k získání ještě větší slevy. Jelikož se jedná o velmi oblíbené výhody, můžete je nalézt v období různých svátků a slevových akcí.

Pokud se ptáte, jak získat slevový kupón Venda, věnujte větší pozornost nabídkám obchodu. O slevách se mimo jiné lze dozvědět také na sociálních sítích Venda jako jsou Facebook, Instagram, nebo dokonce Twitter.

Jak uplatnit slevový kód Venda

Venda

Aby se vám slíbená sleva mohla z ceny nákupu odečíst, je třeba dodržet správný postup, jak uplatnit slevový kód Venda.

Tím prvním je samotný výběr zboží. Vše vám usnadní organizované kategorie produktů i filtry, které dopomohou s hledáním konkrétního kusu. Výrobky postupně přidávejte do online nákupního košíku, který na závěr sami navštivte. Zde se vám zobrazí nákupní seznam spolu s celkovou cenou. Nad tímto souhrnem se nachází pole „Mám slevový kód“, po jehož zakliknutí se objeví prázdná kolonka. Do tohoto políčka váš slevový kód Venda opište, ověřte jej a objednávku dokončete.

Cashback Venda

Cashback Refundo8 % získat bonus 50 KčCashback Tipli8 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze8 % získat bonus 50 KčCashback Plná peněženka7 % získat bonus 60 Kč

Pomocí speciálních cashback portálů se vám podaří navíc získat odměnu za nakupování online. Jedinou podmínkou je registrace na některé z níže uvedených stránek. Vytvoření si vlastního účtu vám nezabere déle než pár minut a již za něj lze získat bonus – Tipli takto novým klientům nabízí uvítací odměnu 300 Kč. Následně si vyberte e-shop a po úspěšném dokončení objednávky se vám jistá peněžní částka z útraty zase vrátí.

Záleží především na vybraném internetovém obchodu, ale i portálu, který využijete. Venda cashback je k dispozici, a to díky hned několika poskytovatelům. Těmi jsou Refundo, Tipli a Vratné Peníze s dostupnou odměnou 8 % z ceny nákupu. Cashback 7 % získáte s objednávkami přes stránku Plná Peněženka.

Venda slevy – výprodeje, Black Friday…

Ušetřit se vám podaří klidně každý den. Na internetových stránkách obchodu se totiž celoročně setkáte se zlevněným zbožím. Najdete jej v kategorii s názvem „VÝPRODEJ“. Venda slevy zde přitom mohou snadno dosahovat klidně až nad 70 % z původní ceny produktu. Sezónně narazíte také na Venda výprodeje, nebo jiné slevové akce.

Mezi jedny z nejznámějších se řadí například dny Venda Black Friday. Ty množství zákazníků zná právě díky maximálnímu poklesu cen, ke kterému během nich dochází. Aby vám žádná z nabídek neunikla, máte možnost obchod sledovat na sociálních sítích.

Venda doprava zdarma a cena poštovného

Pro většinu objednávek vytvořených online je běžnou součástí také doplatek za doručení. Tomu se ale můžete snadno vyhnout. Doprava zdarma Venda je k dispozici veškerým zásilkám v hodnotě nad 999 Kč. Tuto výhodu lze jindy získat během speciálních slevových akcí.

Cena poštovného Venda se liší dle zvoleného dopravce:

  • Výdejní místa Zásilkovna a GLS jsou za 79 Kč
  • Česká pošta (Balíkovna) je za 94 Kč
  • Zásilkovna – doručení domů a Česká pošta – Balík na poštu jsou za 99 Kč
  • Česká pošta – Balík Do ruky a GLS – Doručení domů jsou za 129 Kč

Platit je možné buď předem online, nebo na dobírku. Při platbě na dobírku je však nutné počítat s poplatkem 40 Kč.

Venda vrácení zboží

Jestliže doručené výrobky neodpovídají vašim představám, nebo jste si nákup jednoduše rozmysleli, je možné vrácení zboží Venda. Díky těmto službám vám totiž za zpětné zaslání balíčku bude vrácena utracená částka. K dispozici je Venda vrácení zboží do 14 dnů, a to ode dne, kdy jste zásilku převzali, nebo si ji vyzvedli.

Postup je velmi jednoduchý. Nejprve si vytiskněte pomocný formulář pro odstoupení od kupní smlouvy. Ten, již vyplněný, přiložte k pečlivě zabalenému výrobku a odešlete na adresu:

Venda.cz
Osenice 66
507 23 Dětenice

Je nutné, aby žádná z vracených položek nebyla nijak poškozená, poté vám Venda zašle utracené peníze zpět.

Venda reklamace 2024

Dorazilo vám z e-shopu již poškozené, nebo neúplné zboží? Pokud jsou vámi zakoupené produkty poničené, máte právo na jejich opravu, výměnu, nebo plné vrácení částky, za kterou jste je objednali. Toto vše umožňují Venda reklamace. Abyste vše vyřešili, stačí dodržet snadný návod.

Prvním krokem je kontaktování prodejce. Pro to využijte telefonní číslo: 226 210 524, nebo e-mail: info@obchodvenda.cz. Výrobky poté pečlivě zabalte, přiložte k nim vyplněný reklamační formulář a popis závady a celý balíček odešlete na adresu:

Venda.cz
Osenice 66
507 23 Dětenice

Venda kontakt – e-mail, telefon, infolinka

S jakýmkoliv problémem či nejasností se obraťte na kontakt Venda. K dispozici je vám Venda e-mail: info@obchodvenda.cz, nebo ve všední dny od 8:00 do 12:00 a od 12:30 do 16:00 využijte Venda telefon: 226 210 524.