prosinec 2020

Slevový kód VašeČočky prosinec 2020

9 (77 hodnocení) O obchodu

Internetový obchod VašeČočky prodává kontaktní čočky, ošetřovací roztoky ke kontaktním čočkám nebo oční roztoky k ošetření očí. Kromě toho se můžete v některých pobočkách vyšetřit, zda potřebujete řešit zrakové problémy. Skrblík si pro vás připravil slevové kódy a slevové kupóny pro VašeČočky.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. VašeČočky jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • Not expired yet Doprava z VašeČočky.cz zdarma
  • 1066 dny VašeČočky.cz: Slevové body za nákup

Jak ušetřit VašeČočky 2020

Pokud se řadíte mezi uživatele kontaktních čoček velmi dobře víte, že poměrně často musíte shánět nové čočky, nové roztoky a další doplňky, které nejsou nejlevnější záležitostí. A proto se vyplatí najít obchod, kde lze sehnat kvalitní čočky za zvýhodněnou cenu.

Jak uplatnit slevové kupóny VašeČočky

Pokud ještě neužíváte kontaktní čočky, ale o jejich používání přemýšlíte, i vy můžete využít služeb firmy VašeČočky. Firma kromě prodeje kontaktních čoček nabízí i vyšetření optometristou na vybraných pobočkách, který vám pomůže s vyřešením vašich zrakových problémů.

Pokud chcete ušetřit na VašeČočky, stačí si dočíst tento text až do konce a velmi jednoduše zjistíte jak uplatnit slevové kupóny VašeČočky.

Co nabízí VašeČočky

E-shop VašeČočky nabízí  nejširší nabídkou kontaktních čoček ve střední Evropě, přičemž má  až 60 000 balení kontaktních čoček skladem, a proto je doručení přímo k vám velmi rychlé a snadné

Z nabídky kontaktních čoček lze vybírat podle doby nošení (jednodenní, 2 týdenní, měsíční, čtvrtletní, roční, půlroční nebo kontinuální) nebo podle typu (sférické, torické, bifokální a multifokální, silikon-hydrogelové, barevné nebo pro sport).

Kromě čoček zde můžete koupit i nezbytné doplňky pro uživatele, např. roztoky, pouzdra, oční kapky apod. poslední položkou, kterou obchod nabízí jsou sluneční brýle.

Výhody pro zákazníky

Hlavní výhodou, kdy nemusíte využít žádný slevový kupón VašeČočky, je doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč.

Hlavní podíl na věrnosti zákazníků mají především neustále připravované aktuální slevy VašeČočky, kde lze využít slevové kupony VašeČočky.

Obchod nabízí velmi zajímavý bonusový program, díky němuž získáte velmi zajímavé dárky zdarma. Nejedná se pouze o dárkové předměty, ale i potřebné příslušenství pro nositele kontaktních čoček.

Bonusové body získáte nejen nákupem zboží, ale i pokud se přihlásíte k odběru newsletteru, zmíníte v příspěvku na Facebooku nebo na Instagramu, pokud se přihlásíte přes facebookový účet nebo pokud doporučíte obchod svým známým. Za získané body si můžete vybrat zajímavé dárky již při prvním nákupu.

Velmi výhodné je přihlásit se k odběru newsletteru, čímž získáte možnost dozvědět se o slevách, slevových kódech VašeČočky, připravovaných novinkách a soutěžích jako první.

Možnosti dopravy a platby na VašeČočky

Rozvoz zboží zajišťuje přepravce PPL (PPL Parcel Shop), GLS ( GLS Parcel Shop) nebo lze využít služeb České pošty (Balík do ruky, Balík na poštu).

Obchod nabízí možnost dopravy zdarma při nákupu nad 1500Kč.

Platbu za objednané zboží je možno uskutečnit několika způsoby. Obchod nabízí platbu v hotovosti při převzetí zboží typicky dobírka a osobní odběr v odběrných místech. Další možností platby je zaplatit předem bankovním převodem nebo provést platbu platební kartou.

Aktuální slevy VašeČočky

Pravděpodobně se budete divit, ale na tomto e-shopu aktuálně nepotřebujete žádný slevový kupón VašeČočky. Pokud chcete využít slevu do VašeČočky neni potřeba zadávat žádný speciální slevový kód VašeČočky.

Vše je velmi jednoduché a snadné a nyní již bez problému víte, jak ušetřit na VašeČočky

E-shop VašeČočky nabízí možnost zapojit se do bonusového programu, v němž můžete získat zajímavé dárky zcela zdarma.

Pokud jste držiteli studentských a učitelských karet ISIC, ITIC nebo karty ALIVE dostanete při nákupu automaticky slevu 4 procenta z celkového nákupu a pokud vlastníte kartu Sphere card slevu 5 procent.

Slevový kód VašeČočky

Další možnost slevy 10 procent je množstevní sleva z celkové objednávky pro skupinu min. 10 osob, kteří používají kontaktní čočky.

Občas můžete narazit na slevový kupón VašeČočky, který vám může výrazně zlevnit celý nákup. Slevové kupóny VašeČočky se objevují nepravidelně a právě z  tohoto důvodu sledujte pravidelně Skrblíka, který Vás o slevovém kódu VašeČočky bude informovat jako první.