květen 2024

1x Vans slevový kód na květen 2024

(15 hodnocení)
O obchodu

Vans je americká značka oblečení a obuvi, orientuje se především na fanoušky BMX, motocrossu, skateboardu nebo snowboardingu. V roce 1966 ji v kalifornském Cypress založil Paul van Doren. Skrblík pro vás má slevové kupóny a slevy na produkty Vans.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 1 199 Kč (ZOOT)
Můžete přejít do obchodu. Vans jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Vans slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev1
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace23. 5. 2024

Jak ušetřit Vans 2024

Značka Vans pochází z Kalifornie, kde ji roku 1966 založil Paul Van Doren a jeho další tři společníci.

O značce Vans

Původně šlo o obyčejnou značku bot, avšak skateboardoví nadšenci si ji tak oblíbili, že se stala symbolem skateové obuvi. První model se nazýval Vans #44, dnes ho známe ale jako Authentic.

O 10 let později přišla firma Vans s novým typem bot: Vans #95, dnes známý jako model Era, který nabízel více barevných kombinací a pod kotníkem se nachází příjemné polstrování. Era se stala jasnou volbou veškerých skateových nadšenců a skteboardistů, a v tu dobu se též poprvé se objevilo Vans „Off The Wall“ logo.

O další dva roky později firma vynesla na světlo rovnou dva modely: Vans Old Skool, který na sobě nese známý Vans Sidestripe, a SK8-Hi. Na konci 70. let představují další známý typ bot Vans Classic Slip-Ons, který se stal další špičkou v tehdejším působení firmy. V Kalifornii se nacházelo už přes 70 obchodů a boty byly vyváženy za americké hranice a i za hranice USA, kde se stávají čím dál víc oblíbenější. Značka Vans se rozšířila do světa, a dnes je z ní známá lifestylová značka, která člověka osloví svou jedinečností a originalitou.

Jak ušetřit Vans 2018

Značka Vans je populární značka bot, která je vyhledávána především teenagery a skateovými nadšenci. Populární se stala především díky originalitě, stylu a designu. Vans nabízí široký sortiment bot, oblečení i doplňků v dámském, pánském i dětském provedení.

Udělejte si radost, obohaťte svůj botník a šatník o nějaký ten pěkný kousek a využijte slevové kupóny Vans, pro příjemnější a pohodlnější nákup.

Kamenné prodejny

Pokud rádi nakupujete přímo v obchodě a produkty si rádi zkoušíte, tak využijte kamenné prodejny Vans. V České republice se jich současně nachází celkem 5, a to v Praze, Ostravě, Brně a Hradci Králové. V jakémkoliv kamenném obchodě lze využít slevové kupóny Vans, které stačí pouze předat nebo ukázat na pokladně, a hned máte produkt levnější, a z nákupu radost. Se slevovými kupóny Vans opravdu ušetříte.

Nákup na internetu

Pokud moc nejste na chození po obchodech, a máte radši pohodlné nakupování z domova přes internet, můžete vyzkoušet kterýkoliv z e-shopů, který značku Vans nabízí. Mnoho e-shopů v dnešní době čpí různými výhodami, kterými jsou například slevové kupóny Vans nebo doprava zdarma. Pokud slevový kupón Vans získáte, nezapomeňte ho využít. Lze ho uplatnit i při nákupu přes internet, kdy ho stačí zadat hned při prvním kroku v ikonce Košík s Vaším zbožím.

Slevové kupóny Vans

Skrblík pro Vás nachystal velkou nabídku slevových kódů Vans, které Vám budou dělat Váš nákup lacnější a příjemnější. Nejenže si uděláte radost, ale díky slevovým kupónům Vans ušetříte nemalé peníze. Vyberte si z nabídky slevových kupónů Vans, který Vám nejvíce vyhovuje a se kterým také ušetříte.

Dávejte si ale pozor na datum platnosti slevových kupónů Vans, které je uvedeno přímo na slevovém kupónu Vans. Avšak se snažíme, aby veškeré slevové kupóny Vans byly vždy aktuální.

Doprava a možnosti platby

Poté, co zadáte slevový kupón Vans, si budete vybírat možnost dopravy a platby. Zboží si můžete nechat zaslat přímo až k Vám domů, avšak pokud Vám produkt nebude vyhovovat, lze ho do 90 dní od doručení zaslat zpět, a to zcela zdarma. Nebo si zboží můžete přebrat na jakékoliv výdejně, kde si můžete vše vyzkoušet, ale pokud Vám nebude vyhovovat, nemusíte si ho přebírat a ani ho platit.

Platba je možná veškerými platebními kartami online, přes PayPal nebo můžete zboží zaplatit přímo na výdejně. Pak už stačí jen vyplnit kontaktní údaje, a do 2-5 dnů máte produkt doma, a z produktu radost.