květen 2024

3x Urban Sport slevový kód na květen 2024

(32 hodnocení)
O obchodu

E-shop Urban Sport nabízí pestrý sortiment sportovního vybavení. Na léto si můžete koupit kolo, součástky a doplňky, na zimu pro vás v Urban Sport čekají lyže. Pro ty, co chtějí ušetřit, nabízí Urban Sport slevové kódy nebo dopravu zdarma. Refundo a další cashback portály vám vrátí peníze z vašich nákupů. Můžete ušetřit především díky sezónním výprodejům.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Urban Sport jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Urban Sport slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace21. 5. 2024

Jak ušetřit Urban Sport 2024

Urban Sport je sportovní obchod, který se specializuje na sezónní prodej sportovního zboží. Na jaře a v létě můžete vybírat ze širokého sortimentu cyklistického vybavení od značek Amulet, Kellys a CTM. Na podzim a v zimě můžete vybírat ze širokého sortimentu lyžařského vybavení od značek Atomic, Alpina, Salomon, Sporten a další.

Jak ušetřit v Urban Sport? Urban Sport cashback je jednou z možností. Další možností je řada slev na posezónní nebo použité zboží.

Obchod nemá pouze e-shop, ale také kamennou prodejnu v Liberci, kde si můžete vybrané zboží vyzkoušet.

Jak získat slevový kupón Urban Sport

Slevový kupón Urban Sport při akci Nákupy OnaDnes nezískáte.

Slevový kupón Urban Sport můžete získat po registraci a přihlášení se k odběru newsletteru. Budete dostávat veškeré informace o akcích a slevách. Na Urban Sport slevy získá každý registrovaný uživatel.

Sledujte kupóny od Skrblíka, kde můžete najít nejnovější akce. Doporučujeme se přihlásit k odběru newsletteru a na e-mail vám budou pravidelně chodit tipy na slevy a rady, jak ušetřit.

Jak uplatnit slevový kód Urban Sport

Slevový kód Urban Sport

Získali jste slevový kód a nevíte, jak uplatnit slevový kód Urban Sport?

V nákupním košíku pod seznamem objednávaného zboží máte “DÁRKY A SLEVY“ a pod tímto nápisem prázdné pole. Do prázdného pole zkopírujte nebo přepište váš slevový kód Urban Sport a klikněte na “PŘIDAT“. Pokud bude váš slevový kód správný, sleva se vám ihned odečte.

Dejte si pozor na platnost slevového kódu. Většinou bývá omezen časově, minimální hodnotou objednávky nebo je určen pouze na určitý druh zboží.

Cashback Urban Sport

Cashback Plná peněženka1 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo1 % získat bonus 50 Kč Cashback Vratné peníze0,7 % získat bonus 50 Kč

Plná peněženka, Refundo a Vratné peníze nabízejí pro Urban Sport cashback. První dva zmiňovaní poskytovatelé nabízejí cashback ve výši 1 %.

Pokud cashback ještě nevyužíváte, zaregistrujte se zdarma u jednoho z poskytovatelů a proklikněte se do obchodu. Za úspěšnou objednávku vám budou na vaše cashback konto připsány peníze z objednávky, které si můžete nechat vyplatit na váš bankovní účet.

Urban Sport slevy – výprodeje, Black Friday…

Urban Sport slevy nabízí pro registrované uživatele. Urban Sport výprodej nabízí po celý rok na sezónní zboží v kategorii “VÝPRODEJ“. Ušetřit můžete také při zakoupení použitého zboží, přičemž v tomto sortimentu nabízí Urban Sport pouze lyže.

Akci Nákupy OnaDnes Urban Sport nevyužívá. V nabídce obchodů slevové akce Dny Marianne Urban Sport také nehledejte.

Urban Sport letní výprodej hledejte v nabídce na podzim. Urban Sport zimní výprodej zase můžete využít na jaře na zimní sortiment.

Urban Sport doprava zdarma a cena poštovného

Při objednávce nad 2 999 Kč je v Urban Sport doprava zdarma. Zdarma je také vyzvednutí zboží na prodejně. Akci Den dopravy zdarma Urban Sport využívá.

Možnosti a ceny dopravy:

  • Osobní odběr je zdarma
  • DPD je za 99 Kč při platbě předem
  • DPD Pick Up je za 99 Kč při platbě předem
  • DPD na Slovensko je za 250 Kč při platbě předem

Za dobírku si připlatíte 39 Kč. Platba na prodejně je možná hotově i kartou.

Urban Sport vrácení zboží

Urban Sport vrácení zboží bez udání důvodu umožňuje do 14 dnů od převzetí zboží.

Zboží lze vrátit následujícími způsoby:

  1. Osobně na prodejně – Zboží v původním obalu a nepoškozené přineste společně s fakturou na prodejnu v Liberci.
  2. Přepravní společností – Nepoškozené zboží v původním obalu zabalte, přiložte kopii faktury/účtenky a také průvodní dopis o odstoupení od smlouvy společně s číslem účtu pro vrácení peněz. Vše následně odešlete přepravní společností.

Adresa pro zaslání zboží:

Urban Sport s.r.o.

Dr. Milady Horákové 11/76

Liberec VII

460 07

Urban Sport reklamace 2024

Urban Sport reklamace řeší v rámci zákonné lhůty do 24 měsíců. Reklamace se řeší podobně jako vrácení zboží.

Zboží lze reklamovat následovně:

  1. Osobně na prodejně – Reklamované zboží společně s fakturou přineste na prodejnu v Liberci.
  2. Přepravní společností – Zboží zabalte a přiložte Urban Sport reklamační formulář, který je ke stažení zde. Vše následně odešlete přepravní společností.

Adresa pro zaslání zboží:

Urban Sport s.r.o.

Dr. Milady Horákové 11/76

Liberec VII

460 07

Urban Sport kontakt – e-mail, telefon, infolinka

V případě potřeby využijte Urban Sport telefonní číslo 777 787 776.

Preferujete-li písemnou komunikaci, využijte Urban Sport e-mail obchod@urban-sport.cz.

Kamennou prodejnu najdete na adrese Dr. Milady Horákové 11/76, Liberec, 460 07. Otevírací doba je pondělí až pátek od 9:00 do 18:00 a v sobotu od 9:00 do 13:00.