květen 2024

2x UpLife slevový kód na květen 2024

(15 hodnocení)
O obchodu

Internetový obchod UpLife nabízí široký sortiment potravin pro podporu fungování vašeho těla. Eshop nabízí kromě vitamínů a minerálů také produkty z konopí, které má prokazatelně pozitivní účinky na tělo. Kromě zajímavých akcí na zboží z UpLife můžete uplatnit také cashback nebo využít dopravy zdarma na svou objednávku.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 2 500 Kč
Můžete přejít do obchodu. UpLife jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
UpLife slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit UpLife 2024

Obchod UpLife se specializuje na prodej doplňků stravy a vitamínů. Vybrat si můžete nejen z řady dostupných balení tablet, ale také čaje a byliny, houby nebo dokonce čokoláda je k dispozici. CBD a konopné produkty jsou na e-shopu také k nalezení. Abyste nemuseli dlouho pátrat, jsou výrobky prakticky rozdělené do různých kategorií. Vyberete si konkrétní hledanou složku, nebo jednoduše přejděte do sekcí „Problematika“ či „Části těla“.

Mimo ty se zde pak nachází i část internetových stránek vyhrazená novinkám společnosti. Stejně tak i oddíly Slevy a Balíčky, ve kterých se setkáte s cenově výhodnými kusy zboží, nebo jejich výhodnějšími balení. Jak ušetřit na UpLife je tedy vcelku snadné. Nadále lze využít slevové kupóny a kódy, výhodný cashback, nebo doprava zdarma pro nákup v hodnotě nad 2 500 Kč. Možností je zkrátka spoustu.

Internetový obchod je hodnocen populárním srovnávacím portálem Heureka. Zde se setkává se spokojeností dokonce 100 % svých zákazníků. Kamenná prodejna UpLife je otevřená osobnímu vyzvednutí zásilek a nachází se na adrese Vítězná 145/59, 360 01 Karlovy Vary.

Jak získat slevový kupón UpLife

Slevové kupóny UpLife vám pomohou k menší útratě při nákupu přes e-shop. Jedná se totiž o krátká hesla, po jejichž zadání do předpřipraveného pole se vám sama odečte sleva navíc. Používají se jako velmi populární součást online nakupování, a právě proto jsou využívány množstvím virtuálních obchodů. Nejčastěji se s nimi setkáte během slevových akcí, nebo svátků.

Na to, jak získat slevový kupón UpLife, netřeba složitý návod. Některé z nabízených výhod se vám totiž zobrazí už při vstupu na e-shop. Velmi praktickým pomocníkem ale bývá takzvaný newsletter. Když se k jeho odběru zaregistrujete, budou vám pravidelně přicházet informace o novinkách a akcích obchodu. Registrace navíc požaduje pouze vaši e-mailovou adresu, na níž budou aktuality následně zasílány.

Jak uplatnit slevový kód UpLife

UpLife

Podařilo se vám získat slevový kód UpLife? Nyní vám už jen zbývá heslo správně zadat a sleva je vaše. Návod je u většiny internetový obchodů velmi podobný nebo v podstatě stejný. Postup na to, jak uplatnit slevový kód UpLife je tedy snadný a nezabere vám déle než pár minut z nakupování.

Z rozsáhlého sortimentu si vyberte zboží, které byste rádi zakoupili. Jednotlivé kusy přidejte do online nákupního košíku. Každý výrobek má podrobně popsané nejen své účinky, ale i na co přesně se hodí, a tak je výběr v mnohém usnadněn. Až s ním budete hotovi, přejděte k pokladně. Uvidíte vámi navolený seznam i celkovou cenu. Pod sloupcem položek se nachází prázdná kolonka s nadpisem „Slevový kód“. Ten do pole bezchybně opište a přidejte jej. Platná sleva se vám poté sama odečte od hodnoty zásilky.

Cashback UpLife

Cashback Refundo7,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipliaž 7,5 % získat bonus 200 KčCashback Vratné penízeaž 7,5 % získat bonus 50 Kč

Díky cashbacku si můžete dopřát odměnu za každý nákup přes internet. Umožňují jej speciální portály a celý princip je jednoduchý. Nejprve se na některé ze stránek zaregistrujte. Tato akce vám nezabere příliš času a už za ni je možné získat bonusovou částku na váš další nákup. Poté zvolte e-shop a navštivte jej skrze určený odkaz. Nákup jako takový probíhá naprosto obvykle, až po jeho zaplacení se vám jistá částka z útraty vrátí.

Hodnota této částky se liší nejen podle stránky a obchodu, ale také podle ceny vaší objednávky. Cashback UpLife zajišťují portály Refundo s pevně stanovenou výší odměny 7,5 % z koupě a Tipli a Vratné Peníze, jejichž bonus může na 7,5 % dosáhnout podle nakupovaného zboží. Výhod lze využívat opakovaně na každou zásilku a šetřit tak po celý rok.

UpLife slevy – výprodeje, Black Friday…

Samotné slevy UpLife produktů naleznete již na e-shopu a to celoročně. K dispozici jsou v kategorii zboží s názvem Slevy, nebo Balíčky, kde se nacházejí cenově výhodná balení. Nejvíce se vám podaří ušetřit během dostupných akcí jako jsou UpLife sezónní výprodeje. Lepší přehled získáte odběrem newsletteru, díky němuž vám budou nové informace a nabídky zasílány přímo na vaši e-mailovou adresu.

Mezi oblíbené patří taktéž slevové dny jako například UpLife Black Friday. I jiné svátky jsou ale často obchody využívány k poskytnutí nadměrných slev anebo slevových kupónů. Aktuality společnosti můžete sledovat skrze sociální sítě jako je třeba Facebook.

UpLife doprava zdarma a cena poštovného

Abyste se vyhnuli poplatku za doručení a nakoupili tak ještě levněji, je k dispozici UpLife doprava zdarma. Jedinou nutností je dosáhnutí určité hodnoty balíčku. Pro získání výhody totiž cena vaší zásilky musí převyšovat nad 2 500 Kč.

Cena poštovného UpLife pro jiné případy se liší podle způsobu doručení, který si sami zvolíte. Jestliže si vyberete doručení až na adresu, je potřeba doplatit 99 Kč. Další možností je zaslání balíku na konkrétní pobočku Zásilkovny za 79 Kč. Platit lze zdarma online kartou, nebo bankovním převodem. Při uhrazení na dobírku je započítán ještě poplatek 29 Kč.

UpLife vrácení zboží

Rozmysleli jste si koupi zásilky, kterou už jste převzali? Pro takové případy nabízí UpLife vrácení zboží do 14 dnů ode dne, kdy jste si balíček vyzvedli. Jediným pravidlem zůstává nepoškození výrobku. Produkty by měly být neponičené a nejlépe v zachovalém původním obalu. U vrácení zboží UpLife není třeba udávat důvod.

Nejprve obchod kontaktujte na e-mailovou adresu: info@uplife.cz. Odpovědí vám bude podrobnější návod na to, jak dále postupovat. Výrobky poté pečlivě zabalte a odešlete na adresu:

Jana Vojkůvková
Vodní 8
794 01 Krnov

Po ověření vám budou navráceny utracené peníze.

UpLife reklamace 2024

Přeprava zboží z dálky občas způsobuje, že produkty již dorazí poškozené. Může se také stát, že vám dorazí neúplný balíček. Za těchto okolností se obraťte na UpLife reklamace. Využít je lze také, pokud se zboží pokazí ještě v záruční době, nebo s ním nejste plně spokojeni.

Prvním krokem je kontaktování společnosti. Napište výstižnou zprávu na e-mail: info@uplife.cz. Nebo využijte kontaktní formulář pro reklamaci. Výrobky dále neužívejte, budete je totiž muset odeslat na adresu:

Jana Vojkůvková
Vodní 8
794 01 Krnov

Jako náhrada vám budou navráceny utracené peníze, nebo zaslán nový kus zboží.

UpLife kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Kontaktovat UpLife je možné formou speciálního formuláře na stránkách obchodu.

Využít lze ale také UpLife e-mail: info@uplife.cz.