červenec 2024

4x Unizdrav slevový kód na červenec 2024

(62 hodnocení)
O obchodu

Unizdrav je internetový obchod specializující se na prodej zdravotních pomůcek. Obchod nabízí teploměry, oxymetry, antivirové prostředky, roušky, covidové testy a další zdravotní pomůcky. Ušetříte v sekci Akce a Výprodej, nechybí ani populární možnost získat Unizdrav cashback a získat peníze ze svého nákupu zpět.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Unizdrav jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Unizdrav slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 7. 2024

Jak ušetřit Unizdrav 2024

E-shop Unizdrav nabízí svým zákazníkům rozsáhlou nabídku zdravotnického zboží. Představit si pod tímto můžete například obyčejné malé teploměry, ale i masážní lehátka, injekční stříkačky, nebo zdravou výživu či obuv. Zkrátka zde naleznete vše, co do ordinace či domácnosti potřebujete.

Internetový obchod poskytuje mnoho výhod, a tudíž existuje množství způsobů, jak ušetřit na Unizdrav. Běžně se setkáte se zlevněnými produkty v kategoriích výrobků „Akce“ a „Výprodej“. Využít lze nadále oblíbených slevových kupónů či odměn cashback. Registrovat se lze bezplatně k odběru newsletteru, díky němuž vám již žádná z novinek obchodu neunikne.

E-shop je hodnocen srovnávacím portálem Heuréka, kde se shledává se spokojeností 98 % zákazníků.

Jak získat slevový kupón Unizdrav

Přejete si ušetřit co nejvíce, ale nejste si jisti, jak toho docílit? Napomohou vám Unizdrav slevové kupóny, jež lze kombinovat také se slevami běžně dostupnými na e-shopu, nebo s cashbackem. O co se vůbec jedná? Zadáním unikátního hesla či kódu se vám z nákupu automaticky odečte slíbená sleva a vaše objednávka bude levnější.

Způsob, jak získat slevový kupón Unizdrav, není obtížný. Naleznout jej můžete na stránkách e-shopu, kde může být nejpravděpodobněji poskytován během různých svátků nebo slevových akcí. Pokud se přihlásíte k odběru Unizdrav newsletteru, budete mít o nejnovějších výhodách vždy přehled. Stačí jen zadat vaši e-mailovou adresu do příslušného políčka na webu.

Jak uplatnit slevový kód Unizdrav

Jestliže už jste Unizdrav slevový kód získali, je na čase jej správně využít. Postup, jak uplatnit slevový kód Unizdrav, je navíc velmi podobný návodům u jiných e-shopů.

Nejprve produkt či produkty vložte je do online nákupního košíku. Zde se vám následně zobrazí i rekapitulace objednávky. Pod seznamem výrobků se nachází kolonka „Váš slevový kód“. Do tohoto pole slevový kód opište a uplatněte. Platná sleva se vám sama z nákupu odečte téměř ihned.

Cashback Unizdrav

Cashback Refundoaž 4 % získat bonus 50 KčCashback Tipliaž 4 % získat bonus 200 KčCashback Vratné penízeaž 4 % získat bonus 50 KčCashback Plná peněženka2 % získat bonus 60 Kč

Cashback využívá v dnešní době čím dál tím více internetových prodejců. Jedinou podmínkou je bezplatná registrace na některém z níže zmíněných portálů. Následně si jen vyberete obchod, navštívíte jej skrze speciální odkaz a nakupujete, jak jste zvyklí. Po dokončení nákupu se vám určitá část z útraty vrátí.

Unizdrav cashback je k dispozici díky poskytovatelům Refundo, Tipli a Vratné peníze, kteří nabízejí odměnu až 4 % z nákupu. Plná peněženka poskytuje 2 %. Služeb můžete využívat opakovaně a šetřit tak po celý rok.

Unizdrav slevy – výprodeje, Black Friday…

Celoročně lze využít nabízených výhod Unizdrav. Naleznete je přímo na stránkách obchodu, a právě tím jsou slevy Unizdrav ještě přístupnější. Na e-shopu si můžete prohlédnout například kategorii zvanou „Akce“, v níž se nachází aktuální cenově zvýhodněné produkty.

Na Unizdrav výprodeje nemusíte čekat, jsou totiž k dispozici taktéž hned na stránkách. Během speciálních období roku se nabízí možnost nakoupit výhodně při akcích jako je třeba Unizdrav Black Friday. Aby vám nic neuniklo, registrujte se bezplatně k odběru newsletteru. Díky tomu vám budou na vaši e-mailovou adresu pravidelně zasílány informace ohledně novinek obchodu.

Unizdrav doprava zdarma a cena poštovného

Při nakupování online už jste nejspíše zvyklí na placení poštovného. Jinak tomu není ani u tohoto obchodu se zdravotnickými potřebami. Doprava zdarma Unizdrav není e-shopem nabízena, existuje však možnost získat ji prostřednictvím slevového kupónu, nebo během některé ze slevových akcí.

Cena poštovného Unizdrav se liší dle dopravce, kterého si při tvorbě objednávky sami vyberete. Při volbě kurýra i Packety (Zásilkovny) zaplatíte 99 Kč. Platit lze online bankovním převodem zdarma, nebo na dobírku s doplatkem 30 Kč.

Unizdrav vrácení zboží

Jestliže doručené zboží zcela nenaplní vaše očekávání, máte možnost odstoupit od kupní smlouvy. Vrácení zboží Unizdrav do 14 dní se počítá ode dne, kdy jste balíček převzali či vyzvedli. Tuto lhůtu je nutné dodržet. Stejně tak je třeba, aby vracené produkty nebyly, jakkoliv poškozené a nejlépe je zůstaly i v původním obale.

Pro správný postup na vrácení zboží Unizdrav nejprve vyplňte potřebný formulář. Ten následně odešlete spolu s vracenou objednávkou na určenou adresu. Obratem vám bude navrácena uhrazená částka.

Unizdrav reklamace 2024

Může se stát, že vám dorazí již poškozené nebo nefunkční zboží. V takových případech neztrácejte hlavu, vše se dá snadno vyřešit. Pro tyto situace jsou totiž poskytovány reklamace Unizdrav. Ty řešte co nejdříve po zjištění závady a produkt už nadále nevyužívejte.

Vše zvládnete vyřešit s pomocí dostupného reklamačního formuláře. Případně se obraťte na Unizdrav e-mail: obchod@unizdrav.cz, nebo Unizdrav telefon: 212 246 463.

Unizdrav kontakt – e-mail, telefon, infolinka

S veškerými dotazy ohledně nákupu se lze obrátit na kontakt Unizdrav. K dispozici je Unizdrav e-mail: obchod@unizdrav.cz a ve všední dny od 7:15 do 16:45 Unizdrav telefon: 212 246 463.