duben 2024

0x Uniqa pojišťovna slevový kód na duben 2024

(0 hodnocení)
O obchodu

Uniqa pojišťovna nabízí všechny klasické typy pojištění, od pojištění majetku po životní pojištění. Na jejích webových stránkách si navíc můžete sjednat cestovní pojištění a povinné ručení online. Skrblík si pro vás připravil slevové kódy a slevové kupóny do Uniqa pojišťovna.

Můžete přejít do obchodu. Uniqa pojišťovna jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Uniqa pojišťovna slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev0
⭐ Hodnocení0/10
📅 Poslední aktualizace15. 4. 2024

Jak ušetřit Uniqa pojišťovna 2024

Uniqa pojišťovna vám nabízí všechny klasické typy pojištění již od roku 1993. Uniqa pojišťovna patří mezi nejsilnější pojišťovny v České republice a spravuje okolo 840 000 pojistných smluv. Do portfolia Uniqa pojišťovny patří cestovní pojištění, povinné ručení, havarijní pojištění, pojišťění domácnosti, úrazové pojištění, životní pojištění a další typy pojištění. Nespoléhejte na štěstí a zajistěte se pro případ neočekávaných situací.

Uniqa pojišťovna slevy

Připravili jsme si pro vás pravidelně aktualizovanou nabídku Uniqa pojišťovna slev, které vám udělají radost. Díky Uniqa pojišťovna slevám totiž ušetříte nemalé částky nebo získáte zajímavé bonusy. Vyberte si z naší nabídky Uniqa pojišťovna slev tu Uniqa pojišťovna slevu, která vám nejvíce vyhovuje a se kterou také nejvíce ušetříte. Snažíme se, abyste měli k dispozici co nejvíce Uniqa pojišťovna slev.

Slevový kód Uniqa pojišťovna

Dávejte si pozor na datum expirace Uniqa pojišťovna slev. Datum platnosti Uniqa pojišťovna slevy je uvedeno přímo na konkrétní Uniqa pojišťovna slevě. Snažíme se však, aby byly všechny nabízené Uniqa pojišťovna slevy aktuální.

Druhy pojištění

Dovolte nám představit vám ty nejzákladnější varianty pojištění, které si můžete sjednat v Uniqa pojišťovně.

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění Uniqa využijete při pravidelných i jednorázových cestách do zahraničí. Ať už jedete na dovolenou, pracovní cestu či studijní pobyt, cestovní pojištění Uniqa vás ochrání v nepříjemných situacích. Základní balíček cestovního pojištění Uniqa zahrnuje krytí léčebných výloh a nepřetržité asistenční služby. Rozšířená verze obsahuje navíc pojištění zavazadel, odpovědnosti a úrazové pojištění. Použijte přehlednou online kalkulačku pojištění na internetových stránkách Uniqa pojišťovny a zjistěte, kolik za pojištění zaplatíte. Při sjednání online získáte 10% slevu.

Povinné ručení a havarijní pojištění

Pojištění vozidel Uniqa kryje veškerá rizika spojená s provozem automobilu či motocyklu, včetně škod, které utrpí cestující. K pojištění vašeho vozidla navíc získáte bezplatné asistenční služby. S pojištěním automobilu od Uniqa pojišťovny nejste na cestách sami. Pokud si uzavřete spolu s povinným ručením také havarijní pojištění, získáte slevu 10%. Nezapomínejte, že mít sjednané povinné ručení je ze zákona povinné. Havarijní pojištění je dobrovolné, ale vyplatí se ho také uzavřít, protože hradí i výdaje spojené s opravou vašeho automobilu.

Pojištění majetku a odpovědnosti

S pojištěním majetku od Uniqa pojišťovny překonáte všechny případné nevítané zásahy lidí nebo přírody. Pojistit si můžete rodinné domy, byty, rekreační chaty, apartmány nebo garáže. Pojistit si můžete také vnitřní vybavení a zařízení domácnosti jako je pračka či lednička.

Úrazové pojištění

Úraz způsobuje kromě fyzické a psychické újmy také újmu finanční. Díky úrazovému pojištění Uniqa se dokážete snadněji vyrovnat s důsledky krátkodobých i dlouhodobých úrazů. Úrazové pojištění Uniqa se sjednává buď samostatně nebo je součástí životního pojištění Uniqa.

Zdravotní pojištění

Se soukromým zdravotním pojištěním Uniqa se můžete během pracovní neschopnosti plně soustředit na léčení a zotavení. Zdravotní pojištění Uniqa za vás totiž zaplatí veškeré pravidelné i jednorázové výdaje. Zdravotní pojištění Uniqa vám zkrátka kompenzuje výpadek pravidelného příjmu. Lze sjednat samostatně nebo jako součást k životnímu pojištění.

Kontakt

Pro sjednání všech druhů pojištění volejte na telefonní číslo +420 483 04 04 04, které vám je k dispozici v pracovní dny od 8 do 18 hodin. V případě jakýchkoliv dotazů nebo v případě, že chcete nahlásit škodu, volejte na telefonní číslo +420 488 125 125. Škody lze hlásit 24 hodin denně. V případě dotazů můžete také využít kontaktní formulář na internetových stránkách Uniqa pojišťovny.

Uniqa pojišťovna disponuje také kamennými pobočkami, které naleznete po celé České republice.