červenec 2024

2x UNI HOBBY slevový kód na červenec 2024

(26 hodnocení)
O obchodu

UNI HOBBY je řetězec prodejen pro dům, bydlení a zahradu. Své pobočky má v Brně, Českých Budějovicích, Hodoníně, Jihlavě, Pardubicích, Valašském Meziříčí, Zlíně a ve Starém Městě. Skrblík pro vás má akční letáky, slevové kupóny a další slevy do prodejen UNI HOBBY.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. UNI HOBBY jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
UNI HOBBY slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 7. 2024

Jak ušetřit UNI HOBBY 2024

Prodejny UNI HOBBY najdete ve velkých městech České republiky. V současné době vlastní společnost 9 kamenných prodejen, ve kterých najdete velmi široký sortiment všeho, co potřebujete při rekonstrukci nebo jen zvelebení vašeho bydlení.

Jak ušetřit UNI HOBBY 2018

V nabídce obchodu jsou také zahradnické potřeby, zahradní nábytek, bazény, vířivky aj. Rádi byste v UNI HOBBY nakoupili, ale žádná prodejna se nenachází poblíž vašeho bydliště? Nezoufejte! UNI HOBBY provozuje také internetový obchod, kde může nakupovat každý.

Pokud chcete nakoupit na e-shopu UNI HOBBY se slevou, inspirujte se našimi tipy, jak získat a následně využít slevové kupony UNI HOBBY. Kromě toho vám poskytneme rady, jakými způsoby můžete také při svém nákupu v UNI HOBBY ušetřit.

Kde získat slevové kupony UNI HOBBY

Odpověď je velmi jednoduchá. Sledujte stránky Skrblíka, kde najdete velké množství zajímavých informací, ale také řadu slevových kuponů, které vám mohou zpříjemnit vaše nakupování. Při vyhledání obchodu, ve kterém byste rádi nakoupili, vám bude obchod v krátkosti představen a pod těmito základními informacemi již najdete výpis aktuálních slevových kuponů UNI HOBBY.

Pokud vás některá z výhod zaujme, klikněte na ,,Využít slevu“ a okamžitě budete přesměrováni na stránky internetového obchodu, kde můžete danou výhodu využít.

Jakými dalšími způsoby v UNI HOBBY ušetřit

Mimo využití slevových kuponů UNI HOBBY, můžete ušetřit ještě několika dalšími způsoby.

Aktuální nabídka UNI HOBBY

Vyplatit se vám může sledování aktuálních letáků UNI HOBBY. Zde je inzerováno zboží, které je vyhledáváno zákazníky v dané sezoně, a zároveň ho lze pořídit za přijatelnou cenu. Letáky UNI HOBBY jsou pravidelně aktualizované, vychází přibližně dvakrát do měsíce a nahlédnout do nich můžete přímo na stránkách e-shopu UNI HOBBY.

Záruka nejnižší ceny

Společnost UNI HOBBY garantuje na své produkty nejnižší ceny. V případě, že najdete v místní maloobchodní prodejně identický produkt za nižší cenu než inzerují v UNI HOBBY, neváhejte a upozorněte na tuto skutečnost. Poté vám poskytne UNI HOBBY slevu 15% na daný produkt z dokladované nižší ceny.

Zákaznický program UNI HOBBY

UNI HOBBY ušetříte také, pokud se zaregistrujete do zákaznického programu. Jako člen tohoto programu budete mít nárok na slevu UNI HOBBY až ve výši 12%. Konkrétní slevy najdete rozepsané v ,,Podmínkách zákaznického programu“, který je umístěn na stránkách e-shopu. V rámci věrnostního programu budete také sbírat body za své nákupy, které je následně možné proměnit na slevový kupon UNI HOBBY, kterým můžete uhradit váš nákup.

Tento slevový kupon UNI HOBBY lze použít pouze při nákupu realizovaném přímo na prodejně.

Možnosti dopravy UNI HOBBY

Zákaznici internetového obchodu UNI HOBBY mají možnost volit mezi dopravou na zadanou adresu a osobním vyzvednutím zboží. Dopravu objednávky přímo k vám domů zajistí kurýrní služba PPL, Geis nebo Top Trans. Osobní vyzvednutí objednaných produktů je možné pouze v prodejnách UNI HOBBY (Brno, České Budějovice, Hodonín, Chomutov, Jihlava, Pardubice, Staré Město u Uherského Hradiště, Valašské Meziříčí, Zlín). Při osobním vyzvednutí vám bude kalkulovat UNI HOBBY dopravu zdarma.

Možnosti platby

  • Platba předem – on-line platební kartou
  • Platba předem – běžným bankovním převodem. Po potvrzení objednávky vám budou na e-mail zaslány platební informace. Zboží bude vyexpedováno až po připsání platby na účet prodávajícího.
  • Dobírka – za objednávku zaplatíte kurýrovi při jejím převzetí
  • Hotově a kartou – na prodejně při osobním vyzvednutí zboží