červen 2024

0x UNCS slevový kód na červen 2024

(0 hodnocení)
O obchodu

Obchod UNCS se specializuje na prodej zboží od značky Uncle Sam, které je populární zejména v Americe. Obchod nabízí velikosti oblečení až 6XL. Sortiment obchodu zahrnuje trička a košile, kalhoty, mikiny, spodní prádlo a řadu dalších kousků oblečení pro muže i ženy. U nákupu nad 2 000 Kč je z UNCS doprava zdarma. SMáme pro vás aktuální slevové kupóny UNCS.

Můžete přejít do obchodu. UNCS jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
UNCS slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev0
⭐ Hodnocení0/10
📅 Poslední aktualizace18. 6. 2024

Jak ušetřit UNCS 2024

UNCS je obchod, který se specializuje na prodej oblečení a doplňků od značky Uncle Sam. Značka je populární zejména v Americe. Obchod nabízí zboží různých velikostí, největší najdete až 6XL. Sortiment zboží nabízí trička, mikiny, košile, kalhoty, spodní prádlo, a spoustu dalších kousků a doplňků pro muže i ženy. Obchod má v současné době 6 prodejen, a 4 partnerské. Najdete je v Praze na Chodově, na Černém mostě, ve Zličíně nebo v ulici Koněvova. Dále je prodejna v Atriu Pardubice a v Brně na Olympii.

Partnerské prodejny naleznete v Praze Butovice, v Edenu nebo v Europarku. Poslední partnerská prodejna se nachází ve Zlíně.

Chcete si objednat nějaký pěkný kousek z obchodu Uncle Sam? Nezapomeňte využít slevové kódy Uncle Sam pro levnější nakupování.

Slevové kupóny Uncle Sam

Chcete si objednat nějaký pěkný kousek do Vašeho šatníku? Nezapomeňte využít slevové kódy Uncle Sam pro pohodlnější nákup. Díky slevovým kupónům Uncle Sam totiž ušetříte nemalé peníze, a ještě k tomu budete mít radost z nákupu. Slevové kódy Uncle Sam Vám zařídí nákup ne tak drahý, a přitom Vy budete mít dobrý pocit. Využijte slevové kupóny Uncle Sam, a užívejte si nákup podle svého.

Předem si ale radši zkontrolujte datum expirace slevových kódů Uncle Sam. Skrblík se ale snaží, aby veškeré slevové kupóny Uncle Sam byly aktuální, a vy si tak mohli vybrat z široké nabídky slevových kódů Uncle Sam podle Vašeho výběru.

Možnosti platby a dopravy

Možnosti platby

Obchod Uncle Sam nabízí  čtyři platební metody. První platební metodou je Twisto. Co je ale Twisto? Twisto je platební metoda, se kterou zaplatíte za zboží až po jejím vyzkoušení. Obchod Vám zašle Vámi vybraný kus oblečení, Vy si ho vyzkoušíte a až po té se rozhodnete, zda-li si ho vezmete, nebo ho vrátíte. Pokud se rozhodnete pro první možnosti, jen za produkt zaplatíte.

Druhá možnost platby je platební kartou. Obchod přijímá platby kartami  MasterCard, Maestro, Visa a Visa Electron.

Třetí možností je platba přes PayPal, a čtvrtou a poslední možností je bankovní převod.  Při výběru možnosti platby převodem bude zboží odesláno teprve až po připsání dané částky na účet obchodu.

Možnosti dopravy

Možností dopravy nabízí obchod hned osm. První tři možnosti fungují přes Českou poštu. V nabídce je balík Do ruky, díky kterému dostanete Váš balík přímo domů předem určeném termínu. Balík Na poštu je možnost, kdy si necháte balík poslat na jednu z poboček České pošty, kterou si sami vyberete. Balík Do balíkovny si můžete nechat zaslat na jednu z poboček, a tam si zboží vyzvednout. Lze si i nechat poslat balík na jednu z poboček Zásilkovny, pobočku si samozřejmě můžete vybrat tu nejbližší, která Vám bude vyhovovat.

Další možností je DPD, DPD Private a DPD ParcelShop. Jaký je mezi nimi ale rozdíl? Služba DPD a DPD Private jsou možnosti službou, která Vám doručí zboží přímo až k Vám domů v předem ohlášeném termínu, a v případě, že Vám termín nebude vyhovovat, si můžete změnit termín, který bude vyhovovat Vám a služba DPD Vám to doručí. DPD ParcelShop je doručení na jednu z poboček výdejního místa, které si opět můžete zvolit vy sami.

Poslední možností je osobní převzetí zboží, které lze uskutečnit na adrese Koněvova 136, Praha 3.

UNCS Klub

Společnost UNCS nabízí svým věrným zákazníkům, kteří nakupují v kamenných prodejnách Uncle Sam, členství v jejich klubu. Členství jim přinese řadu nadstardantních výhod jako například spoustu slev, možnost účastnit se různých soutěží o ceny a spoustu dalších bonusů.

Jak se stát členem klubu UNCS? Je to snadné. Členem se může stát každý, kdo minimálně jednou nakoupil v prodejně Uncle Sam v hodnotě alespoň 3500 Kč, avšak musíte současně odevzdat i vyplněnou přihlášku. Jakmile se stanete právoplatným členem UNCS Klubu, obdržíte klubovou kartu s Vaším evidenčním číslem,

Výhodami klubu UNCS je například sleva 5 % na nákup veškerého zboží – na každý nákup bez ohledu na hodnotu doposud nakoupeného zboží, nebo sleva 8 % na nákup veškerého zboží – po zakoupení zboží UNCS v celkové hodnotě 35 000 Kč.