červenec 2024

0x UGO slevový kód na červenec 2024

(0 hodnocení)
O obchodu

UGO je česká značka čerstvých šťáv a salaterií, stojí za nimi společnost Kofola. Ugovy salaterie naleznete v Praze a v Hradci Králové, Ugovy bary s čerstvou šťávou navíc v Plzni, Mostě, Mladé Boleslavi, Pardubicích, Ostravě, Olomouci, Brně a ve Zlíně. Skrblík pro vás má slevové kupóny a jiné slevy na šťávy UGO.

Můžete přejít do obchodu. UGO jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
UGO slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev0
⭐ Hodnocení0/10
📅 Poslední aktualizace11. 7. 2024

Jak ušetřit UGO 2024

Firma UGO je česká firma nabízející saláty, nápoje a spoustu dalších pochutin, které jsou vyrobené ze 100% ovoce a zeleniny. Populární se stala zejména díky skvělé kombinaci čerstvých surovin a skvělé chuti, a každý si vybere podle svého gusta. Máte rádi zdravou osvěžující zmrzlinu z čerstvého ovoce nebo radši nějaký zeleninový koktejl?

Jak ušetřit UGO 2018

Neváhejte navštívit jednu z prodejen či rychlého občerstvení, a pochutnejte si na kvalitně zpracovaném produktu vyrobeném přímo na pobočce na objednávku zákazníka. Se Skrblíkovými slevovými kupóny UGO budete mít nákup příjemnější a díky slevovým kupónům UGO tak ušetříte.

Firma UGO a její historie

Firma UGO byla založena roku 2005. V roce 2012 odkoupila celou škálu UGO barů společnost Kofola ČeskoSlovensko, která k nim o 2 roky později přidala i škálu freshbarů a salaterií Mangaloo.

V dnešní době provozuje UGO více než 60 Freshbarů a 20 Salaterií. UGO nabízí jídlo a pití vyrobené z čerstvé zeleniny a ovoce připravené přímo v konkrétní Salaterii nebo pobočce, a přizpůsobují se aktuální sezoně.

Chcete si užít skvělý svěží nápoj z čerstvého ovoce nebo nějaký dobrý zeleninový salát? Neváhejte a využijte slevové kupóny UGO, a vychutnejte si čerstvé ovoce nebo zeleninu zpracované do výborných koktejlů.

Kde najdu prodejnu UGO?

V současnosti je v České republice 66 UGO Salaterií a Freshbarů. Pokud potřebujete nějakou pobočku nebo prodejnu najít, stačí když najedete na oficiální stránky UGO, nahoře rozkliknete kolonku Kde koupím UGO, a zobrazí se Vám mapa s veškerými pobočkami a prodejnami, které lze v České republice najít. Ovšem nezapomeňte využít Skrblíkovy slevové kódy UGO, které Vám nákup rozhodně zpříjemní a chutnat Vám tak bude o hodně víc. Pokud chcete nějaký ten dobrý nápoj od UGA a takovou pobočku ve Vašem okolí zrovna nemáte, nápoje najdete v malých plastových lahvičkách i v prodejně Tesco.

Věrnostní kartička aneb Ugofanda

Věrnostní kartička, díky které se stáváte právoplatným členem UGO, Vám za každý nákup, který provedete, načte body za které lze získat produkty zdarma, ať už jde o nějaký nápoj, salát či jen nějakou drobnou pochutinu. Na věrností kartičku Vám načtou 5 – 10% hodnoty nákupu ve formě bodů (10 kč = 1 bod). Načtené body potom můžete směnit za nějaký svůj oblíbený produkt, který UGO nabízí. Jedna z báječných výhod jako Ugofanda je, pokud vyplníte u registračního formuláře datum narození, v den narozenin dostanete na jedné z poboček 0,3 l drink zdarma. A jak si kartičku pořídit? Je to snadné. Stačí si o ni na nějaké z poboček nebo Salaterii požádat u obsluhy, vyplnit registrační formulář a obsluha Vám ji na místě vystaví.

Slevové kupóny UGO

Skrblík pro Vás má pravidelně aktualizovanou nabídku slevových kódů UGO, které můžete snadno využít. Vyberte si z nabídky slevových kupónů UGO ten slevový kód UGO, který se Vám nejvíce líbí a který plně využijete. Snažíme se, aby si každý vybral slevový kupón UGO podle svého gusta a aby co nejlépe ušetřil.

Avšak dávejte si pozor na datum expirace slevových kódů UGO. Datum splatnosti je uvedeno přímo na konkrétním slevovém kódu UGO, ale Skrblík se snaží, aby veškeré slevové kupóny UGO byly aktuální.

Jak využít slevové kupóny UGO

Získali jste slevový kód UGO ale nevíte, jak ho využít? Je to snadné. Stačí, když prokážete slevový kupón UGO na jakékoliv pobočce nebo Salaterii, a obsluha už si s Vámi poradí. Slevové kupóny UGO lze uplatnit na jakékoliv pobočce nebo prodejně, a se slevovými kupóny UGO se Vám bude nakupovat a přijímat objednávka jedna radost, a odcházet budete s úsměvem.