duben 2024

2x Uber slevový kód na duben 2024

(26 hodnocení)
O obchodu

Uber je americká společnost, která zprostředkovává přepravu osobními auty. Jedná se o jistou alternativu k taxislužbě. Působí po celém světě, objednávka a platba probíhá čistě přes aplikaci v mobilním telefonu. Skrblík pro vás hledá aktuální slevové akce Uber. Vybrané slevové kódy se objevují automaticky ve vaší aplikaci.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Uber jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Uber slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace19. 4. 2024

Jak ušetřit Uber 2024

Uber je alternativní taxislužba, která vám nabízí své služby ve více než 630 městech po celém světě. Uber můžete použít k pravidelnému cestování do práce, brzkému rannímu výletu nebo večernímu pivu. Uber vás odveze kdykoliv a kamkoliv a můžete se na něj spolehnout. Ke všemu potřebujete pouze Uber aplikaci, přes kterou si vyberete jednoho z partnerských řidičů, kteří jezdí pro společnost Uber. Vyberte si svého řidiče a automobil podle vašich preferencí a podle recenzí jednotlivých řidičů. Díky tomuto systému recenzí si vyberete příjemného řidiče se kterým budete určitě spokojeni.

Uber můžete použít také pro dopravu na jedno z více než 300 letišť po celém světě. Jsou zde možnosti pro potřeby jakýchkoliv skupin, které cestují na nebo z obsluhovaného letiště. Objednání dopravy můžete provést ihned po příletu nebo s předstihem, díky čemuž na vás bude řidič již čekat.

Slevové kupóny Uber

Skrblík pro vás má pravidelně aktualizovanou nabídku slevových kódů Uber. Vyberte si z naší nabídky slevových kupónů Uber ten slevový kód Uber, který vám nejvíce vyhovuje a se kterým také nejvíce ušetříte. Snažíme se, abyste měli k dispozici co nejvíce slevových kódů Uber.

Dávejte si pozor na datum expirace slevových kódů Uber. Datum platnosti slevového kódu Uber je uvedeno přímo na konkrétním slevovém kupónu Uber. Snažíme se však, aby byly všechny nabízené slevové kupóny Uber aktuální.

Slevové kódy Uber zadáváte přímo do aplikace Uber » Menu (levý horní roh) » Platba » Promo akce » Přidat promo/dárkový kód.

Kategorie Uber

Podle situace si můžete vybrat běžná auta za výhodné ceny nebo luxusnější černá auta či SUV. Vybírat si můžete mezi těmito následujícími Uber kategoriemi, které se liší cenou a kvalitou poskytovaných služeb:

  • Ekonomická třída – běžné jízdy za výhodnou ceny pro skupinu až 4 lidí
  • Prémiová třída – luxusní auta prémiové třídy vás budou vždy reprezentovat na vaší pracovní cestě nebo cestě za zábavou
  • Bezbariérová auta – bezbariérová auta jsou vhodná pro vozíčkáře nebo jsou vybavená autosedačkami
  • Spolujízda – složte se na cestu s ostatními lidmi, kteří cestují stejným směrem

Jak si objednat jízdu s Uber

Ze všeho nejdříve si musíte stáhnout bezplatnou mobilní aplikaci Uber z Google Play nebo z App Store a zaregistrovat se. Dále v horní části obrazovky zadejte místo, kam chcete jet, a vyberte požadovaný typ auta, který je právě dostupný v okolí. Uvidíte pravděpodobný čas vyzvednutí a cenu a potvrdíte objednávku.

Po příjezdu si zkontrolujte, zda nasedáte do správného auta. Řidič se vás pro jistotu zeptá na vaše jméno a cíl cesty. Na konci každé jízdy můžete řidiče ohodnotit. V případě, že jste byli velmi spokojeni, můžete řidiči poslat spropitné. Platba probíhá přímo přes Uber aplikaci, tudíž se nemusíte zdržovat s hledáním drobných.

Společnost Uber dbá především na vaši bezpečnost. Aplikace uber automaticky zjišťuje vaši polohu tak, aby řidič přijel přesně k vašim dveřím. Můžete tak čekat v pohodlí vašeho domova až do jeho příjezdu. Před jízdou se vám zobrazí poznávací značka automobilu, jméno řidiče, fotka a hodnocení, takže dopředu víte, kdo vás vyzvedne.

V případě, že jste si v automobilu něco zapomněli, můžete kontaktovat řidiče i po ukončení jízdy.

Před jízdou můžete také použít uber kalkulátor ceny, díky kterému zjistíte, jaká bude vaše výsledná uber cena. Stačí zadat místo vyzvednutí a cíl.

Kontakt Uber

Tým Uber vám rád zodpoví jakoukoliv vaši otázku a pomůže vám vyřešit jakýkoliv váš problém či najít ztracené věci. Vyškolený Uber tým je vám v krizových situacích kdykoliv k dispozici. Všechny možnosti kontaktování naleznete v mobilní aplikaci Uber.